Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Uçuyor

binance
binance
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Radicle’ı (RAD) listeleyeceğini duyurdu. Borsanın listeleme haberiyle kripto para fiyatı sert yükseldi. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Binance, yeni bir altcoin listeliyor: Radicle (RAD)!

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Radicle’ı (RAD) listeleyeceğini duyurdu. Borsa konuya yönelik şu açıklamada bulundu:

Binance, Radicle’ı (RAD) listeleyecek ve RAD/BTC, RAD/BNB, RAD/BUSD ve RAD/USDT ticaret çiftleri için 07.10.2021 tarihinde alım satımı açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak RAD’ı borsaya yatırmaya başlayabilir. RAD için para çekme işlemleri 08.10.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar gerçek durumu para çekme sayfasında görebilirler. RAD Listeleme Ücreti: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak. Ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Desteğiniz için teşekkürler!

Radicle (RAD) fiyatı listeleme duyurusu ile uçtu gitti. Kripto para yüzde 75’ten fazla arttı ve yazım sırasında bu artış trendi devam ediyor.

Kripto para projesi Radicle (RAD) nedir?

Radicle, açık protokoller üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir kod işbirliği ağıdır. Geliştiricilerin güvenilir aracılara güvenmeden kod üzerinde işbirliği yapmalarını sağlar. RAD, Radicle ağının ortak mülkiyetini, toplu yönetimini ve uzun vadeli sürdürülebilirliğini sağlayan platformun yönetim tokenidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Uçuyor