Binance’den Bu 3 Altcoin İçin Duyuru: 50x Hamlesi Geldi!

Binance 3 Altcoin Duyuru 50x Hamlesi
Binance 3 Altcoin Duyuru 50x Hamlesi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En son duyurulara göre Binance, kısa süre önce piyasa sürülen 3 altcoin projesinde 50x’e varan kaldıraçlı işlemleri başlatmayı planlıyor.

Binance, bu altcoin için 50x hamlesini duyurdu!

22 Mart’ta Binance, Binance sözleşmesinin, Binance’te Arbiturm (ARB) spot işleminin başlamasından yaklaşık 15 dakika sonra 50 kata kadar kaldıraçlı işlemleri başlatacağını duyurdu. ARB spot işlemlerinin 23 Mart saat 20:00 başlaması planlanıyor.

Kriptokoin.com olarak Arbitrum’un merakla beklenen airdrop etkinliğini 23 Mart’ta gerçekleştireceğini aktardık. Arbiturm (ARB), airdrop tarihiyle eş zamanlı olarak Binance dahil en büyük merkezi borsalarda listelenecek.

Binance, Arbiturm (ARB) spot işlemleri hakkında altcoin yatırımcılarının dikkat etmesi gereken şu hususlara yer verdi:

  • Binance, piyasa riski koşullarına bağlı olarak zaman zaman sözleşmelerin, onay boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç marjı ve/veya sürdürme marjı gereksinimlerini içeren özelliklerini ayarlayabilir.
  • Çoklu Varlık Modu, kullanıcıların geçerli kesintilere tabi olarak ARBUSDT Sürekli Sözleşmesini birden fazla marj varlığı arasında alıp satmasına olanak tanır. Örneğin, Çoklu Varlık Modu etkinleştirildiğinde, kullanıcılar ARBUSDT Sürekli Sözleşmesini işlem yaparken teminat olarak BTC’yi kullanabilirler.
  • ARBUSDT Sürekli Sözleşmesi, Binance Kullanım Koşulları ve Binance Vadeli İşlemler Hizmet Sözleşmesi hükümlerine tabidir.
  • Çevrilmiş sürümler ile orijinal İngilizce sürüm arasında herhangi bir tutarsızlık ortaya çıkarsa, İngilizce sürüm geçerli olacaktır.

Micro Bitcoin Finance (MBTC) ve ETH, vadeli işlem sözleşmeleri başlıyor

Bir diğer duyuruda Binance Futures, USDⓈ-M BTC ve ETH üç aylık 0630 sözleşmelerini 27 Mart saat 05:40’da listeleyeceğini duyurdu. USDⓈ-M üç aylık 0331 sözleşmelerin süresi 31 Mart’ta sona erecek.

Kullanıcıların yalnızca pozisyonlarını kapatmalarına veya Sadece Azalt (Reduce Only) emri vermelerine izin verilir ve teslimattan on dakika önce herhangi bir yeni pozisyon açmalarına izin verilmez.

Binance, Syscoin (SYS) ağ yükselmesini destekliyor

Son haberde Binance, Syscoin (SYS) ağ yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu. Ağ yükseltmesini 3 MArt saat 23:07’de, 1.586.000 blok yüksekliğinde gerçekleşecek. SYS ile para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 23 Mart ​​23:07 tarihinden itibaren askıya alınacak.

Syscoin (SYS) yatırımcılarının takip etmesi gereken talimatlar:

  • Ağ yükseltmesi sırasında açık SYS pozisyonları etkilenmeyecek.
  • Syscoin (SYS) ağ yükseltmesi, 1.586.000’lik Syscoin blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Tahmini süre yalnızca kullanıcıların referansı içindir.
  • Binance, Binance hesaplarında SYS bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getirecek.
  • Yükseltilen ağın kararlı olduğuna karar verildiğinde SYS için para yatırma ve çekme işlemleri yeniden açılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance’den Bu 3 Altcoin İçin Duyuru: 50x Hamlesi Geldi!