Binance Bu 7 Altcoin İçin Büyük Duyuru Yaptı: Fırladılar!

3.585 görüntülenme
Binance Bu 7 Altcoin İçin Büyük Duyuru Yaptı: Fırladılar!

Hacimce dünyanın en büyük Bitcoin ve altcoin borsası olan Binance, son zamanlarda yedi altcoin için önemli duyurular yaptı. Bazı kriptolar, duyuru sonrası ivme kazandı. İşte detaylar…

Binance, AGIX’i marjin işlemlere ekliyor

Kripto para borsası, yaptığı ilk duyuruda AGIX’i çapraz ve izole marjin (cross/isolated margin) işlemlere eklediğini duyurdu. Açıklamaya göre SingularityNET (AGIX), artık, ödünç alınabilir varlık olarak platformda yer alacak. İşlemler, AGIX/BUSD çifti ile gerçekleşecek. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi BUSD, Binance’in Paxos tarafından çıkarılan stablecoin’idir.  Yazım sırasında AGIX, yüzde 17.8’lik bir yükseliş ile 0.20 dolardan el değiştiriyor.

Vadeli işlem için Render (RNDR) sözleşmeleri eklendi

Diğer yandan Binance Futures, 20 kata kadar kaldıraçla 3 Şubat 2023, TSİ 05.30’da USDⓈ-M Render (RNDR) kalıcı vadeli işlem sözleşmelerini başlatacak. Borsanın duyurusunda, altcoin’e yönelik aşağıdaki tablo paylaşıldı:

Yazım sırasında Render Token (RNDR), yüzde 22.22’lik bir artış ile 1.70 dolardan işlem görüyor. Üstelik coin, son iki haftada yüzde 200’ün üzerinde değer kazanmış halde.  

Üç altcoin çifti, likidite havuzlarına girdi

Üçüncü bir duyuruya göre Binance Liquid Swap üç yeni likidite havuzu açtı. Bir likidite havuzuna fon eklemek belirli riskler taşır. Kullandığınız kriptoların sayısı, bir likidite havuzuna eklediğiniz kriptoların sayısından farklı olabilir. Likidite havuzu açılan altcoin çiftleri aşağıdaki şekildedir:

  • APT/BUSD
  • OP/BUSD
  • HOOK/BUSD

Binance, ETH 2.0 staking’i için yeni kampanya başlattı

Binance, tüm ETH 2.0 Staking kullanıcıları için yeni bir promosyon başlatıyor. Etkinlik dönemi boyunca, uygun kullanıcılar, VIP+1 yükseltme kuponları ve bir Binance ürünü gibi özel ödüller alırken, ETH 2.0 Staking’te APR artışlarına hak kazanmak için net BETH varlıklarını artırabilir. Bugün, Türkiye saati ile 10.00’da başlayan etkinlik, 15 Mart’ta sona erecek.

Binance İçin Kritik İddia: O Kripto Hesaplarını Kısıtladı!

Etkinlik dönemi boyunca net BETH varlıklarını en az 600 BETH artıran tüm kullanıcılar, etkinlik dönemi boyunca biriken BETH tokenleri için otomatik olarak kademeli ETH 2.0 Staking APR Boost Ödüllerini almaya hak kazanacaktır. Her kalifiye kullanıcının aldığı nihai APR artışı, etkinlik dönemi sırasında biriktirilen BETH miktarına ve kullanıcıların VIP seviyelerine bağlıdır.

Bir diğer etkinliğe göre normal kullanıcılar ve VIP 1-2 kademesindeki kullanıcılar biriktirilen BETH miktarına göre sıralanacak. İlk 30 uygun kullanıcı, her biri VIP+1 Yükseltme Kuponu almaya hak kazanacaktır. VIP+1 Yükseltme Kuponlarının geçerlilik süresi, kullanım tarihinden itibaren 30 gün olarak belirlenmiştir.

Binance Bu Altcoin Askıya Alacak

Borsa, Cardano (ADA) yükseltmesini destekliyor

Son olarak borsa, Cardano (ADA) ekosistemindeki bir güncellemeyi destekleyeceğini açıkladı. Cardano (ADA) ağ yükseltmesi ve hard fork, Cardano blok yüksekliği 8.403.208’de gerçekleşecek. Yani, 15 Şubat 2023, TSİ 00:44’te gerçekleşecek. ADA para yatırma ve çekme işlemleri ise 14 Şubat 2023, TSİ 23:44’te askıya alınacak.  ADA, yazım sırasında yüzde 5’lik bir yükseliş ile 0.4005 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

CoinEx İtibari Para: Kripto Hizmetleriyle Daha Kolay Kripto İşlemler!
CoinEx İtibari Para: Kripto Hizmetleriyle Daha Kolay Kripto İşlemler! Çoğu kullanıcı için itibari para ile, yani Türk lirası, dolar, euro gibi para birimleriyle, kripto para satın almak, sektöre girdikten sonra yapılacaklar listesindeki ilk maddedir. Fakat yeni başlayanlar için kripto almak biraz zor olabilir. Birçok kullanıcı borsaların...
Kriptokoin 2 ay önce