Son Dakika: Binance, Bu Altcoin İçin Duyuru Yaptı! Fiyat Uçtu

Son Dakika: Binance, Bu Altcoin İçin Duyuru Yaptı! Fiyat Uçtu
Son Dakika: Binance, Bu Altcoin İçin Duyuru Yaptı! Fiyat Uçtu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Futures, kripto para vadeli işlem piyasası için önemli bir gelişmeyi paylaştı. Paylaşımın ardından söz konusu altcoin projesinin fiyatı uçuşa geçti. İşte detaylar…

Binance, SUPER için duyuru yaptı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yaklaşık yarım saat önce yeni bir duyuru yaptı. Genellikle hafta sonları duyuru yapmayan borsanın blog gönderisi, bu nedenle dikkat çekti. USDⓈ-M SUPER kalıcı vadeli işlem sözleşmesinin yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Piyasaya girme tarihi 26 Kasım 2023, TSİ 16:00 olarak planlanan bu yeni sözleşme dikkat çekti. Zira yatırımcılara pozisyonlarını 50 kata kadar büyütme fırsatı sunacak. Sözleşmenin detayları, aşağıdaki şekilde:

  • Dayanak varlık: SUPER
  • Uzlaşma varlığı: USDT
  • Tick boyutu: 0.0001
  • Üst sınır fonlama oranı: +%2,00 / -%2,00
  • Fonlama ücreti sıklığı: Her dört saatte bir
  • Maksimum kaldıraç: 50x
  • İşlem saatleri: 7/24
  • Çoklu varlık modu: Desteklenir
Büyük Çıkış Yapan Altcoin Projesinde Ponzi İddiaları: Yanıt Geldi!

Binance borsasının SUPERUSDT sözleşmesi, lansman sırasında maksimum +%2,00 / -%2,00 fonlama oranına sahip olacak. Ayrıca fonlama ücreti uzlaşması her dört saatte bir gerçekleşecektir. Bu yaklaşım, şeffaflık ve piyasa koşullarına göre gerçek zamanlı ayarlamalar sağlamayı amaçlamaktadır. Nitelikli USDⓢ marjlı vadeli işlem likidite sağlayıcıları, yaklaşık 14 ila 15 gün boyunca SUPERUSDT sözleşmesindeki işlemler için %0,005’lik bir yapıcı ücreti indiriminden yarar sağlayacak.

Sözleşmeye dair diğer detaylar

Binance, kripto piyasasının dinamik yapısını kabul eder ve piyasa riski koşullarına göre sözleşme özelliklerini ayarlama hakkını saklı tuttuğunu açıkladı. Buna fonlama ücreti, tik boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç teminatı ve sürdürme teminatı gerekliliklerinde yapılabilecek olası değişiklikler de dahil.  Ayrıca yatırımcılar, SUPERUSDT sözleşmesine katılırken, geçerli saç kesimlerine tabi olarak çeşitli teminat varlıklarını kullanma esnekliğine sahip olacaklardır. Örneğin, Çoklu Varlık Modu, BTC’nin teminat olarak kullanılmasını sağlayarak ticaret olanaklarını genişletir.

Bu 7 Altcoin’e Dikkat: Binance Listeleyebilir!

SuperVerse, yüzde 70 yükseldi

Bu sırada SUPERUSDT sözleşmesinin lansmanı, SuperVerse ekosisteminin büyümesiyle aynı zamana denk geliyor. SuperFarm tarafından geliştirilen SuperVerse, yeni nesil NFT işlevselliği ve sürükleyici Blockchain oyun deneyimleri sunmaya odaklanmaktadır. SuperVerse’in temel bileşenleri arasında zengin özelliklere sahip bir NFT pazarı olan GigaMart ve bir sosyal oyun metaverse’i olan Impostors yer alıyor.

En son piyasa verileri itibariyle SUPER, son 24 saat içinde %70’lik bir artış kaydetti. Böylece, Binance duyurusunun ardından kayda değer bir yükseliş yaşadı. Coin, günlük bazda 0.25 dolardan 0.48 dolara kadar yükseldi. Yazım sırasında, 0.45 dolara gerilemiş halde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Son Dakika: Binance, Bu Altcoin İçin Duyuru Yaptı! Fiyat Uçtu