Dev Bitcoin Borsası Binance Bu Altcoin’e Yatırım Yapıyor

Dev Bitcoin Borsası Binance Bu Altcoin Projesine Yatırım Yapıyor
Dev Bitcoin Borsası Binance Bu Altcoin Projesine Yatırım Yapıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance’in girişim sermayesi ve kuluçka kolu olan Binance Labs bugün açıklama yaptı. Buna göre bir altcoin projesine yatırım yaptığını duyurdu. Buna göre Cosmos üzerine inşa edilmiş son teknoloji ağ olan Initia’ya stratejik yatırım yaptı. Bu ağ, geleneksel modüler ve çok zincirli platformlarla ilişkili karmaşıklıkları ortadan kaldırıyor. Diğer taraftan geliştiricilerin ölçeklenebilir ve bağımsız sistemler oluşturmasını sağlıyor. Böylece devrim niteliğinde bir iç içe geçmiş modüler rollup konsepti sağlıyor. Binance Labs’in yatırımı, Web2 geliştiricilerinin Web3 alanına sorunsuz bir şekilde girmesini sağlıyor. Ayrıca çığır açan altyapıyı desteklemeye olan bağlılığının altını çiziyor.

Altcoin projesi Initia: Web3 alanında geliştiricileri güçlendirmek

Initia, altcoin Cosmos üzerinde bir Layer 1 ağı olarak çalışıyor. Ayrıca Optimistic rollup’ları kullanarak uygulamaya özel Layer 2’ler (L2) sağlıyor. Platformun benzersiz mimarisi L1, L2 ve iletişim katmanlarını kapsıyor. Böylece geliştiricilere zincir düzeyinde altyapı veya doğrulayıcı setleri hakkında kapsamlı bilgiye ihtiyaç duymadan uygulamaya özel blockchain’lerini Initia L2’ler olarak başlatmanın yolunu sağlıyor.

28 rules of investing for beginners | British GQ

Binance Labs Web3 büyümesine destek verdiğini gösterdi

Binance Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He konuyla ilgili açıklama yapıyor. Buna göre altcoin Initia’nın yenilikçi yaklaşımından duyduğu heyecanı dile getiriyor. He, “Binance Labs, Web3 uygulamalarının büyümesini hızlandırmak için sürekli olarak yeni çözümler sunan altyapı sağlayıcılarını belirliyor. Initia’nın yenilikçi mimarisi ve araçları var. Buna göre yeni bir geliştirici dalgası arasında yaygın olarak benimsenmeye doğru bir adımdır.” diyor.

7 Tips On Investing In Real Estate: How to Make A Secure Investment - Build Magazine

Initia’nın layer 1 ağı MoveVM kullanımıyla öne çıkmakta. Ayrıca altcoin Cosmos’un Blockchain’ler Arası İletişim (IBC) protokolüyle uyumlu Move Akıllı Sözleşme Dilini yerel olarak entegre eden ilk platform haline gelmekte. Mimari, L2’lerin EVM, WasmVM veya MoveVM kullanmasına izin veriyor. Diğer taraftan bunlar arasında sorunsuz mesajlaşma ve köprü kurmayı kolaylaştırır. Platform ayrıca ekosistem genelinde teşvikleri hizalamak için sağlam bir ekonomik sistem kullanıyor.

What is income investing? | TIME Stamped

Initia’nın etkileyici ekibi ve ortaklıkları

Initia’nın kurucu ekibi, hem Cosmos hem de altcoin Ethereum ekosistemlerinden eski kurucular, mühendisler ve araştırmacılardan oluşmakta. Proje, Binance Labs’in portföy şirketleri ve dünya çapındaki en iyi mobil oyun yayıncıları da dahil olmak üzere çeşitli kuruluşlarla ortaklıklar kurdu. Binance Labs’ın yatırım fonları, Initia’nın altyapısını daha da geliştirecek. Ayrıca ürün araçlarını geliştirmek ve Initia ekosistemini genişletmek için kullanımda olacak. Altcoin projesi Initia, Layer 1 ağlarının geliştirilmesinde önemli bir sıçramayı temsil ediyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda yenilikçi yaklaşımı ve benzersiz altyapı sistemi dikkat çekiyor. Ayrıca modüler çok zincirli platformlarla ilişkili karmaşıklıkları ortadan kaldırıyor. Böylece ölçeklenebilir ve bağımsız sistemler oluşturmak isteyen ekipler için ürüne hazır çözümler sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Dev Bitcoin Borsası Binance Bu Altcoin’e Yatırım Yapıyor