Sıcak Gelişme: Binance Bu Altcoin Listelemesini Erteledi!

Sıcak Gelişme: Binance Bu Altcoin Listelemesini Erteledi!
Sıcak Gelişme: Binance Bu Altcoin Listelemesini Erteledi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bugün Dymension’u listesine ekleyecekti. Bununla birlikte borsa, en iyi alım satım deneyimini sağlamak amacıyla listelemeyi 2 saat erteledi.

Binance, DYM’nin listesinde erteleme yaptı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, önde gelen kripto borsası Binance bugün Dymension’u (DYM), DYM/BTC, DYM/USDT, DYM/FDUSD ve DYM/TRY paritelerinde TSİ 18:00’da listesine ekleyeceğini duyurdu. Bununla birlikte borsa listeleme için yeni bir duyuru yaptı. Bu bağlamda Binance, 2 saatlik bir gecikmeyle paritelerin listeye dahil olcağını belirtti:

En iyi alım satım deneyimini sağlamak için DYM listelemesini bugünün ilerleyen saatlerine, TSİ ile 20:00’ye erteledik. Sabrınız için teşekkür ederiz ve alım satım Binance’de canlı olduğunda sizi bilgilendireceğiz.

‘Heroes of Mavia’, token yayınladı ve airdrop geliyor!

Geliştirici Skrice Studios, oyununun 1 milyondan fazla indirme sayısına ulaştığını belirtti. Bunun ardından Blockchain destekli mobil oyun Heroes of Mavia, tokenini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket, oyunun bir haftadan kısa bir süre önce hem Apple hem de Android cihazlar için piyasaya sürüldüğünü belirtti. Ayrıca, halihazırda 230.000’den fazla günlük aktif kullanıcıya sahip olduğunu söyledi.

Binance destekli Mobil oyun, Çin’de Android cihazlardaki en iyi ücretsiz mobil oyun oldu. Bu sayede bir numaraya yükseldi. Bunun yanı sıra Nijerya’da da Google Play mağazasını domine etti. Şirkete göre “Heroes of Mavia” ayrıca Polonya, Finlandiya ve Kanada’daki Apple App Store’da da üst sıralarda yer alıyor. Skrice Studios, 100.000 oyuncunun MAVIA tokeninin bugünkü airdrop’u için hak kazandığını söyledi. Toplam 250 milyon arzın %2,5’i olan 6.250.000’e kadar token talep edilebilecekler.

Binance destekli oyun ana akım oyunların arasında yerini alıyor

Böylece “Heroes of Mavia” güçlü bir başlangıç yaptı. Proje, ana akım oyuncular arasında başarılı olmayı umuyor. Bu konseptteki diğer yüksek profilli oyun projeleri arasında “Star Atlas“, “Illuvium” ve “Shrapnel” yer alıyor.

Şirket, Skrice Studios’un en son iki yıl önce Crypto.com Capital liderliğindeki bir turda 2,5 milyon dolar topladığını ve geliştiriciye o sırada 100 milyon dolarlık bir değerleme verdiğini söyledi. Binance Labs, 2021 yılında 5,5 milyon dolarlık ayrı bir tohum turuna öncülük etti. Şirket yaptığı açıklamada, toplam 9 milyon dolar topladığını belirtti. Şirket ayrıca, “Heroes of Mavia” tokeninin Bybit, KuCoin ve HTX gibi borsalarda sabah 7’den itibaren yayına girmesinin planlandığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sıcak Gelişme: Binance Bu Altcoin Listelemesini Erteledi!