3 Analist, Bu Binance Altcoin’lerinden Yükseliş Bekliyor!

3 Analist, Bu Binance Altcoin'lerinden Yükseliş Bekliyor!
3 Analist, Bu Binance Altcoin'lerinden Yükseliş Bekliyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analisti John Isige, Binance Coin (BNB) için 380 dolara yükseliş hareketi öngörüyor. Chiliz’in fiyatı 2022 FIFA Dünya Kupası yaklaşırken %15 arttı. Şimdi beklentiler ne? Analist Anton Kolhanov, lider altcoin Ethereum’un 1.789 dolar seviyesine doğru hareket edip edemeyeceğini araştırıyor. Analistlerin, BNB, CHZ ve ETH analizlerini okuyucularımız için derledik.

“Binance Coin, 380 dolar yolcusu”

Binance borsası, Binance Launchpool’daki 31. Projesi olan Hashflow lansmanını duyurdu. Hashflow (HFT), traderları profesyonel piyasa gözlemcileriyle birleştiren bir DEX. BNB fiyatı, Hashflow haberlerinin ardından gün içinde %7,8 yükseldi. Altcoin fiyatındaki bu ani hareket, yatırımcı risk iştahındaki bir artışı yansıtıyor. Hashflow önümüzdeki 30 gün içinde yatırımcılara hitap ettiği sürece BNB’ye olan talep artacak.

Santiment’in Arz Dağıtımı metriği, büyük hacimli yatırımcıların, BNB’ye destek verdiğini gösteriyor. BNB’nin rallisini körükleyen talepteki artış bundan kaynaklanmış olabilir. 10.000 ile 100.000 BNB’ye sahip olan holder’lar, 21 Eylül’de 181’den kademeli olarak büyüdükten sonra şimdi 188’e ulaştı.

Binance
BNB Arz Dağıtımı

Geçen haftanın tahminleri oldukça ayı görünse de Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere BNB aniden yükselişe geçti. 250 dolarlık alıcı tıkanıklığı, boğaların kontrolü yeniden kazanmasına izin verdi. BNB’nin arkasındaki satın alma baskısı agresif bir şekilde büyürken, fiyatının direnci 300 dolardan yok etmekten başka seçeneği yoktu.

BNB, 335 dolar ile omuz silktikten sonra 332 dolardan işlem görüyor. DMI’ya (Yön Hareketi Endeksi) bakıldığında teknik görünümü olumlu olmaya devam ediyor. -DI ile +DI arasındaki fark genişlemeye devam ederse, alıcılar yükseliş trendinin başında olacak.

Binance
BNB günlük grafik

Daha fazla long pozisyon için tarama yapan traderlar, satıcı tıkanıklığının 340 dolarda onay almış bir kırılmasını beklemeli. 100 günlük SMA (basit Hareketli Ortalama) (mavi) 200 günlük SMA’nın (mor) üzerine çıkarsa BNB’nin yükseliş trendi güvence altında olacak. BNB, ikinci kırılma aşamasını 380 dolara beklerken muhtemelen 330 doların üzerinde desteği tutacak.

CHZ kazançlarda ilk 100 kripto para birimine liderlik ediyor

Chiliz (CHZ), spor hayranlarını güçlendiren ve favori sporlarını, takımlarını ve espor organizasyonlarını yönetmelerine yardımcı olan tokenize bir ses platformu. Bu, oyuncuları rekabetçi bir varlığın influencer’ı yapıyor. FIFA Dünya Kupası 2022’nin 20 Kasım’da başlaması planlanıyor. Bu nedenle etkinlikten 21 gün önce spor kulüpleri ve taraftarlar etkinliklerini artırdı.

Analistler, 2022 FIFA Dünya Kupası yaklaştıkça, FAN tokenler’in meme coin’lerinden daha iyi performans göstermesi bekliyor. Kripto analisti Akash Girimath’a göre, Bitcoin bir kez temellendiğinde, traderlara Chiliz (CHZ) gibi altcoin’leri ve FAN token’lerini toplama fırsatı sağlayabilir.

Lider altcoin için haftalık ve aylık tahmin

Haftalık yükseliş senaryosu

Piyasa 1.604 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkar çıkmaz yükseliş eğilimi başlayacak. Bunu 1.789 dolar direnç seviyesine yükselecek.

Binance

Haftalık düşüş senaryosu

Piyasa 1.604 dolar direnç seviyesinin altında işlem görürken düşüş eğiliminin devam etmesi mümkün. Bu doğrultuda 1.479 dolar destek seviyesine düşecek. 1.424 dolar seviyesinin altına düşmeye devam ederse, piyasanın 1.190 dolar destek seviyesine ulaşması muhtemel.

Aylık yükseliş senaryosu

Piyasa 1.424 dolar destek seviyesinin üzerinde işlem görürken, yükseliş eğiliminin devam etmesi mümkün. Bu doğrultuda 1.789 dolar ve ardından 2.030 dolar direnç seviyelerine ulaşacak.

Aylık düşüş senaryosu

Piyasa 1.424 dolar destek seviyesinin altına düşer düşmez bir düşüş eğilimi başlayacak. Böylece altcoin, 1.190 dolar ve 881,56 dolar destek seviyelerine düşecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

3 Analist, Bu Binance Altcoin’lerinden Yükseliş Bekliyor!