Binance Bu 4 Altcoin İçin Duyurdu: Delist Oluyorlar!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 2 hafta önce
1.481 görüntülenme
Binance Bu 4 Altcoin İçin Duyurdu: Delist Oluyorlar!

Günlük işlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yakın zamanda bir delist duyurusu gerçekleştirdi. Ayrıca borsa, popüler bir altcoin’in güncellemesini destekleyeceğini açıkladı. İşte detaylar…

Binance, bu altcoin çiftlerini delist ediyor

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere en büyük  Bitcoin ve altcoin borsası olan Binance, 16 Mart 2023, Türkiye saati ile 06:00 itibarıyla aşağıdaki spot alım satım çiftlerini kaldıracağını ve alım satımı durduracağını açıkladı:

  • ApeCoin (APE) / Brezilya Reali (BRL)
  • Manchester City Fan Token (CITY) / BNB Coin (BNB),
  • Ontology (ONT) / Ethereum (ETH),
  • Prom (PROM) / BNB Coin (BNB)
Haftanın Analizi: Bitcoin ve Altcoinleri Neler Bekliyor?

Kullanıcılar, yukarıdaki varlıkları Binance’te bulunan diğer ticaret çiftlerinde alıp satmaya devam edebilir. Binance, söz konusu spot ticaret çiftleri için strateji ticaret hizmetlerini, uygun olduğu durumlarda, 16 Mart 2023 itibarıyla sonlandıracaktır. Kullanıcılara, herhangi bir potansiyel kaybı önlemek için, strateji ticaret hizmetlerinin sona ermesinden önce ticaret stratejilerini güncellemeleri ve/veya iptal etmeleri şiddetle tavsiye ediliyor.

Borsa, Cosmos güncellemesini destekliyor

Diğer yandan borsa, Cosmos (ATOM) ağ güncellemesini destekleyeceğini açıkladı. Cosmos (ATOM) ağ yükseltmesi, Cosmos blok yüksekliği 14.470.501’de, yani yaklaşık olarak 15 Mart 2023, Türkiye saati ile 10:55’te gerçekleşecektir. ATOM’a para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 15 Mart 2023, Türkiye saati ile 09:55 tarihinden itibaren askıya alınacaktır. Borsaya göre ATOM ticareti, ağ yükseltmesi sırasında etkilenmeyecektir.

Binance'den Tartışmalı Altcoin İçin 30x'lik Hamle!

Cosmos (ATOM) ağ yükseltmesi, 14.470.501 Cosmos blok yüksekliğinde gerçekleşecek olsa da, tahmini süre yalnızca kullanıcıların referansı için verilmekte. Yani güncelleme zamanı konusunda herhangi bir kesinlik yok.  Binance, hesaplarında ATOM bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getireceğini de vurguladı. Borsa, yükseltilen ağın istikrarlı olduğunu düşündüğünde ATOM için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacak. Bunun için ekstra bir duyuru yapmayacak.

Cosmos’un V9 Lambda güncellemesi hakkında detaylar

Cosmos, V9 Lambda güncellemesini 187. önerisinin çoğunluk tarafından kabul edilmesi ile gerçekleştiriyor. Cosmos Hub, güvenlik sistemini Replicated Security adlı yeni bir özellikle yükseltiyor. Bu, Cosmos Hub’ın güçlü güvenliğini “tüketici zincirleri” olarak adlandırılan diğer Blockchain’lere sağlamasına izin verecektir. Bir ekonomik saldırıyla bir tüketici zincirini sansürlemenin veya kontrol etmenin maliyeti, Cosmos Hub’ın kendisini sansürlemenin veya kontrol etmenin maliyetiyle aynıdır. Bu, tüketici zincirlerinin kendi doğrulayıcı setlerini sürdürmek zorunda kalmadan Cosmos Hub’ın güvenliğinden yararlanabileceği anlamına gelir. Replicated Security, IBC protokolü aracılığıyla taşınır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Blockchain Kampüsü
Blockchain Kampüsü’nü Kaçırmayın! Üniversitelerde ve mesleklerde Web3 ve Blockchain farkındalığını artırmak amacıyla düzenlenen dijital ücretsiz etkinliktir. Etkin Kampüs olarak ekosisteme daha yeni kullanıcıların katılması, farkındalık oluşturulması için ve ulaşılabilir olması için online bir etkinlik hazırlamak istedik. Etkinlik, diğer dijital etkinliklerden...
Kriptokoin 2 hafta önce