Binance Bu Altcoinler İçin ‘Son Dakika’ Duyurusu Yaptı!

9.911 görüntülenme
Binance Bu Altcoinler İçin 'Son Dakika' Duyurusu Yaptı!

Günlük işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni duyurular yaptı. Duyurularında bazı coin’lerin kalıcı vadeli işlem kontratlarında değişim olacağı ortaya çıktı. Ayrıca Binance Convert platformuna yapılacak yeni eklemeler hakkında bilgiler verilmekte. İşte detaylar…

BNB Beacon Chain için cüzdan bakımı duyurusu geldi

Borsa, öncelikle, 6 Aralık 2022, TSİ 10’da BNB Beacon Chain (BEP20) için cüzdan bakımı gerçekleştireceğini duyurdu. Söz konusu bakımın yaklaşık iki saat sürmesi beklenmekte. Yani, TSİ 12 civarında bakımın bitmiş olması planlanmakta. Borsanın açıklamalarına göre BNB Beacon Chain üzerindeki token ticareti, cüzdan bakımı sırasında etkilenmeyecek.

Analistler: Binance'deki Bu 3 Altcoin Keskin Hamle Yapabilir!

Ayrıca BNB Beacon Chain’e para yatırma ve çekme işlemleri, 6 Aralık 2022, TSİ 09.55’ten itibaren askıya alınacak. Söz konusu bakımın ardından yatırma ve çekme işlemleri yeniden açılacak. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere BNB Beacon Chain’in amacı yönetişimdir. Ayrıca daha fazla güvenlik sağlamayı amaçlar. Mevcut durumda 100’e yakın doğrulayıcısı vardır. Ağdaki doğrulayıcılar, farklı konsensüs tiplerine dayalı olarak hareket eder.

Binance Convert VIDT ve HOOK’u ekliyor

Diğer yandan borsa, VIDT ve HOOK altcoin’lerini Binance Convert’e eklediğini duyurdu. Yani kullanıcılar artık Bitcoin (BTC), Binance USD (BUSD), Tether (USDT) ve Binance Convert’in desteklediği diğer tokenlara karşı sıfır ücret ile VIDT ve HOOK ticareti yapabilecek. VIDT DAO, tüm Web3 ekosistemi için doğrulanabilir güven sağlayan açık kaynaklı bir platformdur. Hooked Protocol ise, kullanıcıların ve işletmelerin web3’ün yeni dünyasına girmeleri için çalışmakta. Bunun için özel öğren-kazan ürünleri ve onboarding altyapıları sağlıyor. Böylece, kitlesel Web3 benimsemesi için on-ramp katmanını oluşturuyor.

DOGE Unutuldu: Akıllı Para, Bu 2 Coinden Çantalarca Alıyor!

BNXUSDT sözleşmesinde güncellemeler var

Son olarak borsanın vadeli işlemler kolu Binance Futures, BinaryX’e (BNX) yönelik kalıcı vadeli işlem kontratlarında (perpetual) değişime gitti. Binance, USDⓈ-M BNXUSDT sözleşmelerinin kaldıraç ve marjin katmanlarını aşağıdaki gibi ayarladı:

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere BinaryX (BNX) geçtiğimiz gün sert düşüşüyle gündeme geldi.  Özellikle Binance’in yatırım kolundan aldığı yatırımla dikkat çeken altcoin, yüzde 30’un üzerinde değer kaybı yaşadı. Söz konusu düşüşün ardında, bazı ekip üyelerinin elindeki BNX tokenlarını sattığına dair spekülasyonlar vardı. Ancak projenin resmi Twitter hesabından geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre, böyle bir şey söz konusu değil.

BinaryX, şimdiye kadar hiçbir ekip üyesinin BNX satmadığının altını çizdi. Ayrıca proje, fiyatı eski haline döndürmek için geri alım planını yakında tamamlayacağını duyurdu. Bilindiği üzere coin, 100 doların üzeirnde iken 58 dolara kadar gerilemişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ön Satışta 3 Milyon Dolara Ulaşan Dash 2 Trade Nasıl Alınır? (Sponsorlu)
Ön Satışta 3 Milyon Dolara Ulaşan Dash 2 Trade Nasıl Alınır? (Sponsorlu) Ön satış coinleri genelde yatırımcılarının borsalarda listelendikleri zaman büyük oranlarda kâr elde etmelerini sağlarlar. Ön satış süresinde yüksek ilgi gören ve büyük oranda yatırım alan coinlerin deneyimli yatırımcılar gelecek listelenme aşamalarında kazanç getirisi sağlayabileceğini dile getirirler. Ön...
Kriptokoin 2 ay önce