Reklamı kapat

Binance Bu 18 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: İşte Detaylar!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 3 hafta önce
18 görüntülenme
Günlük işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bazı altcoin’ler için yeni duyurular yaptı. İşte detaylar…

Günlük işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bazı altcoin’ler için yeni duyurular yaptı. İşte detaylar…

Binance Loans, bu coin’leri ekliyor

Borsa, Binance Loans platformuna yeni ödünç alınabilir varlıklar olarak HFT, KLAY ve PEOPLE’ı ekledi. Yeni teminat varlıkları olarak ise ACM, ALGO, ALPINE, BAR, CHZ, LAZIO, MASK, PORTO, PSG ve SANTOS’u ekledi. Binance Loans; desteklenen kripto varlıkları, faiz oranları, teminat varlıkları ve piyasa koşullarına ve dahili risk yönetimine bağlı olarak maksimum ödünç verilebilir limitler için çok çeşitli seçenekler sunar.

QKC, Convert platformuna giriyor

Diğer yandan borsa, QKC’nin Binance Convert’e eklendiğini duyurdu. Kullanıcılar artık QKC’yi BTC, BUSD, USDT ve Binance Convert tarafından desteklenen diğer herhangi bir token ile sıfır ücret karşılığında takas etme şansı elde edecek.

Binance'den Bu 2 Altcoin İçin Delist Duyurusu!

Vadeli işlemler için bazı güncellemeler var

Borsanın vadeli işlemlerinde Serum (SRM) kalıcı vadeli işlem kontratı (perpetual) için çeşitli güncellemeler var.  Borsa USDⓈ-M SRM kalıcı vadeli işlem kontratlarında kaldıraç ve marj katmanlarını aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi ayarlıyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Serum, FTX çöküşü nedeniyle etkilenen altcoin’lerden biri. Bu nedenle Binance’in yanı sıra diğer borsalar da SRM için bazı kısıtlamalar getirmişti. Örneğin OKX, geçtiğimiz günlerde, SRM vadelilerini askıya aldı.

Binance, ZAR için sıfır işlem ücreti kampanyasını duyurdu

Diğer yandan borsa, Güney Afrika’daki kullanıcılar için yeni bir promosyon başlattı. Uygun kullanıcıların Güney Afrika Randı (ZAR) yatırırken ve çekerken sıfır işlem ücretinden yararlanabileceğini duyurdu.

PROS ve VIB, kripto kredi kartı ile erişilebilir hale geldi

Borsa, Kredi/Banka Kartı ile kripto satın alımına yönelik yeni bir listeleme yaptı.   Artık kullanıcılar kredi/banka kartlarını kullanarak başlıca fiat para birimleriyle PROS ve VIB satın alabilirler. PROS ve VIB satın alımında mevcut yeni fiat para birimlerinin arasında Türk Lirası da var. Diğerleri ise aşağıdaki şekilde:

  • AUD, BGN, BRL, EUR, GBP, PLN, RUB, TRY, UAH
Binance CEO'su Şaşırtıcı Gerçeği Paylaştı

Binance Futures, RAY ve SRM sözleşmelerini delist ediyor

Son olarak borsanın vadeli işlemler platformu, sabah saatlerinde RAYUSDT ve SRMUSDT kalıcı vadeli işlem kontratlarını delist edeceğini açıkladı. Ayrıca açıklamaya göre borsa, bu sözleşmeler üzerinde otomatik bir takas gerçekleştirecek. Daha sonra bu sözleşmeleri delist edecek. Bilindiği üzere SRM, Solana tabanlı bir merkeziyetsiz borsadır. FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, bu borsanın da kurucusu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Solana Düşüşte, Ancak Bu Çevre Dostu Kripto Daha İyi Olabilir
Solana, FTX İlişkisi Açıklandı: İşte Ellerindeki FTT ve SRM Miktarı! FTX krizi, borsanın kendi kripto parası FTT’nin yanı sıra, Solana’yı (SOL) ciddi şekilde etkiledi. Bu olumsuz etkinin arkasında, Solana’nın FTX CEO’sunun desteklediği bir coin olduğuna yönelik iddialar yer aldı. FTX krizinin ardından sessiz kalan Solana Vakfı ve...
Aslı Dinçer 3 hafta önce