Binance Bu 3 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: İşlemler Duracak!

9.178 görüntülenme
Binance Bu 3 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: İşlemler Duracak!

Günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, üç altcoin için çeşitli duyurular yaptı. Borsanın açıklamalarında yeni ağ güncellemeleri, bir altcoin için staking kampanyası ve kalıcı vadeli işlem kontratlarına yönelik gelişmeler yer aldı. İşte detaylar…

Binance, bu altcoin için bazı işlemleri durduruyor

Borsanın ilk duyurusu, Mina Protocol’ü (MINA) kapsıyordu. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, geçtiğimiz hafta borsa, MINA protokolü için kalıcı vadeli işlem kontratlarını piyasaya sürmüştü. ancak bugün, TSİ 06:30 civarında Binance’in vadeli işlemler platformu olan Binance Futures, bu coin’e yönelik vadeli işlem kontratlarını askıya alacağını açıkladı.

USDT Teminatlı MINA kalıcı vadeli işlem sözleşmeleri üzerinde otomatik bir takas gerçekleştirildi. Borsanın resmi duyurusunda yer alan ifadelere göre, askıya alınan sözleşmelerde ticarete devam etmek için ayrı bir duyuru yayınlanacak. Kullanıcıların, otomatik ödemeyi önlemek için bu süreçten önce tüm açık pozisyonları kapatmaları tavsiye edildi. Şimdilik, kalıcı vadeli işlem sözleşmesi hala askıya alınmış halde. MINA ise son 24 saatte yüzde 8.12’lik bir düşüş ile 0.76 dolardan el değiştiriyor. Bu fiyat değişiminin Binance açıklamalarıyla aynı zamanda yaşandığını belirtmekte fayda var.

Borsa, Terra Classic (LUNC) güncellemesini destekliyor

Diğer yandan Binance, Terra Classic (LUNC) ağ güncellemesini destekleyeceğini duyurdu.  Terra Classic (LUNC) ağ yükseltmesi, Terra Classic blok yüksekliği 11.543.150’de gerçekleşecek. Bu da 14 Şubat 2023 tarihine tekabül ediyor. Borsa, Terra Classic blok yüksekliği 11.541.520’den başlayarak LUNC para yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacağını açıkladı. Ayrıca borsa,  “LUNC ticareti, ağ yükseltmesi sırasında etkilenmeyecektir,” ifadelerini kullandı.

Messari: Bu Altcoin, Çok Daha Fazla Büyüyebilir!

Son olarak borsaya göre tahmini süre yalnızca kullanıcıların referansı için belirtilmekte. Yani kullanıcılar tarihte herhangi bir değişime hazır olmalı.  Borsa, hesaplarında LUNC tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getireceğinin de altını çizdi. Borsa, yükseltilen ağın istikrarlı olduğunu düşündüğünde LUNC için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacak. LUNC, yazım sırasında yüzde 3’lük bir düşüş ile 0.000185 dolardan el değiştiriyor.

Kilitli SAND ürünleri piyasaya girdi

Günün üçüncü duyurusuna göre Binance’in Simple Earn hizmeti; 30 günlük, 60 günlük ve 120 günlük aboneliklerle sınırlı olan ve “ilk gelen alır” esasına göre sunulan SAND kilitli ürünleri piyasaya sürdü. Ödül kazanmak için kullanıcıların SAND Locked Products aboneliklerini bugün, Türkiye saati ile 15’ten  itibaren tamamlamaları gerekiyor. Kilitli ürünler, aboneliğinizi tamamladığınız gün saat 00:00’dan abonelik süresinin sonuna kadar ödül hesaplama süresi içerisinde yer alıyor.  Ödüller ise günlük olarak ödeniyor. Kripto paranın ödül sürecine dair detaylı bilgiyi aşağıdaki tabloda da görebilirsiniz:

Yazım sırasında SAND, yüzde 6.22’lik bir düşüş ile 0.72 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Dev Kripto Tahmincisi, Bu Altcoin'den Torbalarca Alıyor!
Dev Kripto Tahmincisi, Bu Altcoin’den Torbalarca Alıyor! Kripto para tahminleriyle gündeme gelen ve daha önce popüler bir Bitcoin ve altcoin borsasının yöneticiliğini yapmış olan ünlü ismin en çok satın aldığı coin açığa çıktı. On-chain veriler, kripto para borsası BitMEX’in kurucu ortağı ve eski CEO’su...
Aslı Dinçer 1 ay önce