Reklamı kapat

Binance Bermuda’da 15 Milyon Dolarlık Yatırım Yapacak

Şebnem Ertan
Şebnem Ertan 28 Nisan 2018
0 görüntülenme

Binance yöneticisi David Burt’ün duyurduğu üzere önümüdeki aylarda Bermuda’da yeni küresel uyum merkezi kurmayı planlıyorlar.

Cuma günü basın toplantısında konuşan Burt Binance Yardım Vakfı’nın teknolojiyle alakalı eğitim programlarına 10 milyon dolar bağışlayacağına dair mutabakat zaptının imzalandığını söyledi. Ayrıca blockchain girişimcileri için de 5 milyon dolar ek yatırım yapılacak.

Hepsinden önemli olarak ise, Binance Bermuda hükümetine kripto paralar ve blockchain düzenlemelerinde yardımcı olacak ve ülkede yeni bir ofis kuracak.

Burt basın açıklamasında şöyle söyledi:

“Bu ortaklık sayesinde Binance Bermuda’lılara da iş alanları yaratacak ve en kısa zamanda yasal işlemlerden geçmiş bir dijital para borsası kuracak ve son olarak da, tüm yasal süreçler boyunca Bermuda hükümetiyle ortak çalışacak.”

Binance kurucusu ve CEO’su Zhao Changpeng Bermuda devletinin ve yöneticilerinin dünya üzerindeki en alçak gönüllü insanlar olduklarını ve firmalarının yerel ekonomileri desteklemekten yana olduğunu söyledi.

Yasalara uygun olduğundan emin olmak adına firma şimdiden Bermuda’lı hukuk bürolarıyla çalışmaya başladı.

Açıklama sırasında Binance’a açılan davadan da söz eden Zhao, “Hong Kong mahkemesi davayı şimdiden kapattı ve Sequoia’ya yasal ücretlerimizi geri ödemesini söyledi” dedi.

Konuşmanın sonlarında Burt Bermuda’da ICO’ları yasal kılacak düzenlemelere de gidildiğinden söz etti. Bermuda’nın ülke sınırları içinde gerçekleşen ICO’ları kapsamlı şekilde yönetmek istediğini söyledi.

Coindesk- Nikhilesh De

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Milyarder Warren Buffett’tan Bitcoin Yorumu Dünyanın en zengin isimlerinden olan, ünlü milyarder Warren Buffett, Bitcoin ve kripto paralara karşı olumsuz tavrını değiştirmiyor. Yahoo Finance’teki programda sunucunun konuyu kripto paraya getirmesi ile yorumda bulunan Buffett, Bitcoin’i yatırım olarak görmediğini dile getirdi; “Dünyada insanların...
Serkan Eser 29 Nisan 2018