Reklamı kapat

Sıcak Gelişme: Binance 4 Altcoin Delist Ediyor! Fiyatlar Çöktü

Serkan Eser
Serkan Eser 29 Ekim 2021
2 görüntülenme
14 1

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 4 altcoin projesini delist ediyor. Borsa platformundan DLT, GVT, SKY ve POA’yı çıkartacağını duyurdu. Delist haberinin ardından altcoin fiyatları çakıldı. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Binance, 4 altcoin projesini delist ediyor!

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 4 altcoin projesini delist ediyor. Borsa konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance‘de, beklediğimiz yüksek standardı karşılamaya devam etmesini sağlamak için listelediğimiz her kripto parayı düzenli aralıklarla inceleriz. Bir kripto para veya token artık bu standardı karşılamadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yapar ve potansiyel olarak listeden çıkarırız. Bunun tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz. Bu incelemeleri yaparken çeşitli faktörleri göz önünde bulundururuz.  En son incelemelerimize dayanarak, 05.11.2021 tarihinde aşağıdaki tokenler için tüm ticaret çiftlerinde alım satımı kaldırmaya ve durdurmaya karar verdik: Agrello (DLT), Genesis Vision (GVT), Skycoin (SKY) ve POA (POA). Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır.

Çılgın Yükseliş: Bu Altcoin, Şaşırtarak Yüzde 25.000 Yaptı!

Binance açıklamalarının devamında delist edilen kripto paralarla ilgili önemli detaylara dikkat çekti:

 • Kaldırılan tam ticaret çiftleri şunlardır: DLT/BTC, GVT/BTC, SKY/BTC ve POA/BTC.
 • Tüm ticaret emirleri, ilgili her bir ticaret çiftinde ticaret durduktan sonra otomatik olarak kaldırılacaktır.
 • Alım satım durduktan sonra varlıklarınızı görüntülemek için lütfen Fonlar sayfanızda “Küçük varlıkları gizle”yi seçmediğinizden emin olun.
 • Bu kripto paraların 05.02.2022 tarihinden sonra yatırılması hesabınıza yansıtılmayacaktır.
 • Bu coinlerin ve/veya tokenlerin Binance’den çekilmesi 05.05.2022 tarihine kadar desteklenmeye devam edilecektir.

Binance bu kripto paraları neden delist etti?

Binance bu altcoin projelerini neden delist ettiğini de açıkladı ve değerlendirmede dikkate aldığı faktörleri sıraladı:

 • Ekibin proje taahhüdü
 • Geliştirme faaliyetinin seviyesi ve kalitesi
 • İşlem hacmi ve likidite
 • Ağın saldırılara karşı kararlılığı ve güvenliği
 • Ağ/akıllı sözleşme kararlılığı
 • Halkla iletişim düzeyi
 • Periyodik durum tespiti taleplerimize yanıt verme
 • Etik olmayan/sahtekar davranış veya ihmal kanıtı.
 • Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı
İşte Binance Borsasında En Çok Aranan 14 Altcoin!

Delist haberinin ardından altcoin fiyatları çakıldı!

Delist haberinin ardından altcoin fiyatları çakıldı. Agrello (DLT) yüzde 27 oranında düştü. Genesis Vision (GVT) yüzde 51 oranında düştü. Skycoin (SKY) yüzde 30 çakıldı. POA (POA) yüzde 45 oranında düştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

bitcoin xrp and eth are melting these 3 altcoins are increasing strongly nFyHQaXz
Çılgın Yükseliş: Bu Altcoin, Şaşırtarak Yüzde 25.000 Yaptı! Squid Game’den esinlenen bir altcoin, bu hafta şaşırtıcı bir yükseliş yaşadı. Netflix’in hit dizisi “Squid Game” popülaritesi ile kripto para birimi alanına da erişti ve SQUID tokenı CoinMarketCap’e göre bu hafta şimdiden yüzde 25.000’in üzerinde arttı. Squid...
Aslı Dinçer 29 Ekim 2021