Dev Binance Balinası, Bu Altcoin’den Çokça Aldı!

2L7MWEpf whales
2L7MWEpf whales
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance zincirindeki en zengin balinaların faaliyetlerini takip eden veri platformu WhaleStats, yeni içgörüler paylaştı. Buna göre, bir Binance Coin (BNB) balinası bir altcoin projesinden yüklü miktarda alım yaptı.

Dev BNB balinası, sepetini bu altcoin ile doldurdu

“Scarlet Witch” takma adını kullanan BNB balinası, işlemi bugün erken saatlerde gerçekleştirdi. Balina, 31.66 milyon dolar değerinde 400 milyon DOGE satın alarak, sepetini Dogecoin ile doldurdu. Bugün erken saatlerde gerçekleşen işlemde, balinanın 0,11 dolar gibi düşük bir işlem ücreti ödemesi dikkat çekti. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Scarlet Witch, Binance Akıllı Zincirindeki en iyi balinalardan biridir. Ayrıca, WhaleStats verilerine göre Binance Smart Chain ekosistemindeki en büyük 74. BNB balinasıdır.

Dogecoin balinaları

Scarlet Witch’in Dogecoin yatırımı son 24 saatteki en büyük işlemlerden biriydi. Ancak dev balina, yalnızca Dogecoin’e oynamadı. Buna göre Scarlet, diğer altcoin projelerine de yatırım yaptı. BNB cüzdanı, 4.6 milyon dolar değerindeki 26 milyon Bluzelle (BLZ) tokeni bünyesine ekledi. Daha sonra Zilliqa’ya (ZIL) gitti ve 2.3 milyon dolar değerinde 48 milyon ZIL token satın aldı. Ardından CTSI’ya yöneldi. Balina, 40 milyon CTSI satın aldı. Bu sayıdaki CTSI, 9.2 milyon dolara tekabül ediyor.

En büyük kripto yatırımcıları Dogecoin (DOGE)’yi seviyor

Bilindiği üzere, küçük yatırımcılar son fiyat düşüşü devam ederken stablecoin’lerde kalmayı tercih ediyor. Bununla birlikte kripto para balinaları, çeşitli altcoin projelerindeki pozisyonlarını artırmak için düşük fiyatlarından yararlanıyor. Yazı yazılırken, DOGE tüm zamanların en yüksek seviyesinden %89,3 düşüşle 0,07 dolar civarında el değiştiriyordu. Ancak, geçen yıldan bu yana Dogecoin’deki büyük düşüşe rağmen balinalar vazgeçmedi.

Önde gelen kripto para oyuncuları her zaman ağırlıklarını memecoin’in arkasına koydu ve sepetlerini doldurdular. Örneğin, Tesla CEO’su ve kurucusu olan Elon Musk, DOGE coin’i her zaman destekledi. Benzer şekilde, Robinhood’un CEO’su ve kurucu ortağı Vladimir Tenev de desteğini memecoin’e verdi. Buna göre CEO, Dogecoin’in internetin para birimi haline gelmesine yardımcı olacak yollar önerdi. Dün ise, kripto para birimini en iyi arkadaşı olarak adlandırarak, Dogecoin’e olan sevgisini halka açık bir şekilde ilan etti.

Dogecoin kurucusu BSC projelerini hedef almıştı

BNB balinası Scarlet Witch’in DOGE alması, Dogecoin kurucusunun BSC projelerine çöp demesinin ardından geldi. DOGE yaratıcısı Billy Markus, geçtiğimiz hafta Twitter hesabı üzerinden BSC altcoin’lerini hedef aldı. Kurucu, BSC ekosisteminde mücevher olarak nitelendirilebilecek bir altcoin olmadığını söyledi. Ardından, Binance ekosistemindeki tüm projelerin çöp olduğunu dile getirdi. Ek olarak, BSC projelerine mücevher diyenlerinde dolandırıcı olduğunu iddia etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dev Binance Balinası, Bu Altcoin’den Çokça Aldı!