Binance, Bu 29 Altcoin’i Listeleyebilir! İşte Detaylar

Binance, Bu 29 Altcoin’i Listeleyebilir! İşte Detaylar
Binance, Bu 29 Altcoin’i Listeleyebilir! İşte Detaylar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyası, son zamanlarda heyecan verici gelişmelerle dolu. Bu gelişmelerden biri de, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance Labs’in yatırım yaptığı 29 yeni kripto parayı listeleme olasılığı. Bu plan, gerçekleşirse, Binance’in portföyünü önemli ölçüde genişletecek. Ayrıca kullanıcılara daha fazla yatırım seçeneği sunacak.

Binance, hangi altcoinleri listeleme potansiyeline sahip?

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, yatırım yaptığı 29 yeni kripto parayı listeme potansiyeline sahip. Wu Blockchain ekibinin araştırmasına göre, Binance Labs yatırım kolu aracılığıyla tohum, stratejik ve özel yatırımlar yoluyla fonlanan bu projelerin borsada listelenmesi an meselesi olabilir.

Binance’in yatırım yaptığı projeler arasında yapay zeka tabanlı bir QnA platformu olan QnA3AI (GPT) yer alıyor. Ayrıca oyun platformu Playbux (PBUX), Web3 metaverse’i Gameta (HIP) yer alıyor. Bunların ardından listede gizlilik odaklı blockchain platformu PolyHedra (ZK) bulunmakta. Diğer yandan esport turnuvaları düzenleyen Ultimate Champions (CHAMP), NFT koleksiyonu Meta Apes (PEEL) yer alıyor. Ayrıca Lifeform (LFT), merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Magic Square (SQR) de dikkat çekiyor.

Diğer dikkat çeken projeler

Yukarıdakilere ek olarak, Binance’in yatırım yaptığı ancak platformda listelemediği coinler arasında  OpenLeverage (OLE), merkezi olmayan borsalar için likidite çözümü APX Finance (APX) var. Ayrıca likit staking protokolü pSTAKE Finance (PSTAKE), DeFi agregatörü OpenOcean (OOE) bulunmakta. Diğer yandan sentetik varlıklar platformu Symbiosis Finance (SIS), Play-to-earn oyunu GAMEE (GMEE) de listede.  Blockchain tabanlı oyun MAVIA, MMORPG oyunu Nine Chronicles (NCG), StarSharks (SSS); listedeki varlığıyla dikkat çekiyor.  

Bitcoin 250k dolara mı ve Altcoin Sezonu mu Geliyor? Analistler Bu Kripto Paralar İçin 25 Kat Artış Öngörüyor

Merkezi olmayan veri depolaması BBS Network (BBS), DeFi stablecoin protokolü DefiDollar (DFD), merkezi olmayan otomatik pazar yapıcı PancakeBunny (BUNNY), web bildirimleri protokolü Push Protocol (PUSH), merkezi olmayan oracle ağı Covalent (CQT), kripto para cüzdanı MathWallet (MATH), sentetik varlıklar platformu Xend Finance (RWA), gizlilik odaklı blockchain protokolü HOPR, NYM, merkezi olmayan kimlik platformu Cere Network (CERE) ve mobil ödeme ağı MobileCoin (MOB) yer alıyor.

Binance’in listelemesi ne anlama geliyor?

Binance’in bu projeleri listelemesi, kripto para borsasının portföyünü önemli ölçüde genişletecek. Ayrıca kullanıcılara daha fazla yatırım seçeneği sunacaktır. Özellikle, bu projelerin birçoğu, yapay zeka, metaverse ve DeFi gibi son derece popüler alanlarda faaliyet gösteriyor. Bu da Binance’in bu alanlardaki lider konumunu pekiştirmesine yardımcı olabiliyor.

Analistler Altcoinler için Uyardı: Altseason Hayal mi!

Bununla birlikte, Binance’in bu projeleri listeleme kararı, bazı riskler de beraberinde getiriyor. Yeni kripto paraların çoğu nispeten yeni ve likiditesi düşük. Bu da yatırımcıların alım ve satım işlemlerinde zorluk yaşamalarına neden oluyor. Ayrıca, bu projelerin bazılarının dolandırıcılık veya güvenlik açıkları içerme riski de mevcuttur. Binance’in yatırım yaptığı projeleri listeleme kararı, yatırımcılar tarafından dikkatle değerlendirilmelidir. Yatırımcılar, yatırım yapmadan önce projelerin detaylı bir şekilde araştırılmasını ve risklerin analiz edilmesini yapmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance, Bu 29 Altcoin’i Listeleyebilir! İşte Detaylar