2 Büyük Haber: Binance Bu Altcoin ile İşbirliği Yapıyor!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 3 hafta önce
591 görüntülenme
2 Büyük Haber: Binance Bu Altcoin ile İşbirliği Yapıyor!

Binance NFT Marketplace, NFT ekosistemini topluluğu için genişlettiğini duyurdu. Böylece desteklenen zincirler listesine Polygon ağının eklendiğini açıkladı. Diğer yandan borsa, düşük volatilite sırasında kullanıcıların yüksek ödüller kazanabileceği yeni bir ürününü piyasaya sürdü. İşte günlük işlem hacmi ile en büyük kripto para borsası olan Binance’te yaşanan en son gelişmeler…

Binance, Polygon (MATIC) ağını NFT pazarına ekledi

Borsa, NFT pazaryerine Polygon ağı için destek ekleyerek NFT ekosistemini genişletti. Polygon ağının entegrasyonu, Binance NFT’yi, kullanıcıların artık Ethereum (ETH) ağı ve Polygon (MATIC) dahil olmak üzere birden fazla Blockchain’de daha geniş bir NFT yelpazesini keşfedip ticaret yapabileceği çok zincirli, açık bir pazar ekosistemi haline getiriyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Polygon ağının dahil edilmesi, kullanıcıların Binance NFT Marketplace’te Polygon ağından NFT satın almasına, yatırmasına, çekmesine ve listelemesine olanak tanır.

Bugün Bu 47 Altcoin İçin Kritik Gün: İşte Olacaklar!

Kullanıcılar, spot cüzdanlarında MATIC veya herhangi bir token bulundurarak Binance NFT Marketplace’te NFT ticareti yapabilirler. Ancak, şu anda Binance NFT pazaryerinde yalnızca Polygon ağındaki seçili ERC-721 NFT koleksiyonu mevcuttur. Platform, daha fazla NFT koleksiyonunu düzenli olarak entegre etmeyi planlıyor. Kullanıcıların, Binance NFT Marketplace’te NFT’leri listelemek ve ticaretini yapmak için kimlik doğrulamasını tamamlaması gerekiyor.  Platform, pazarına daha fazla platform ve Blockchain entegre etme ve özelliklerini optimize etme taahhüdünde bulundu.

Borsa, yeni ürününü piyasaya sürdü

Diğer yandan Binance Earn kısa bir süre önce, kullanıcılara piyasa volatilitesinin düşük olduğu dönemlerde potansiyel olarak daha yüksek ödüller kazanma fırsatı sunan yeni bir ürün olan Range Bound’u piyasaya sürdü. Ürün, kullanıcıların seçtikleri kripto varlığın referans fiyatı tüm abonelik dönemi boyunca seçilen fiyat aralığı içinde kaldığında ödül kazanmalarına olanak tanır. Kullanıcılar, mevcut çok çeşitli seçenekler arasından ihtiyaçlarına en uygun fiyat aralığı ve sözleşme tarihini seçme seçeneğine sahip.

10'dan Fazla Tahmini Çıkan Analist: Bu 2 Altcoin Çakılabilir!

Ayrıca, referans fiyatın abonelik süreci boyunca seçili fiyat aralığının üst/alt aralığına dokunması veya onu aşması durumunda, abonelik tutarının riske maruz abonelik tutarı olarak bilinen kısmının kaybedilmesine de karar verebilirler. Böylece token ödüllerinde yüksek getiri alabilirler. Riske maruz kalan abonelik miktarı ne kadar yüksek olursa, potansiyel getiri de o kadar yüksek olur. Referans fiyat, fiyat aralığı içinde kalırsa, kullanıcı riske maruz abonelik tutarını kaybetmeyecek ve ilgili getiriyi elde etmeye hak kazanacaktır.

Bununla birlikte, referans fiyat, seçilen fiyat aralığının üst/alt aralığına dokunur veya onu aşarsa, kullanıcıların riske maruz abonelik tutarları, getiri alamadan kaybedilecektir. Sonuç olarak, Range Bound, kullanıcılara piyasa volatilitesinin düşük olduğu zamanlarda daha yüksek ödüller kazanma fırsatı sunan yeni bir üründür. Kullanıcıların potansiyel olarak kazançlarını artırmaları için yenilikçi bir yoldur ve onlara esnek ve özelleştirilebilir bir abonelik süreci sağlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Azcoinnews

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Kurumsal Para Geliyor: Coinbase Yeni Altcoin Duyurdu!
Kurumsal Para Geliyor: Coinbase Yeni Altcoin Duyurdu! Popüler Bitcoin ve altcoin borsalarından olan Coinbase, yeni bir duyuru yaptı. Borsa, kurumsal yatırımcılara daha fazla güvenlik ve likidite sağlayan yeni bir likit staking çözümü olan Liquid Staked ETH’yi (LsETH) başlatmak için Liquid Collective ile ortaklık kurdu....
Aslı Dinçer 3 hafta önce