Binance 8 Kripto Projesine Yatırım Yaptı: Bu Altcoine Odaklanacak!

Binance 8 Kripto Projesine Yatırım Yaptı: Bu Altcoine Odaklanacak!
Binance 8 Kripto Projesine Yatırım Yaptı: Bu Altcoine Odaklanacak!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao, sekiz yeni yatırım anlaşması açıkladı.  Bu arada, yatırım miktarlar çok da büyük meblağda değil. Bununla birlikte, Binance CEO’su bunları ‘iyi projeler’ olarak görüyor. Ayrıca Binance, piyasanın FTX çöküşünden kurtulmasına yardımcı olmak için bir ‘endüstri kurtarma fonu’ duyurdu.

Binance, potansiyel gördüğü 8 yeni kripto projesine yatırım yapıyor

Kripto para borsası Binance’in kurucusu Changpeng Zhao, Binanace’nin yakın zamanda sekiz yeni anlaşma imzaladığını duyurdu. Yatırım tutarı nispeten düşük olsa da projelerin Binance ekibi için umut verici olduğunu vurguluyor. CZ, Twitter’dan şu açıklamayı paylaştı:

Az önce 8 yatırım anlaşması imzaladık. Hepsi küçük miktarlar, ancak bence iyi projeler.

Abu Dabi Finans Haftası sırasında Changpeng Zhao, her projenin benzersiz olduğunu kaydetti. Ayıca, diğerlerinden oldukça farklı olduğunu ve birçok potansiyel barındırdığını belirtti. Tokenlerinin şüphesiz hızla yükseleceğine inanıyor. Bu nedenle onları doğrudan finanse etmeye karar verdi.

Borsa CEO’su CZ, kripto piyasasının istikrarı için çalışıyor!

CZ, Abu Dabi Finans Haftası’nı duyurular, anlaşma imzaları ve en önemlisi Abu Dabi hükümetinin Mali Hizmetler Düzenleme Kurumu’ndan (FSRA) Mali Hizmetler İzni almasıyla yepyeni bir düzeye taşıdı. Bu iznin alınması, Binance’in BAE’nin başkentinin finans merkezi olan Abu Dabi’de bir dizi finansal hizmeti resmi olarak işletmesini sağladı.

Binance

Sam Bankman-Fried’in kripto borsası FTX’in çöküşü nedeniyle kripto ekosistemindeki yatırımcılar ve kullanıcılar bir belirsizliğin ortasında kaldı. Bu nedenle CZ, bu korkunun üstesinden gelmek amacıyla ‘endüstri kurtarma fonu’ ilan etti. CZ, Fon’u, şu anda likidite sorunlarından muzdarip, temelde sağlam bir kripto projesini desteklemek için oluşturdu. Konuya ilişkin olarak Zhao şu açıklamayı yaptı:

FTX’in art arda gelen olumsuz etkilerini daha da azaltmak için Binance, normalde güçlü olan ancak likidite krizinde olan projelere yardımcı olmak için bir endüstri kurtarma fonu oluşturuyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Binance’ın şu anda iflas halindeki Voyager Digital için alım teklifi sunmaya hazırlandığı yönünde duyumlar var. Ayrıca, CZ’nin bir başka sorunlu firma olan Genesis’i araştırmaya başladığına yönelik iddialar ortaya çıktı. Buna göre CZ, Genesis’in kredi varlıkları için bir teklif vermeyi düşünüyor.

“Binance’ın odağında kendi tokenine olacak”

Bununla birlikte Zhao, Binance’in borsanın yerel token’ı BNB’ye odaklanacağından bahsetti. Ayrıca, BNB tokeni için şirkete ve kripto ortamına birçok yeni başarının kilidini açacak bir dizi yükseltme ve ek duyurunun beklediğini belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance 8 Kripto Projesine Yatırım Yaptı: Bu Altcoine Odaklanacak!