XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Binance, Bu 6 Altcoin İçin Önemli Duyurular Yaptı!

0 görüntülenme

Kripto paraların günlük ticaret hacmi açısından en büyük borsa Binance, çeşitli projelere yönelik duyurular yaptı. Borsa, “kredi”, “çapraz marjin”, “Innovation Zone” alanlarına yeni eklemeler gerçekleştirdi. İşte detaylar…

Biance, SPELL’i ekliyor

Bugün sabah saatlerinde yaptığı duyurusunda SPELL’i Binance Loans platformuna teminat varlığı olarak eklediğini açıkladı.  Loans (kredi), desteklenen kripto varlıkları, faiz oranları, teminat varlıkları ve piyasa koşullarına ve dahili risk yönetimine dayalı olarak maksimum ödünç verilebilir limitler için çok çeşitli seçenekler sunar. Borsanın açıklamasına göre Binance Loans, rekabetçi faiz oranları ile çok çeşitli ödünç kripto varlığı sunmakta.

Önümüzdeki 48 Saatte Bu Altcoin Projesine Dikkat!

Cross-margin hizmeti artık bu üç altcoin için geçerli olacak

Diğer yandan borsa, cross-margin’de (çapraz marjin) yeni ödünç alınabilir varlıklar olarak FIO, IMX ve SPELL’i ekledi. Söz konusu kripto paraların cross-margin olarak işleme alınacağı çiftler ise aşağıdaki şekilde:

  • FIO/BUSD, FIO/USDT, IMX/BUSD, IMX/USDT, SPELL/BUSD, SPELL/USDT

Marj ticareti, üçüncü bir tarafça sağlanan fonları kullanarak varlık ticareti yapma yöntemidir. Normal alım satım hesaplarıyla karşılaştırıldığında, marj hesapları, yatırımcıların daha fazla sermayeye erişmelerini sağlar. Ayrıca pozisyonlarından yararlanmalarına olanak tanır. Esasen, marj ticareti, traderların başarılı alım satımlarda daha büyük kârlar elde edebilmeleri için sonuçlarını güçlendirir. Alım satım sonuçlarını genişletme yeteneği, marjı özellikle düşük volatiliteli piyasalarda popülerleştiriyor. Özellikle uluslararası Forex piyasasında popülerdir. Yine de, marj ticareti hisse senedi, emtia ve kripto para piyasalarında da kullanılmaktadır.

Binance Bu Altcoin'i Listeliyor: Fiyatı Uçuşa Geçti!

Binance, Innovation Zone’a eklemeler yaptı

Daha önce de bildirdiğimiz üzere borsa, Stargate’i (STG) Innovation Zone alanına eklediğini duyurdu. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere bu durum, STG’nin fiyatının yüzde 50 üzerinde yükseliş yaşamasına neden oldu. Stargate, cross-chain köprü protokolüdür. Binance’in STG’yi spot ticarete henüz açmamasının arkasında, coin’in hala volatil olarak görülmesi yer alıyor.

Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek volatiliteye sahip olması ve diğer tokenlardan daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi tokenları takas edebildiği özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların bu alanın ne gibi riskler taşıdığını anladığına dair bir sayfayı ziyaret etmesi gerekmekte. Ayrıca bu bölgede, ticaret çiftleri üzerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması yok.

Referans kampanyalarında yenilik

Ayrıca borsa, arkadaşlarını Binance’e katılmaya davet eden kullanıcılara 100 Tether (USDT) kadar işlem ücreti indirimi sağladığını açıkladı. Ayrıca, her biri 200 BUSD değerinde ek hediye kartları da kullanıcılara sağlanabilmekte. BUSD ve USDT, ABD dolarına sabitli stablecoin’lerdir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

3 Analistten SHIB ve Bu 5 Coin İçin Tahminler: Ralli Geliyor!
3 Analistten SHIB ve Bu 5 Coin İçin Tahminler: Ralli Geliyor! Kripto para piyasasında, birçok analist yakından takip ediliyor. Analistler Shiba Inu (SHIB), Solana (SOL), ETH gibi popüler altcoin’leri analiz ederek gündeme geliyor. Bu haberde, 3 analistin 6 kripto paraya yönelik tahminlerini aktaracağız. İşte detaylar… SHIB, DOGE analisti,...
Aslı Dinçer 2 ay önce