Reklamı kapat

Binance Bu 4 Altcoin’i Listeliyor: Bu 2 Coini Delist Ediyor!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 1 hafta önce
226 görüntülenme
İşlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, çeşitli altcoin’lere yönelik yeni duyurular yaptı. Binance’in açıklamalarına göre bazı altcoin çiftleri listelenirken, bazıları delist oluyor. İşte detaylar…

İşlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, çeşitli altcoin’lere yönelik yeni duyurular yaptı. Binance’in açıklamalarına göre bazı altcoin çiftleri listelenirken, bazıları delist oluyor. İşte detaylar…

Binance, üç yeni altcoin çifti listeliyor

En büyük kripto para borsası Binance’in açıklamaları, kripto para alanında yakından takip edilmekte. En son duyurusuna göre Binance, çeşitli altcoin çiftlerini borsaya ekliyor. 18 Kasım 2022, Türkiye saatiyle 12’den itibaren borsa, aşağıdaki işlem çiftleri için alım satımı açacak:

  • ARPA (ARPA) / Ethereum (ETH)
  • Phoenix Global (PHB) / Tether (USDT)
  • Vite (VITE) / Binance USD (BUSD)
Bu Binance Altcoin'lerinde Ralli Bekliyor

Borsa, StormX desteğini duyurdu

Diğer yandan Binance, StormX (STMX) sözleşme swap’ini destekleyeceğini duyurdu. STMX ERC20 sözleşme swap’ini destekleyeceği zaman çizelgesi ise aşağıdaki şekilde:

  • 18 Kasım 2022, TSİ 6 itibarıyla Binance, STMX/USDT ve STMX/BTC izole marjin borç hizmetini askıya alacak. Sözleşme takası tamamlandıktan sonra STMX için izole marjin borç hizmetini yeniden açacak.
  • 21 Kasım 2022, TSİ 6’da STMX (ERC20) yatırma ve çekme işlemleri askıya alınacak.
  • Sözleşme takası sırasında spot ticaret, marj ticareti ve vadeli işlemler etkilenmeyecektir.
  • Duyuruya göre borsa, hesaplarında STMX bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getirecek.
  • Sözleşme takası tamamlandıktan ve STMX (ERC20) para yatırma ve çekme işlemleri açıldıktan sonra ayrı bir duyuru yapacaklar.
Binance O Altcoin'i Bilerek mi Sattı

SRM ve RAY için bazı delist haberleri var

Son olarak borsa, Serum (SRM) ve Raydium (RAY) için bazı açıklamalar yaptı. Açıklamaya göre 23 Kasım 2022, TSİ 6’dan itibaren aşağıdaki çiftler delist olacak:

  • Çapraz marjin çiftleri: SRM/BTC, SRM/BUSD, SRM/USDT, RAY/BUSD, RAY/USDT
  • İzole marjin çiftleri: SRM/BTC, SRM/BUSD, SRM/USDT, RAY/BUSD, RAY/USDT

Ayrıca borsanın “Simple Earn” hizmetinde 23 Kasım 2022, TSİ 6’dan itibaren SRM esnek ürünler listesinden çıkacak. RAY ise hem esnek ürünler, hem de kilitli ürünler listesinden çıkacak. Diğer yandan Binance Liquid Swap, 23 Kasım 2022, TSİ 6’da RAY/USDT ve RAY/BNB likidite havuzlarını listeden kaldıracak.

Günlük işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bazı altcoin’ler için yeni duyurular yaptı. İşte detaylar…

Diğer yandan Binance Auto-Invest, 23 Kasım 2022, TSİ 6 itibarıyla RAY’i liste dışı bırakacak. Tek Tokenlı Planda RAY’e sahip olan kullanıcıların planları duraklatılacak. RAY’i içeren Portföy Planı, RAY’in kaldırılmasıyla devam edecek. Serum, özellikle FTX krizinden olumsuz etkilendi. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi Binance, RAYUSDT ve SRMUSDT kalıcı vadeli işlem kontratlarını liste dışı bırakmıştı. Ardından sözleşmeler üzerinde otomatik bir takas gerçekleştirip, sözleşmeler tamamlandıktan sonra delist işlemini gerçekleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

O Borsadan Kripto Paralar Hızla Çekiliyor: İşlemleri Durdurmuştu!
O Borsadan Kripto Paralar Hızla Çekiliyor: İşlemleri Durdurmuştu! Kripto para borsası Gemini, geçtiğimiz gün kripto paralarına olan erişimini geçici olarak kaybetti. Borsa, öncelikle “Earn” ürününü geçici olarak durdurduğunu açıklamıştı. Ardından borsadan çıkan kripto paralar artış yaşadı. İşte detaylar… Kripto paralar Gemini’dan ayrılıyor Kripto milyonerleri olduğu...
Aslı Dinçer 1 hafta önce