Binance Haberinin Ardından Bu Altcoin’de 5x Bekleniyor!

7.672 görüntülenme
Binance Ardından Bu Altcoin'de 5x

Binance, sıfırlı fiyatlardan kurtulmak isteyen bir altcoin projesinin eski ATH seviyesine ulaşması için nihayet baraj kapaklarını açmış görünüyor.

Binance, kötü şöhretli altcoin için uyarı işaretlerini kaldırdı

Terra Classic (LUNC) ve TerraClassicUSD (USTC), Binance’in Coinmarketcap gibi platformlarında uyguladığı ‘uyarı etiketini’ kaldırmasıyla yükselişe geçti. Borsa, Terra’nın çökmesi ve Do Kwon’un Güney Koreli yetkililerle yaşadığı sorunların ardından uyarı etiketlerini yapıştırmıştı.

Uyarı etkiketi, projeyi ve tokeni çevreleyen olumsuz duyguların bir sonucu olarak fonlarını veya pozisyonlarını kaybedebilecekleri endişesiyle yatırımcıları Terra’dan uzaklaştırıyordu. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Binance, ilk olarak 2021’in başında, Terra LUNA ve UST çöktüğünde, uyarı bildirisini yayınladı.

En son uyarılar, Güney Kore’deki bir mahkemenin Terra’nın kurucularından biri olan Daniel Shin için tutuklama emri çıkarmasının ardından geldi. Buna ek olarak, Terra’nın kurucusu ve çekirdek geliştirici Do Kwon, Koreli yetkililer tarafından suç duyurusunda bulundu. Bu, birçok merkezi borsanın altcoin için para yatırma ve çekme işlemlerini durdurmasına yol açtı ve bunu ilk yapan Binance oldu.

Fiyat artışı başladı

LUNC yatırımcılarının tanıdığı bir fenomen olan Classy Crypto, her iki kriptonunda fiyat hareketlerini vurgulayarak bugünkü umut verici gelişmeye dikkat çekti. Classy, ​​”UYARI LUNC ve USTC, Binance’in uyarı etiketleri platformundan kaldırıldıktan sonra KOŞUYOR” dedi. Tweet’teki grafiklerde yer aldığı üzere, LUNC fiyatı %5’in üzerinde yükselirken, TerraClassicUSD (USTC) %15’in üzerinde artışla 0.02565 dolara tırmandı.

Başka bir analist, ünlü LUNC validatörü “LUNC DAO“, uyarı etiketlerinden kurtulmak için bir kampanya başlatan ilk kişiydi. LUNC’ye sadık olan kişi, duruma dikkat çekmek için Binance’e ve Binance CEO’su CZ’ye birçok kez tweet attı. Bu sabah itibariyle, Binance nihayet LUNC’nin topluluk talebine yanıt verdi.

5x bekleyen altcoin analistleri var

Son gelişmeyle birlikte, yeni yatırımcılar kripto para birimine akın ettikçe Terra Classic (LUNC) fiyatının büyük bir artışa tanık olması bekleniyor. Ayrıca, Binance şu anda LUNA’nın işlem hacmini yönlendirmekten sorumlu olan en büyük kripto borsalarından biri olduğu için, uyarı göstergelerinin kaldırılması, yatırımcı ilgisinin ve müteakip satın alımların artmasına neden olabilir. Bir gecede olmayacak ve biraz zaman alacak olsa da, Binance’in kripto para birimi için kapıları açmasının bir sonucu olarak LUNC’nin fiyatı bugünkü değerinin 2 katından 5 katına fırlayabilir.

Son olarak, Terra (LUNA) fiyatı da bugün 2,00 dolara yükseldi ve dün bir noktada %10’a kadar düşmüştü. Mevcut seviyesi, son 30 gün içinde %58 artmasına rağmen, bir haftada %11’lik bir düşüşü temsil ediyor ve bu da LUNA’yı piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasında en iyi performans gösteren kripto paralardan biri yapıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Thecryptobasic

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Resmen Açıklandı: Bu Altcoinler İçin Yasak Geliyor!
Resmen Açıklandı: Bu Altcoinler İçin Yasak Geliyor! Kripto paralara yakınlığıyla bilinen Hong Kong, yeni bir düzenlemede en geç 2024’de uygulamaya başlayacağı kısıtlayıcı kararını paylaştı. Bu altcoinler artık Çin bölgesinde kendine yer bulamayacak… Hong Kong’dan bu altcoinler için kısıtlayıcı hamle Hong Kong Para Otoritesi (HKMA),...
Buğra Çağlar 2 ay önce