Reklamı kapat

Son Dakika: Binance 2 Altcoin’i Delist Ediyor! Fiyatlar Çakıldı

Serkan Eser
Serkan Eser 19 Ağustos 2021
0 görüntülenme
Binance card

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 altcoin projesini delist edeceğini açıkladı. Binance’nin delist duyurusunun ardından altcoin fiyatları çakıldı. Kriptokoin.com olarak gelişmenin detaylarını sizler için derledik…

Binance, 2 altcoin projesini delist ediyor!

Büyük Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 altcoin projesini delist ediyor. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance’de, beklediğimiz yüksek standardı karşılamaya devam etmesini sağlamak için listelediğimiz her kripto parayı düzenli aralıklarla inceleriz. Bir kripto para veya altcoin artık bu standardı karşılamadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yapar ve potansiyel olarak listeden çıkarırız. Bunun tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz. Bu incelemeleri yaparken çeşitli faktörleri göz önünde bulundururuz. En son incelemelerimize dayanarak, 26.08.2021 tarihinde aşağıdaki kripto paralar için tüm ticaret çiftlerinde alım satımı kaldırmaya ve durdurmaya karar verdik: SingularDTV (SNGLS) ve Viacoin (VIA). Kaldırılan tam işlem çiftleri şunlardır: SNGLS/BTC ve VIA/BTC. Tüm ticaret emirleri, ilgili her bir ticaret çiftinde ticaret durduktan sonra otomatik olarak kaldırılacak. Alım satım durduktan sonra varlıklarınızı görüntülemek için lütfen Fonlar sayfanızda “Küçük varlıkları gizle”yi seçmediğinizden emin olun. Bu kripto paraların ve tokenlerin Binance’den çekilmesi, 26.11.2021 tarihine kadar desteklenmeye devam edilecek. Şeffaflığı ve uzun vadeli, sürdürülebilir büyümeyi teşvik edecek şekilde kripto ekosistemini oluşturmaya devam ederken desteğiniz için teşekkür ederiz. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır. Desteğiniz için teşekkürler!

Binance’nin delist duyurusunun ardından altcoin fiyatları çakıldı. SingularDTV (SNGLS) fiyatı yüzde 40 düştü. Viacoin (VIA) fiyatı ise yüzde 35 çakıldı. Yazım sırasında kripto paralardaki düşüş eğilimi devam ediyor.

Neler Oluyor? Binance, Çok Konuşulan Hizmetini Durduruyor!

Binance, bu 2 kripto parayı neden delist ettiklerini de açıkladı

Binance açıklamalarının devamında bu 2 kripto parayı neden delist ettiklerini de açıkladı. Bu kapsamda borsanın bir kripto parayı listeden çıkarmaya karar vermesine neden olan bazı faktörler şunlardır:

  • Ekibin proje taahhüdü
  • Geliştirme faaliyetinin seviyesi ve kalitesi
  • İşlem hacmi ve likidite
  • Ağın saldırılara karşı kararlılığı ve güvenliği
  • /akıllı sözleşme kararlılığı
  • Halkla iletişim düzeyi
  • Periyodik durum tespiti taleplerine yanıt verme
  • Etik olmayan/sahtekar davranış veya ihmal kanıtı
  • Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

dogecoin piyasa degeri ripple gecti
DOGE ve XRP Tahminleri: Bu Seviyelere Hazır Olun! Geçtiğimiz hafta, Dogecoin durgun bir dönemden sonra ilk canlılık belirtilerini gösterirken, Ripple uzun süredir beklenen rallisini gerçekleştirdi. Her iki kripto para birimini de farklı senaryolar bekliyor. Analistler DOGE için aşması gereken seviyeleri belirlerken, XRP’nin yükseliş için 1...
Buğra Çağlar 19 Ağustos 2021