Binance, Bu 8 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 4 hafta önce
1.464 görüntülenme
Binance, Bu 8 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

Günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, sekiz altcoin için yeni açıklamalarını paylaştı. İşte detaylar…

Binance, marjin işlemleri için yeni çiftler ekledi

Borsa, öncelikle, BinaryX (BNX), Viberate (VIB), Nervos Network (CKB) ve Yearn.finance’i (YFI) çapraz marjinde “ödünç alınabilir varlıklar” olarak listelediğini duyurdu. İzole marjine ise yalnızca BNX ve VIB eklendi. En son durumda, eklenen yeni çiftler aşağıdaki şekilde:

  • Yeni çapraz marjin çiftleri: BNX/USDT, CKB/USDT, VIB/USDT, YFI/USDT
  • Yeni izole marjin çiftleri: BNX/USDT, VIB/USDT
Analist: Mart'ta Sepetinizde Bu 5 Altcoin Olmalı!

Borsa, STG için desteğini duyurdu

Diğer yandan Binance, Stargate Finance’in (STG) sözleşme değişimini destekleyeceğini açıkladı. Binance; AVAX C-Chain, Arbitrum One, BNB Smart Chain (BEP20), Ethereum (ERC20), Fantom ve Polygon ağlarında Stargate Finance (STG) sözleşme swap’ini, yani değişimini destekleyecek. Borsa, Binance hesaplarında STG bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getireceğinin altını çizdi. Destek süreci ise aşağıdaki şekilde işleyecek:

  • 6 Mart 2023’te AVAX C-Chain, Arbitrum One, BNB Smart Chain (BEP20), Ethereum (ERC20), Fantom ve Polygon ağlarında STG yatırma ve çekme işlemleri askıya alınacak.
  • Spot ticaret, marj ticareti, vadeli işlem ticareti ve Simple Earn abonelikleri, değişim sırasında etkilenmeyecek.
  • Sözleşme takası tamamlanıp AVAX C-Chain, Arbitrum One, BNB Smart Chain (BEP20), Ethereum (ERC20), Fantom ve Polygon ağlarında STG para yatırma ve çekme işlemleri açıldıktan sonra ayrı bir duyuru yapılacak.
Günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni duyurularıyla gündeme geldi. Borsanın en son duyurusunda, bir delist haberi de yer alıyordu. İşte detaylar…

Binance, JOE entegrasyonunu tamamladı

Diğer yandan borsa, JOE’nun (JOE) Arbitrum One Network’e entegrasyonunu tamamladı. JOE (JOE) için para yatırma ve çekme işlemleri artık Arbitrum One ağında açık. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi JOE (JOE), takas, staking ve yield farming dahil olmak üzere DeFi hizmetleri sunan Avalanche (AVAX) Blockchain’inde merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan Trader Joe’nun yerel tokenidir.

Borsa LUNC ve DOCK ağ güncellemelerini destekliyor

Son olarak Binance, Terra Classic (LUNC) ve Dock (DOCK) ağ yükseltmelerini destekleyeceğini açıkladı. Terra Classic (LUNC) ağ yükseltmesi, Terra Classic blok yüksekliği 11.734.000’de, yani gece saatlerinde gerçekleşti. Terra Classic (LUNC) ağı aracılığıyla LUNC ve USTC için para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak Salı gününü Çarşamba’ya bağlayan gece 01:00’de askıya alınmıştı.

Santiment Kripto Para Zararına Satılıyor

Öte yandan Dock (DOCK) ağ yükseltmesi, 17.193.600 Dock bloğu yüksekliğinde veya yaklaşık olarak 1 Mart 2023, Türkiye saati ile 12:00’de gerçekleşecek. DOCK ile para yatırma ve çekme işlemleri bugün, Türkiye saati ile 11:00’den itibaren askıya alınacak. Borsa, LUNC, USTC ve DOCK ticaretinin; ağ yükseltmeleri sırasında etkilenmeyeceğini belirtti. Binance, hesaplarında LUNC, USTC ve DOCK bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getireceğini yineledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu 4 Altcoin, Yeni Ortaklık ve Yatırım Haberiyle Fırladı!
Bu 4 Altcoin, Yeni Ortaklık ve Yatırım Haberiyle Fırladı! Genel kripto para piyasası yatay seyrederken, son zamanlarda, dört altcoin projesi için önemli gelişmeler dikkat çekti.  Bu gelişmeler, fiyatlarda da etkisini gösterdi. İşte detaylar… DVF Labs, Conflux’a 10 milyon dolarlık yatırım yaptı: Altcoin sıçradı Tanınmış bir piyasa...
Aslı Dinçer 4 hafta önce