Sıcak Gelişme: Binance 3 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor!

blockchain penny stocks to buy
blockchain penny stocks to buy
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 3 yeni altcoin çiftini listeliyor. Borsa “CVP/USDT, DENT/BUSD ve FRONT/USDT” isimli ticaret çiftleri için 04.10.2021 tarihinde işlemleri aktifleştiriyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte bakalım…

Binance, 3 yeni kripto para çiftini listeliyor

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 3 yeni altcoin çiftini listeliyor. Borsa “CVP/USDT, DENT/BUSD ve FRONT/USDT” isimli ticaret çiftlerini platformuna ekliyor. Binance konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, CVP/USDT, DENT/BUSD ve FRONT/USDT ticaret çiftleri için 04.10.2021 tarihinde alım satıma başlayacak. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir. Desteğiniz için teşekkürler!

DOGE ve Bu 6 Coin'in Yatırımcılarına Müjde:

Binance geçen hafta 4 kripto para çifti ve bir altcoin listeledi!

Binance, kısa süre önce ise 4 yeni kripto para çiftini listeledi. Borsa ALICE/BIDR, ARPA/BUSD, AVAX/BIDR ve LSK/BUSD isimli ticaret çiftlerini platformuna ekledi. Borsa platformuna Bonfida’yı (FIDA) da eklediğini duyurdu. Borsanın listeleme duyurusuyla kripto paranın fiyatı sert yükseldi. Bonfida (FIDA) fiyatı yüzde 20 arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sıcak Gelişme: Binance 3 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor!