Binance Bu Altcoin İçin Çarpıcı Duyuru Yaptı! İşte Detaylar

Binance Bu Altcoin İçin Çarpıcı Duyuru Yaptı! İşte Detaylar
Binance Bu Altcoin İçin Çarpıcı Duyuru Yaptı! İşte Detaylar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lider kripto para borsası Binance, bugün bir altcoin için çarpıcı bir duyuru yaptı. Borsa yaptığı açıklamada vadeli işlemler için 20x kaldıraçlı BIGTIME kalıcı sözleşmesini piyasaya sürdü.

Binance Altcoin için adımını attı

Küresel bir kripto para borsası devi olan Binance, traderlar için adım atıyor. Buna göre 20 kata kadar kaldıraç sunan vadeli işlem seçeneklerine BIGTIME’ı eklemeye hazırlanıyor. Bu gelişme, BIGTIME’ın vadeli işlemler piyasasındaki potansiyelini keşfetmek isteyen kripto meraklıları için heyecan verici fırsatlar sağlıyor.

Guest Post by Bitcoin Sistemi EN: Binance Futures Lists A New Altcoin With 20x Leverage! | CoinMarketCap

Binance, bugün saat 17:30’dan itibaren vadeli işlemler için BIGTIME’ı kullanıma sunacak. Böylelikle bu hizmeti daha geniş bir yatırımcı kitlesi için erişilebilir hale getirecek. BIGTIME’ın Binance’in vadeli işlem tekliflerine eklenmesi dikkat çekiyor. Diğer taraftan borsanın kullanıcılarına çeşitli seçenekler sunma konusundaki kararlılığını yansıtıyor.

Ayarlanabilir özellikler

Binance duyurusu, BIGTIME/USDT Sürekli Sözleşmesinin özelliklerinin piyasa riski koşullarına yanıt olarak ayarlamalara tabi tutulabileceğini vurguluyor. Bu olası değişiklikler fonlama ücreti, onay boyutunu içeriyor. Ayrıca maksimum kaldıraç, başlangıç teminatı ve sürdürme teminatı gereklilikleri gibi temel unsurları kapsıyor. Bu ayarlamalar, Binance’in piyasa bütünlüğünü ve güvenliğini korumaya olan bağlılığıyla uyumlu.

Binance Adds 20x Leverage To This Altcoin Price Jumps! | CoinMarketCap

BIGTIMEUSDT Sürekli Sözleşmesindeki önemli bir yenilik, Çoklu Varlık Modunun sunulması şeklinde. Bu mod, kullanıcıların BIGTIMEUSDT Sürekli Sözleşmesini geçerli katlara bağlı kalarak çeşitli teminat varlıklarıyla takas etmelerini sağlıyor. Örneğin, yatırımcılar BIGTIMEUSDT Sürekli Sözleşmesini içeren işlemlere katılıyorlar. Diğer taraftan Bitcoin’i (BTC) teminat olarak kullanabiliyorlar. Böylece esnekliği ve çeşitlendirmeyi artırabiliyorlar.

Dikkat edilmesi gerekenler

BIGTIMEUSDT Sürekli Sözleşmesi alım satımının Binance’in Kullanım Koşulları ve Binance Vadeli İşlemler Hizmet Sözleşmesi’nde belirtilen koşullara tabi olduğunu unutmamak gerekiyor. Ayrıca yatırımcıların, Binance’in düzenlemeleriyle uyumlu ve bilgili olduklarından emin olmak için bu koşulları incelemeleri öneriliyor. Sözleşmenin lansmanında, BIGTIMEUSDT Sürekli Sözleşmesi için maksimum fonlama oranı +%3,00 / -%3,00 olarak belirlenmiş durumda. Ayrıca fonlama ücreti ödemeleri her dört saatte bir gerçekleşiyor. Binance’in piyasa riski koşullarına bağlı olarak sözleşmenin özelliklerini periyodik olarak değiştirebileceğini de unutmamak gerekiyor.

Binance'den 20x Duyurusu: Bu 2 Altcoin Manşetlerde!

Kriptokoin.com olarak baktığımızda BIGTIME’ın Binance vadeli işlem platformuna eklenmesi dikkat çekiyor. Ayrıca bu kripto paranın potansiyelini keşfetmek isteyen yatırımcılar için heyecan verici bir fırsat anlamına geliyor. Çoklu Varlık Modu’nun sunduğu esneklik söz konusu. Diğer taraftan Binance platformunun güvenliği sayesinde yatırımcılar, vadeli işlemler piyasasına girmek için ihtiyaç duydukları araçlara sahip oluyor. Binance bir dizi seçenek sunarken, sorunsuz bir alım satım deneyimi için çalışmalarına da devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Binance Bu Altcoin İçin Çarpıcı Duyuru Yaptı! İşte Detaylar