Binance Bu 2 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Fiyat Fırladı!

Binance Bu 2 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Fiyat Fırladı!
Binance Bu 2 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Fiyat Fırladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, iki altcoin için yeni duyurularını paylaştı. Duyuru sonrasında bir altcoin’in değeri yükseldi. İşte detaylar…

Binance’in vadeli işlemleri Threshold’u (T) destekliyor

Öncelikle borsa, Threshold (T) hakkında bir duyuru yaptı. En son gelişmelere göre Binance’in vadeli işlem platformu Binance Futures, USDS-M Threshold (T) kalıcı vadeli işlem kontratını yarın, 1 Şubat 2023’te, Türkiye saati ile 16’da listeleyecek. Bu yeni lansman ile kullanıcılar 20x’e kadar kaldıraç kullanabilecek.

Binance ve Mastercard, Bu 12 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi!

Ancak borsanın açıklamasına göre Binance, piyasa riski koşullarına bağlı olarak zaman zaman sözleşmelerin, tick boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç marjı ve/veya sürdürme marjı gereksinimlerini içeren özelliklerini ayarlayabilir. Bu kontrat ile kullanılan çoklu varlık modu, kullanıcıların, uygulanabilir iskontolara tabi olmak üzere, birden fazla marj varlığı arasında TUSDT (T ve USDT) kalıcı vadeli işlem kontratı ticareti yapmasına olanak tanır.

T fiyatı artış yaşadı

Bu gelişme, T coininin fiyatında yüzde 20’nin üzerinde bir artışa neden oldu. Kripto para birimi, 0.040 dolar seviyelerinden 0.0537 dolara kadar yükselmeyi başardı. Yazım sırasında 0.052 dolar seviyesinden el değiştiriyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi T, birkaç dApp için bir dizi kriptografik ilkeler sağlar ve sürdürür. Ağ, Keep Network ile NuCypher arasındaki birleşimle piyasaya girmiştir. T tokenı, hem Threshold Network için bir utility tokenı hem de Threshold DAO için bir yönetişim tokenıdır.

T tokenı öncelikle bir node’u stake etmek için kullanılır. Node operatörleri, Threshold ağının kriptografik ilkellerine dayanan çeşitli uygulamalardan ücret alır. T tokenı aynı zamanda bir yönetişim tokenıdır ve kullanıcılar, ağdaki teminat riskini taahhüt etme karşılığında getiri elde etmek için tokenı havuzlarında kilitleyebilir.

Binance, çapraz marjin bölümüne MAGIC’i ekledi

Diğer yandan Binance, cross-margin (çapraz marjin) bölümüne Magic’i (MAGIC) eklediğini duyurdu. Mevcut durumda MAGIC/BUSD ve MAGIC/USDT çiftleri ile çapraz marjin işlemleri yapmanız mümkün. Bilindiği gibi marjin ticareti, üçüncü taraflarca sağlanan fonları kullanarak varlık ticareti yapma yöntemidir. Normal ticaret hesaplarıyla karşılaştırıldığında, teminat hesapları, traderların daha büyük miktarlarda sermayeye erişmelerine olanak tanıyarak pozisyonlarından yararlanmalarını sağlar.

Yazım sırasında MAGIC, bu gelişmeden etkilenmemiş gibi duruyor. Kripto para biriminin fiyatı son 24 saatte yüzde 7.4 oranında değer kaybetti. Son 24 saatte 1.39 dolardan 1.23 dolara kadar düşüş yaşadı. Yazım sırasında, Treasure ekosisteminin yerel tokenı olan MAGIC, 1.29 dolardan el değiştiriyor.  

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance Bu 2 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Fiyat Fırladı!