Binance Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu: Fiyat Fırladı!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 4 hafta önce
2.719 görüntülenme
Binance Altcoin ile Ortaklık Kurdu Fırladı

Kripto paraların kullanımını ticarileştirmeyi amaçlayan bir altcoin projesi, bu hedefinde piyasanın en büyük markasıyla ortaklık kurdu. Binance Pay, yeni bir duyuruda kripto işlemlerini desteklemek için entegrasyonunu duyurdu.

Binance Pay, yeni altcoin ortağını duyurdu

Binance Pay’in yeni ortağı Pundi X (PUNDIX), Binance’in ödeme sistemiyle işbirliğini duyurdu. Bu ortaklık, Binance’in ödeme hizmeti olan Binance Pay’i Pundi X’in XPOS cihazlarına taşıyarak 30 ülkedeki binlerce satıcının kripto para cinsinden ödemeleri daha kolay kabul etmesini sağlayacak.

En büyük kripto borsası Binance tarafından desteklenen Binance Pay, kullanıcıların kripto paralarını kolayca yönetmelerine ve hesaplarından işlemleri tamamlamalarına olanak tanır. Ayrıca, kullanıcıların fonlarının güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak için çoklu imza desteği ve güvenli anahtar yönetimi gibi yerleşik güvenlik özelliklerine sahip. Küresel ödeme yöntemi sistemi, Pundi X’i milyonlarca yatırımının kullanımına sunacak. Binance markasının büyüklüğü, PUNDIX fiyatının kısa süre çift haneli ralli yapmasına yardımcı oldu.

Pundi X (PUNDIX) fiyatı çift haneli yükseldi

PUNDIX fiyatı haberin ardından bir noktada %20’nin üzerinde değer kazandı. 0,74 dolar seviyesinde gelen satışlar orta çaplı bir düzeltmeye yol açtı. PUNDIX şu anda son 24 saatte göre %11 yeşilde işlem görüyor. Gün içi en düşük seviyesi 0.5554 dolardan 0.744 dolara pik yaptı.

Pundi X CEO’su ve Kurucu Ortağı Zac Cheah, ortaklık hakkında yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

Ortaklık, herkesin erişebileceği kripto işlemlerini kolaylaştırma taahhüdümüzü vurguluyor. Binance’ın kripto piyasasındaki etkisi, bu ortaklığı Blockchain ekosistemine daha fazla kullanıcı ve yatırımcı getirmek için harika bir fırsat haline getiriyor.

Pundi X nedir? Diğer projelerden neden farklı?

Pundi X’in XPOS cihazları, Türkiye’den Brezilya’ya ve Japonya’ya kadar 30’dan fazla ülkede konuşlandırılmıştır. Son teknoloji bir satış noktası çözümü olarak, gerçek mekanda faaliyet gösteren bireysel kullanıcılara kripto para ödemelerini kabul etme olanağı sunarak müşterilerine sorunsuz bir işlem deneyimi sunar. Sonuç olarak, XPOS dünya çapında gerçekten yaygın olarak kullanılan bir Blockchain tabanlı satış noktası çözümü haline geldi.

Merkezi Singapur’da olan Pundi X, daha güvenli ve kapsayıcı bir dünya yaratmak için Blockchain teknolojisinin gücünden yararlanmak amacıyla 2017 yılında kuruldu. Şirket, gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazaların Blockchain üzerinde işlem yapmasına izin veren bir satış noktası akıllı cihazı olan XPOS’u geliştirmekten sorumludur.

Pundi X ayrıca KPMG ve H2 Ventures tarafından 2018’in en iyi 50 Yenilikçi Fintech Startup’ından biri, Gartner tarafından Blockchain sektöründe marka satıcılar ve Singapur Fintech Derneği tarafından en iyi 10 fintech lideri seçildi.

Günün Binance duyuruları

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Binance, bugün 6 altcoin projesi için yeni listeleme ve entegrasyon duyuruları yayınladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Prnewswire

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance'deki Bu 4 Altcoin Satış Baskısıyla Düşebilir!
Binance’deki Bu 4 Altcoin Satış Baskısıyla Düşebilir! Kripto analisti Tony M, Ethereum Classic’in, piyasada potansiyel olarak bir düşüşe yol açan ayı momentumunun tadına baktığını söylüyor. Analist Akash Girimath’a göre, lider altcoin Ethereum fiyatı geri çekilmeye işaret ediyor. Analist Filip L, Lido Dao fiyatının, Fed’in...
Vural Erkan 4 hafta önce