Binance, O 22 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist de Var!

Binance, O 22 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist de Var!
Binance, O 22 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist de Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, önde gelen bir kripto para borsası, yakın zamanda borç alınabilir varlıkları, işlem çiftleri ve Earn ürünleri ile ilgili güncellemeleri özetleyen bir dizi duyuru yayınladı. Ayrıca borsa, bir delist duyurusu da gerçekleştirdi. İşte detaylar…

Binance, “Loans” duyurusu yaptı

Kullanıcılar artık mevcut Simple Earn Esnek Ürün aboneliklerini teminat olarak kullanarak Basic Attention Token (BAT), Loopring (LRC), Qtum (QTUM), SafePal (SFP), Tokocrypto (TKO) ve TrueFi (TRU) borç alabilirler. Bu, çeşitli stratejiler için kripto varlıkları kaldıraçlamada daha fazla esneklik sağlar. Notcoin (NOT), VIP statülü kullanıcılar için borç alınabilir bir varlık olarak eklendi. Bu özel hizmet, kaldıraçlı ticaret veya hedging stratejileri için rekabetçi kredi oranları arayan büyük ölçekli yatırımcılara ve kurumlara hitap etmektedir.

ENS Coin, AR ve Bu 4 Altcoin İçin Listeleme Haberleri: Fiyatlar Yükseldi!

Delist ve yeni listelemeler de var

Diğer yandan, pazar kalitesini korumak için Binance üç işlem çiftini delist edecek… Bunlar; CAKE/TUSD, DYDX/BNB ve LAZIO/BTC. Kullanıcılar, platformdaki diğer mevcut çiftler aracılığıyla bireysel tokenları (CAKE, TUSD, DYDX, BNB, LAZIO ve BTC) hala alabilirler. Bu delist edilen çiftler için Spot İşlem Botu hizmetleri de sonlandırılacaktır.

Ayrıca Binance, Spot pazarına dört yeni işlem çifti ekliyor: BTC/MXN, XRP/MXN, ENS/USDC ve LDO/USDC. Bu, Meksika Pesosu (MXN) veya belirli DeFi tokenları (ENS ve LDO) ile ticaret yapmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Kullanıcılar, bu yeni çiftler canlı olduğunda Spot İşlem Botlarını da kullanabilirler.

5 Meme Coin ve O Altcoin, Roketledi! İşte Yükseliş Sebepleri

Diğer yandan Sınırlı bir süre için Binance, tüm mevcut ve yeni USDC spot ve marjin işlem çiftlerinde indirimli alıcı ücretleri sunmakta. Bu, kullanıcıları ABD dolarına sabitli bir stablecoin olan USDC ile ticaret yapmaya teşvik ediyor.  Yeni MXN çiftlerinin ticareti kullanıcı konumuna tabidir. Belirli ülkelerde (Kanada, ABD ve Çin dahil) ikamet edenler düzenleme sınırlamaları nedeniyle kısıtlanmıştır.

Earn güncellemeleri gündeme geldi

Bu girişim, her Çarşamba günü çeşitli Earn ürünlerinde yeni sınırlı süreli teklifler sunar. Kullanıcılar, BCH, USDT, SXP, ENA, AXS, BNB, SOL ve BTC gibi popüler kripto para birimleri için esnek ve kilitli stake seçeneklerinde çekici yıllık faiz oranları (APR) bekleyebilirler. Esnek ürünler gerçek zamanlı APR sunar ve her zaman itfa imkanı sunmakta. Diğer yandan, kilitli ürünler daha yüksek faiz oranları sunar ancak sabit bir kilitlenme süresi gerektirir.

O Altcoin İçin 25 Dikkat: Bu Hafta Kritik Gelişmeler Var!

Sonuç olarak yeni borç varlıklar ekleyerek Binance, çeşitli kullanıcı ihtiyaçlarına hitap ediyor. Ayrıca çeşitli yatırım stratejilerini kolaylaştırıyor. Yeni işlem çiftleri, kullanıcılar kriptolar ile ticaret yaparken daha fazla seçenek ve esneklik sunar. USDC çiftlerinde indirimli ücretler, belirli ticaret faaliyetlerini daha da teşvik ediyor. Earn Wednesday ise, çeşitli Earn ürünlerinde çekici faiz oranları sunar. Ayrıca bu da kullanıcıların kripto varlıklarını tutmalarını ve stake etmelerini teşvik eder.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance, O 22 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist de Var!