Binance Bu 7 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Fiyatlar Sıçradı!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 2 hafta önce
3.183 görüntülenme
Binance Bu 7 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Fiyatlar Sıçradı!

Binance, bugün birçok gelişme ile gündeme geldi. Günlük bazda borsada üretilen işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yedi altcoin projesi için yeni duyurular paylaştı. İşte detaylar…

Binance Futures, PERP kontratını ekliyor

Binance Futures, 20x’e kadar kaldıraçla 6 Mart 2023, Türkiye saati ile 15:00’te PERP kalıcı vadeli işlem sözleşmesini başlatacağını duyurdu. Borsa; piyasa riski koşullarına bağlı olarak zaman zaman sözleşmelerin, onay boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç marjı ve/veya sürdürme marjı gereksinimlerini içeren özelliklerini ayarlayabileceğinin altını çizdi.

Binance Listeleme Sinyalini Verdi: Bu Altcoin Patladı!

Ayrıca bu kontrat ile çoklu varlık modu da kullanılabiliyor. Çoklu varlık modu, kullanıcıların PERPUSDT kalıcı vadeli işlem sözleşmeleri ile geçerli iskontolara tabi olarak birden fazla marj varlığı arasında ticaret yapmasına olanak tanır. Örneğin, çoklu varlık modu etkinleştirildiğinde, kullanıcılar PERPUSDT kalıcı vadeli işlem sözleşmesi ticareti yaparken BTC’yi teminat olarak kullanabilir. PERP, günlük bazda 1.01 dolardan 1.22 dolara kadar yükseldi. Şu anda 1.07 dolara geri çekilmiş halde.

Çapraz ve izole marjin için yeni çiftler eklendi

Diğer yandan, Liquity (LQTY), Measurable Data Token (MDT), QuickSwap (QUICK), SingularityNET (AGIX), AirDAO (AMB)  için çapraz ve izole marjin çiftleri eklendi. Borsa, “Binance, çapraz marjinde ödünç alınabilir yeni varlıklar olarak LQTY, MDT ve QUICK’in yanı sıra çapraz marjin ve izole marjinde yeni marjin çiftlerini ekledi,” diyerek açıklama yaptı. Söz konusu çiftler aşağıdaki şekilde:

  • Yeni çapraz marjin çiftleri: AGIX/BTC, AMB/USDT, LQTY/USDT, MDT/USDT, QUICK/USDT
  • Yeni izole marjin çiftleri: AGIX/BTC, AMB/USDT
Binance'den Bu 4 Altcoin İçin Duyuru: Fiyat Fırladı!

Şu anda, yukarıdaki kripto para birimlerin çoğu düşüş yaşıyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi altcoin’ler, Bitcoin’in değer kaybı ile aşağı yönde hareket etti. Bitcoin ise kripto dostu bir platform olan Silvergate’in yaşadığı sıkıntılar sonucu değer kaybetmişti.

Yukarıdaki listede yer alan AGIX, yazım sırasında yüzde 9’Luk bir düşüş ile 0.45 dolardan el değiştiriyor. Ancak coin, günlük bazda 0.53 dolara kadar yükselmişti. AMB, şu anda yüzde 11.04 düşüş yaşamış halde ve 0.02272 dolardan el değiştiriyor. Ancak günlük bazda 0.026 dolardan işlem görüyordu. LQTY yüzde 5, MDT yüzde 7.6 düşüş yaşadı. Ancak ilginç bir şekilde QUICK, yüzde 12’lik bir artış ile 107.65 dolardan el değiştiriyor. Kripto para birimi, 88 dolardan bu noktaya kadar ulaştı.

Bu 44 Web3 ve Yapay Zeka Coini Tahtadan Uçtu!

TRON için cüzdan bakımı gerçekleştirdi

Son olarak Binance, Tron Network (TRX) için 3 Mart 2023, Türkiye saati ile 11:00’de cüzdan bakımı gerçekleştirdi. Bakım yaklaşık bir saat sürdü. Tron Network’teki (TRX) token ticareti, cüzdan bakımı sırasında etkilenmedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bugün Bu 56 Altcoin İçin Kritik Gün: İşte Olacaklar!
Bugün Bu 56 Altcoin İçin Kritik Gün: İşte Olacaklar! Bugün, birçok altcoin projesi için önemli bir gün. Zira çoğu borsa listelemeleri, ürün lansmanları ve ağ güncellemeleri ile gündeme geliyor. İşte detaylar… Bugün, bu altcoin projeleri için önemli Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da...
Aslı Dinçer 2 hafta önce