Binance, Bu 6 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Sıçradılar!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 4 hafta önce
8.800 görüntülenme
Binance, Bu 6 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Sıçradılar!

Günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, çeşitli altcoin projeleri için yeni duyurular yaptı. Borsanın duyurularının ardından, açıklamalarda yer alan altcoin projelerinin fiyatında artış yaşandı. İşte detaylar…

Binance, BAND için iki yeni kampanya başlattı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi en büyük kripto borsası olan Binance’in Simple Earn hizmeti, Kilitli Ürünlerde BAND için iki yeni promosyon başlattı. Özel APR’nin keyfini çıkarmak ve 20 BAND ödülü almak için 24 Şubat 2023, Türkiye saati ile 15:00 itibarıyla BAND Kilitli Ürünler aboneliklerinin tamamlanması gerekiyor. Kullanıcıların BAND kilitli ürünlerine para yatırıp abone olması durumunda çeşitli ödüller verilecek. Kampanya dönemi, 5 Mart 2023’te son bulacak.  Kampanyaya dair detayları aşağıdaki tabloda görebilirsiniz:

İkinci promosyon ise kilitli BAND ürünlerine abone olunmasının ardından kullanıcılara 20 BAND verilmesini içeriyor. Promosyon süresi boyunca, aşağıdaki gereksinimleri karşılayan kullanıcılar bu promosyona katılmaya hak kazanacak:

  • 100 BAND veya daha fazla net satın alma tutarı elde edin (burada net satın alma tutarı, Binance Spot’ta satın alınan toplam BAND tutarından Binance Spot’ta satılan BAND miktarı düşülerek ifade edilir).
  • 60 veya 120 günlük BAND kilitli ürün hizmetlerine katılın.

Borsanın açıklamasına göre bu promosyon için, yukarıdaki gereksinimleri karşılayan ilk 400 kullanıcının her biri 20 BAND tokenı alacak. Bunun için BAND ödülleri, promosyon sona erdikten sonraki üç hafta içinde alıcıların Binance cüzdanlarına tahsis edilecek. Bu gelişmenin ardından BAND fiyatının 2.12 dolardan 2.22 dolara sıçradığını belirtmekte fayda var.

SHIB, DOGE'u Unutun: Bu Meme Coin Binance'de Patladı!

İzole ve çapraz marjin işlemlerine yeni coin’ler ekleniyor

Diğer yandan borsa, COCOS BCX (COCOS) ve SelfKey (KEY) için yeni açıklamalar yaptı. Borsa duyurusuna göre COCOS ve KEY, çapraz ve izole marjin işlemlerine ödünç alınabilir varlıklar olarak eklendi. Ayrıca AGIX, HIGH, KEY, PHB gibi coin’ler için yeni çiftler de listelendi. Sonuç olarak, işleme açılan yeni marjin işlem çiftleri aşağıdaki şekilde:

  • Yeni çapraz marjin çiftleri: AGIX/USDT, COCOS/USDT, HIGH/USDT, KEY/BUSD, PHB/USDT
  • Yeni izole marjin çiftleri: AGIX/USDT, COCOS/USDT, KEY/BUSD, PHB/USDT

Bu açıklamanın ardından özellikle COCOS ve KEY fiyatında sıçrama yaşandı. COCOS, 2.41 dolardan 2.79 dolara kadar yükseldi. Yazım sırasında kripto para, yüzde 4.2’lik bir yükseliş ile 2.52 dolara geri çekilmiş halde. Diğer yandan KEY, 0.01220 dolardan 0.0149 dolara kadar yükseldi. Ancak yazım sırasında yüzde 3.8 oranında geri çekildi. SingularityNET (AGIX) 0.39 dolardan 0.42 dolara yükseldi. Ancak diğerleri gibi hafif bir ivme kaybı yaşadı. HIGH ve PHB de aynı şekilde yüzde 3-4 oranında düşüşler kaydetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Coinbase Dopingiyle Bu Bilinmeyen Altcoin 6x Yaptı!
Coinbase Dopingiyle Bu Bilinmeyen Altcoin 6x Yaptı! Kripto para alanı, Coinbase duyurusuyla pek fazla bilinmeyen bir coin’in yükselişine tanık oldu. Base Protocol (BASE), Coinbase tarafından yapılan büyük bir duyurunun ardından yüzde 230’un üzerinde önemli bir artış yaşadı. Duyuru, herkesin her yerde merkezi olmayan uygulamalar...
Aslı Dinçer 4 hafta önce