Binance, Bu Coinler İçin Duyuru Yaptı! Tarih Verildi!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 6 gün önce
1.051 görüntülenme
Binance, Bu Coinler İçin Duyuru Yaptı! Tarih Verildi!

Binance, sıfır komisyonlu Bitcoin alım satım programı ve BUSD sıfır yapıcı komisyon promosyonu güncellemelerini duyurdu. Değişiklikler 23 Mart 2023, Türkiye saati ile 03:00’ten itibaren geçerli olacak.  İşte detaylar…

Binance, ücret yapısını güncelledi

Güncellenen ücret yapısı kapsamında, kullanıcılar BTC/TUSD spot ticaret çiftinde BTC ticareti yaparken sıfır yapıcı (maker) ve alıcı (taker) ücretlerinin keyfini çıkarmaya devam edebilecekler. Ancak, diğer tüm alım satım çiftleri için, kullanıcının VIP seviyesine göre standart yapıcı ve alıcı ücretleri uygulanacaktır. BUSD sıfır yapıcı ücret promosyonu da BNB/BUSD, BTC/BUSD ve ETH/BUSD spot ve marj ticaret çiftleri hariç tutularak güncellenecek. Diğer hiçbir BUSD spot ve marj ticareti çiftleri değişiklikten etkilenmeyecek.

23 Mart 2023, Türkiye saati ile 03:00 tarihinden itibaren, yukarıda belirtilen spot ve marjin çiftleri için yapıcı ve alıcı ücreti iadelerinin hesaplanması devam edecek. Ek olarak, yukarıdaki BTC spot ve marj ticaret çiftlerindeki karşılık gelen işlem hacmi, VIP kademesi hesaplamasına ve tüm “likidite sağlayıcı” programlarına dahil edilecektir.

Binance, paralı alım satım veya yasa dışı olarak toplu kayıtlı hesaplar olarak kabul edilen alım satımları ve ayrıca kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu niteliklerini sergileyen alım satımları iptal etme hakkını saklı tuttuğunun altını çizdi. Programlarla ilgili tüm işlem hacmi ve metrikler, tamamen kendi takdirine bağlı olarak Binance tarafından ölçülecektir.

Binance Altcoin İçin Müjde Pik Yaptı

TUSD, Binance’in desteğiyle beşinci en büyük stablecoin oldu

Binance’in tamamen kendi takdirine bağlı olarak programı veya program kurallarını iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tuttuğunu unutmamak önemli.  Sonuç olarak Binance’in sıfır komisyonlu Bitcoin alım satım programı ve BUSD sıfır komisyon komisyonu promosyonundaki değişiklikler 23 Mart 2023 gecesinden itibaren bir sonraki duyuruya kadar geçerli olacak. Kullanıcılar, programlar sona erdikten sonra uygulanan standart işlem ücretleri hakkında daha fazla ayrıntı için VIP katman ücret yapısına bakabilir.

Bu sırada, BUSD’yi düzenleyici sebeplerle arka plana atan Binance’in odağında TUSD var. Yukarıda da görüldüğü üzere ve bugün Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere TUSD/BTC çiftinde işlem ücreti olmaksızın işlem yapılmaya devam edilebiliyor. Sonuç olarak Binance’de artan bir rolle desteklenen TrueUSD (TUSD) stablecoin, geçtiğimiz günlerde piyasa değerine göre en büyük beşinci stablecoin oldu. Veriler, Binance’in son iki haftada içinde yaklaşık 130 milyon dolar değerinde TUSD mint ettiğini gösteriyor. Sonuç olarak verilere göre, TrueUSD stablecoin’in dolaşımdaki arzı, son kazanımlarla birlikte 1,1 milyar doları aştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bugün Bu 36 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!
Bugün Bu 36 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar! Bitcoin fiyatının yükselmesi ve altcoin projelerinin de onu izlemesinin dışında bugün, çeşitli kripto para birimleri için önemli bir gün olmaya devam ediyor.  Günlük bazda, en kritik gelişmeleri bu yazımızdaki listede görebilirsiniz. İşte detaylar… Bugün, altcoin projeleri için...
Aslı Dinçer 6 gün önce