Tarih Verildi: Binance Bu Altcoin İşlemlerini Askıya Alacak!

5.195 görüntülenme
Binance Bu Altcoin Askıya Alacak

Binance, ağ yükseltmesi ve hard fork nedeniyle Şubat ayında işlemlerini askıya alacağı altcoin hakkında ayrıntıları paylaştı. Piyasa değerine göre ilk 10 arasında yer alan proje, bu tarihte önemli bir yükseltmeyi tamamlayacak.

Binance, bu altcoin için işlemleri geçici süreliğine askıya alacak

Lider borsa, bugün yeni bir duyuruda, Cardano (ADA) para çekme ve yatırıma işlemlerini 14 Şubat’ta askıya alacağını bildirdi. Bu kararın arkasında, Cardano ağının ağ yükseltmesi ve yeni akıllı sözleşme yetenekleri kazanacağı hard fork’u yer alıyor. Binance, resmi duyuruda kullanıcıları için şunları not etti:

  1. ADA işlemleri, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecektir.
  2. Binance, Binance hesaplarında ADA tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getirecek.
  3. Cardano (ADA) ağ yükseltmesi ve hard fork, yeni tokenlerin oluşturulmasına neden olmaz.
  4. Yükseltilen ağın istikrarlı olduğunu düşündüğümüzde ADA için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağız ve kullanıcıları bir sonraki duyuruda bilgilendirmeyeceğiz.
  5. Çevrilmiş sürümler ile orijinal İngilizce sürüm arasında herhangi bir tutarsızlık ortaya çıkarsa, İngilizce sürüm geçerli olacaktır.

Cardano (ADA), 14 Şubat’ta önemli bir yükseltmeye hazırlanıyor

Cardano’nun arkasındaki şirket olan Input Output Global (IOG), 14 Şubat 2023 Sevgililer Günü’nde bir yükseltme uygulamaya hazırlanıyor. Yükseltme, geliştiricilerin cross-chain çalışmasına yardımcı olmak için ortamı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Cardano’ya yeni yerleşik işlevlerin eklenmesi, geliştiriciler için ek bir güvenlik katmanı ekleyecek. Bu arada, yükseltme geçici olarak 2023 Sevgililer Günü için planlandı. Binance duyurusuyla, bu tarih resmi olarak onaylandı.

Ayrıntılarda, verimli kriptografi (SECP) standartlarını temsil eden yeni güncelleme; Plutus için dile ve akıllı sözleşme programlama platformuna yeni yerleşik özellikler getiriyor. Bu özellikler, özellikle, kriptografik ilkellere yönelik güncellemeleri ve Cardano dışındaki birçok ağda kullanılan ECDSA ve Schnorr format imzaları için desteği içerir. Bu güncelleme ile plan, akıllı sözleşme geliştiricilerinin birlikte çalışabilir cross-chain uygulamaları oluşturmasını kolaylaştırmak için Plutus’u optimize etmektir.

Cardano ekosisteminin tamamı bir süredir başarılı entegrasyon testleri ile hazırlık yapıyor

14 Şubat’ta uygulanacak Cardano yükseltmesi, birlikte çalışabilirliği artırarak ve cross-chain güvenli DApp geliştirmeyi etkinleştirerek geliştiricilerin diğer ağlarla işbirliği yapmasını kolaylaştıracak. ECDSA ve Schnorr imzaları, Plutus’un sunacağı yepyeni yerleşik özelliklerle desteklenecek.

Gerekli yeni node operatörlerini çalıştıran blok üreten operatörlerin %80’inden fazlası ile bu teknoloji, Cardano mainnet üzerinde uygulanmaya neredeyse hazır. Gelen değişiklik zaten borsalara iletildi ve DApp’lerin geliştiricileri, uyumluluğu sağlamak için araştırıldı. Şu anda güncellemenin Binance dahil diğer borsalarda 14 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşmesi bekleniyor.  Kriptokoin.com olarak Djed ve Cardano ekosisteminden diğer gelişmelere bu yazıda yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • U.today

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Son Dakika: FED Faiz Kararını Açıkladı! Altın ve BTC Etkilendi!
Son Dakika: FED Faiz Kararını Açıkladı! Altın ve BTC Etkilendi! Merakla beklenen FED faiz kararı açıklandı. ABD merkez bankası olan FED, faiz oranını beklentilerle uyumlu şekilde 0,25 baz puan arttırdı. İşte detaylar… FED faiz kararını açıkladı! ABD merkez bankası olan FED, tüm piyasaların beklediği faiz kararını açıkladı. FED daha...
Kriptokoin 2 ay önce