Reklamı kapat

Binance 8 Kripto Projesine Yatırım Yaptı: Bu Altcoine Odaklanacak!

Vural Erkan
Vural Erkan 2 hafta önce
21 görüntülenme
Binance 8 Kripto Projesine Yatırım Yaptı: Bu Altcoine Odaklanacak!

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao, sekiz yeni yatırım anlaşması açıkladı.  Bu arada, yatırım miktarlar çok da büyük meblağda değil. Bununla birlikte, Binance CEO’su bunları ‘iyi projeler’ olarak görüyor. Ayrıca Binance, piyasanın FTX çöküşünden kurtulmasına yardımcı olmak için bir ‘endüstri kurtarma fonu’ duyurdu.

Binance, potansiyel gördüğü 8 yeni kripto projesine yatırım yapıyor

Kripto para borsası Binance’in kurucusu Changpeng Zhao, Binanace’nin yakın zamanda sekiz yeni anlaşma imzaladığını duyurdu. Yatırım tutarı nispeten düşük olsa da projelerin Binance ekibi için umut verici olduğunu vurguluyor. CZ, Twitter’dan şu açıklamayı paylaştı:

Az önce 8 yatırım anlaşması imzaladık. Hepsi küçük miktarlar, ancak bence iyi projeler.

Abu Dabi Finans Haftası sırasında Changpeng Zhao, her projenin benzersiz olduğunu kaydetti. Ayıca, diğerlerinden oldukça farklı olduğunu ve birçok potansiyel barındırdığını belirtti. Tokenlerinin şüphesiz hızla yükseleceğine inanıyor. Bu nedenle onları doğrudan finanse etmeye karar verdi.

Borsa CEO’su CZ, kripto piyasasının istikrarı için çalışıyor!

CZ, Abu Dabi Finans Haftası’nı duyurular, anlaşma imzaları ve en önemlisi Abu Dabi hükümetinin Mali Hizmetler Düzenleme Kurumu’ndan (FSRA) Mali Hizmetler İzni almasıyla yepyeni bir düzeye taşıdı. Bu iznin alınması, Binance’in BAE’nin başkentinin finans merkezi olan Abu Dabi’de bir dizi finansal hizmeti resmi olarak işletmesini sağladı.

Binance

Sam Bankman-Fried’in kripto borsası FTX’in çöküşü nedeniyle kripto ekosistemindeki yatırımcılar ve kullanıcılar bir belirsizliğin ortasında kaldı. Bu nedenle CZ, bu korkunun üstesinden gelmek amacıyla ‘endüstri kurtarma fonu’ ilan etti. CZ, Fon’u, şu anda likidite sorunlarından muzdarip, temelde sağlam bir kripto projesini desteklemek için oluşturdu. Konuya ilişkin olarak Zhao şu açıklamayı yaptı:

FTX’in art arda gelen olumsuz etkilerini daha da azaltmak için Binance, normalde güçlü olan ancak likidite krizinde olan projelere yardımcı olmak için bir endüstri kurtarma fonu oluşturuyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Binance’ın şu anda iflas halindeki Voyager Digital için alım teklifi sunmaya hazırlandığı yönünde duyumlar var. Ayrıca, CZ’nin bir başka sorunlu firma olan Genesis’i araştırmaya başladığına yönelik iddialar ortaya çıktı. Buna göre CZ, Genesis’in kredi varlıkları için bir teklif vermeyi düşünüyor.

“Binance’ın odağında kendi tokenine olacak”

Bununla birlikte Zhao, Binance’in borsanın yerel token’ı BNB’ye odaklanacağından bahsetti. Ayrıca, BNB tokeni için şirkete ve kripto ortamına birçok yeni başarının kilidini açacak bir dizi yükseltme ve ek duyurunun beklediğini belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Listeye Dikkat: FTX İflasından Bu 12 Kripto Para Projesi Etkilendi!
Listeye Dikkat: FTX İflasından Bu 12 Kripto Para Projesi Etkilendi! FTX çöküşünün daha geniş kripto para piyasası üzerinde ciddi bir etkisi oldu. Bununla birlikte, bazı şirketler etkinin yükünü taşıdı. Ayrıca, güç durumdaki kripto para borsasının getirdiği fırtınadan doğrudan etkilendi. FTX çöküşünden hangi şirketler etkilendi? FTX çöküşünün etkilediği...
Vural Erkan 2 hafta önce