Binance, 2x Yapan Altcoin İçin Duyurdu: Listeliyor!

Binance, 2x Yapan Altcoin İçin Duyurdu: Listeliyor!
Binance, 2x Yapan Altcoin İçin Duyurdu: Listeliyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, dikkat çekti. Borsa, bir altcoin projesinin vadeli işlem platformunda listelendiğini duyurdu. Böylece kripto para meraklıları da gözlerini, duyurudaki BarnBridge’e (BOND) dikti. Yakın zamanda yapılan resmi bir açıklamada Binance, yatırımcıların artık BarnBridge’e 50x’e kadar kaldıraçla erişebileceğini açıkladı. İşte detaylar…

Binance, BOND vadelilerini bugün başlatıyor

Binance, 15 Ekim 2023 tarihinde Türkiye saatiyle 17:30’da önemli bir işleme start verecek. Bu tarihte borsa, BarnBridge (BOND) tokenı için vadeli işlemlere başlayacak. Bu nedenle,  geri sayım başladı. Bu gelişme kripto topluluğunda büyük bir heyecan yarattı. Bu nedenle, zaten etkileyici olan BarnBridge fiyatını yeni zirvelere taşıdı. Son 24 saat içinde BarnBridge’in değeri %95 gibi şaşırtıcı bir oranda arttı. Böylece yatırımcıları hayrete düşürdü. Yazının yazıldığı an itibariyle BOND, 6.13 dolardan işlem görüyor. Yani sürekli artan talebini ve piyasa performansını yansıtıyor. Coin, günlük bazda 2.9 dolar seviyelerinden bu yükselişi yaşadı.

Piyasa değeri 45 milyon dolar olan BarnBridge, birçok platformda var. Zira Binance de dahil büyük kripto para borsalarının spot piyasasında yerini çoktan aldı. Bununla birlikte, token’ın Coinbase’de henüz yerini bulamamış olması dikkat çekici. BOND’un değerindeki son artış kısmen sadece bir gün önce yaşanan gelişmelere bağlanmakta. BarnBridge’in merkezi olmayan platformunda yapılan önemli bir oylama, bu önemli gelişmenin merkezi. Oylama,  projenin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile bir uzlaşmayı tercih edeceğine işaret etti. Ayrıca projenin uygulanan tüm gerekli cezalara uyacağı belirlendi.

SEC ile uzlaşma dikkat çekti

Bu karar, projenin düzenleyici sorunları çözmesiyle BOND token’ın fiyatında ani bir artışa neden oldu. Binance desteğini alan proje için ileriye doğru önemli bir adımdı. Bu gelişme, piyasaya yeniden güven kazandırdı. Aynı gün, BarnBridge topluluğu uyum ve düzenleyici işbirliğine olan bağlılığını gösterdi. Snapshot yönetişim sayfasına göre, “BarnBridge Yasal Ayrıntılar Güncellemesi” teklifi başarıyla kabul edildi. Bu teklif, aşağıdakiler gibi birkaç önemli yetkilendirmeyi içeriyor:

  • Tyler Ward ve Troy Murray’e ve temsilcilerine SEC’in BarnBridge aleyhindeki kararına uymak için gerekli tüm önlemleri alma yetkisi verilmesi.
  • BarnBridge Hazinesine SEC’in Emri uyarınca gerekli tüm iade tutarlarını ödeme yetkisi verilmesi.
  • BarnBridge’in hukuk danışmanı Douglas Park’ın BarnBridge adına Emrin son halini imzalaması için yetkilendirilmesi.
  • Park’ın SEC soruşturmasıyla ilgili tüm faturalarının ödenmesi için Hazine’ye yetki verilmesi.
  • Hazine’nin satmasına izin verilen tokenleri satmasına ve Ward ve Murray’in bu tokenleri dağıtmasına izin verilmesi.

Hafta Sonu, Bu 22 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Listesi!

BarnBridge’in yolculuğu kripto para dünyasını büyülemeye devam ederken, BOND’un Binance’in vadeli işlemler platformuna eklenmesi ve projenin mevzuata uyum konusundaki proaktif yaklaşımı ilgi çekici bir anlatı sunmakta. Kripto para meraklıları, merkeziyetsiz finans ortamını daha da yeniden şekillendirebilecek bir gelişme olan BOND vadeli işlemlerinin 15 Ekim’deki lansmanını heyecanla bekliyor. BarnBridge’in yolculuğu ilerledikçe daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Binance, 2x Yapan Altcoin İçin Duyurdu: Listeliyor!