Reklamı kapat

Binance Açıkladı: Bu 12 Kripto Para Projesi Desteklenecek!

Vural Erkan
Vural Erkan 3 hafta önce
6 görüntülenme
Binance Açıkladı: Bu 12 Kripto Para Projesi Desteklenecek!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yeni projeleri teşvik etmek için kuluçka programları düzenliyor. Binance Labs işte bu kuluçka programının 5. sezonu için seçilen 12 kripto para projesini açıkladı.

Binance Labs Kuluçka Programı’nın beşinci sezonu başlıyor

Program, Web3‘ün geleceğini şekillendirmek için yenilikçi Blockchain projelerini güçlendirmeyi amaçlayan zincirleme agnostik bir girişim. Bu doğrultuda Binance, 5. sezon için 900’den fazla başvuru aldığını söylüyor. Ayrıca, programın bugüne kadarki en çekişmeli yarışlardan biri olduğunu kaydediyor.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz program kapsamında Binance ekibi, başvuruları ayrıntılı olarak inceledi. Bu doğrultuda altyapı, zkDID, DeFi, araç, güvenlik, oyun ve ödeme sektörlerini kapsayan 12 kripto para projesini seçti. Bu arada, yeni sezon resmi olarak 7 Kasım’da başladı. Binance Labs Kuluçka Programı kapsamında 8 haftalık bir eğitim veriyor. Binance Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He, şu açıklamayı yaptı:

Binance Labs, Web3 endüstrisinin büyümesi için çok önemli olduğuna inandığımız, her zaman aktif olarak ölçeklenebilir ve gerilemeye dayanıklı projeler arıyordu. Kuluçka programımız, erken aşamadaki Web3 kurucularını güçlendirmeyi ve piyasa koşullarından bağımsız olarak tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

8 haftalık kuluçka dönemi boyunca (tatil sezonu hariç), proje kurucuları aşağıdakilere erişebilecekler:

 • Web3 ve girişimcilik üzerine hazırlanmış kurslar
 • Sektör uzmanlarıyla 1’e 1 mentorluk seansları
 • Pazar liderleri ve kuluçka mezunları ile ocak başı sohbetleri
 • Yatırımcılarla sektör çapında demo günü
 • Sürekli kuluçka sonrası destek
Kripto para

Binance kuluçka programına alınana 12 kripto para

Binance Labs, 7-20 Kasım tarihleri ​​arasında, Paris’teki iş inkübatörü Station F’de yeni başlayanlar için yüz yüze oturumlara ev sahipliği yapacak. Binance’in Station F’deki iki haftalık görevi boyunca, off-line mentorluk oturumları olacak. Bu orturumlarda, sektör uzmanları ve kuluçka projeleri yüz yüze derin tartışmalara girecek. İşte kuluçka için seçilen 12 kripto para projesi:

 1. Bracket Labs Group: Bracket Protocol, Bracket Labs’ın oluşturduğu bir DeFi türevi. Proje, alıcıların BTC, ETH, AVAX, SOL, USDT gibi en iyi kripto varlıklarında sabit ödemelerle long veya short kaldıraçlı pozisyonlar almasını kolaylaştırıyor.
 2. DappOS: DappOS, kullanıcılar için kripto altyapılarını yöneten bir işletim protokolü.
 3. HANA EVM: HANA, Move tabanlı katman-1’ler üzerinde bir Ethereum Sanal Makinesi (EVM).
 4. Kryptoskatt: Kripto para projesi, bir İsveç Web3 şirketi. Kryptoskatt uygulamaları yatırımcılara, işletmelere ve kamu kurumlarına muhasebe, portföy yönetimi ve vergi raporlama hizmetleri sunuyor.
 5. Mind Network: Proje, geliştiricilerin verileri silolar arasında birlikte çalışmasına ve zekayı otomatik olarak programlamasına olanak tanıyan, şekillendirilebilir bir veri protokolü.
 6. Notebook Labs: Proje, Web3 için bir kimlik altyapısı oluşturuyor.
 7. Ontropi: Ontropi, doğrulanabilir ve gerçekten merkezi olmayan rastgelelik üretiyor.
 8. PIP: PIP, bir Web3 ödeme ürünleri paketi. Hem bireylere hem de kuruluşlara hizmet ediyor.
 9. Sandbags Protocol: Proje, bir dizi Web3 güvenlik hizmeti sağlıyor. Ayrıca, yeni bir sözleşme güvenlik paradigması oluşturmayı amaçlıyor.
 10. The Harvest: The Harvest, çok oyunculu, online, oynaması ücretsiz bir üçüncü şahıs kahraman nişancı oyunu.
 11. Wallet Guard: Proje, Web3’ün dolandırıcılık ve dolandırıcılıkla mücadele etmesi için güvenlik altyapısı ve eğitimi geliştiriyor.
 12. zkPass: Kripto para projesi, güvenilir verileri Web3 alanına getirmek için açık kaynaklı bir protokol. Ayrıca, kimlik doğrulama ürünleri oluşturmayı amaçlayan MPC ve ZKP’ye dayalı, gizliliği koruyan, merkezi olmayan bir KYC çözümü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
 • Binance

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Kritik Gelişme: ABD Adalet Bakanlığı Binance ile Görüşecek!
Kritik Gelişme: ABD Adalet Bakanlığı Binance ile Görüşecek! Kripto para piyasasında derin bir kriz yaratan Binance-FTX etrafındaki olaylar zincirinde yeni gelişmeler var. ABD Adalet Bakanlığı ve düzenleyiciler, FTX görüşmeleri konusunda Binance ile iletişime geçti. Yetkililer, Binance’in FTX’in iç işleyişi hakkında neler öğrendiğini bilmek istiyor. ABD...
Vural Erkan 3 hafta önce