Reklamı kapat

Binance Bu Metaverse Coin İçin Açıklama Yaptı: Fiyat Çöktü!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 4 hafta önce
10 görüntülenme
Binance Bu Metaverse Coin İçin Açıklama Yaptı

Binance, gün içinde hacklendiğine dair haberler yayınlanan bir metaverse coin için destek planını paylaştı. Her şey yolunda olmasına rağmen, piyasadaki yükselişin ortasında bu metaverse coin sert düşüyor.

Binance hacklenen metaverse coin kurtarma planını duyurdu

Bugün tek bir Blockchain cüzdanı 1 milyar doların üzerinde GALA token basmayı başardı. Bilgisayar korsanı, pNetwork tabanlı akıllı sözleşmeler üzerinden milyonlarca yeni tokeni piyasa sürdü. Ancak birçok uzman bunun GALA ile ilgili olmadığını, panik yapmanın gereksiz olduğunu söylüyor. Yine de GALA fiyatı Binance duyurusuna rağmen düşmeye devam ediyor…

GALA fiyatı hack haberlerinin ardından yüzde 30 çakıldı

Oyun projesinin hacklendiğine dair söylentilerin ortasında GALA fiyatı bugün bir noktada %30 eridi. Şimdilik %10 civarında toparlanmaya çalışıyor. Bugün 0.03995 dolar zirvesinden 0.02837 dolara kadar sert düştü.

Binance, Gala Games için kurtarma planlarını tartışıyor

Gala Games, kurtarma stratejileri konusunda pNetwork, Binance ve diğer kripto para borsalarıyla işbirliği yapıyor. Gala ekibi söylentilerin ardından kullanıcıları GALA’nın herhangi bir şekilde saldırıya uğramadığı konusunda bilinçlendirdi. Ayrıca hacklenmediğini ve haksız bir şekilde kullanılmadığını bildirdi. Gala’ya yönelik endişeler, pNetwork köprüsündeki bir hata nedeniyle pGALA’nın yeniden konuşlandırılmasından sonra Ethereum üzerindeki tüm GALA tokenlerin savunmaz kalmasına dayanıyor. Böylece tek bir cüzdan 2 milyar dolardan fazla token üretti. Bu da kısa süreliği bir paniğe neden oldu ve piyasanın yeşil olduğu bir günde GALA tek başına kırmızıda kaldı.

Kurtarma çalışmaları

Gala ekibi olayın arından Twitter’dan Ethereum üzerindeki GALA tokenlerin güvende olduğunu belirtti. Ekip, Binance ve diğer kripto borsaları, işlevselliği geri yüklemek için 2 milyar doların üzerinde token oluşturulmasından sorumlu olan multi chain yönlendirme protokolü pNetwork ile işbirliği yapıyor.

Ek olarak, pNetwork, PancakeSwap pGALA havuzundaki konumlarına göre adreslere yeni pGALA ve BNB gönderecek. Bu arada, köprü anlık olarak askıya alındı. Ayrıca mevcut PancakeSwap havuzu hala geçersizdir. Duyuruya göre:

Pancakeswap’ta satın alan herkes artık her şeyi kaybetme riskiyle karşı karşıyadır çünkü yakın zamanda satın aldıkları pGALA’ları geri alınamaz (dolayısıyla değersizdir) ve zaten harcadıkları BNB tehlikeye girebilir.

Bu borsalar önlem için GALA işlemlerini durdu

PNetwork ekibi yeni bir pGALA tokeni geliştiriyor; kullanıcılar yakında güncellemeleri alacak. Havuz boşaltılmadan önce pGALA sahini olanlar tokenleri airdrop yoluyla geri alacaklar. PNetwork’ün pGALA tokeni ile ilgili endişeler arasında Binance, BEP-20 GALA tokenleri için para yatırma ve çekme işlemlerini durdurdu. Huobi dahil çok sayıda borsa GALA tokenini desteklemeyi bıraktı. Ek olarak, Binance ve pNetwork ekibi şu anda etkilenen kullanıcılar için aşağıdaki adımları ve bir kurtarma stratejisini tartışıyor.

GALA fiyatı Binance’de %39 düştü

Kullanıcılar platformun saldırıya uğradığını düşündükten sonra panik satışı, GALA’nın fiyatını %39 oranında çökmesine neden oldu. Blockchain şirketleri, 2 milyar dolarlık token basımının arkasındaki gerçeği açıkladıktan sonra, fiyat toparlandı. GALA’nın gün için en düşük ve en yüksek puanları 0,028 dolar ve 0,039 dolar. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, GALA fiyatı şu anda %8,11 düşüşle 0.03573 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Coingape

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Shiba Inu Gizemli Tweet Attı: Ortalık Karıştı
Shiba Inu Ekibi Gizemli Tweet Attı: SHIB’te Ortalık Karıştı! Shiba Inu ekibi son birkaç tweet’inde gizemli mesajlarla topluluğunu meraklandırıyor. Yeni oyununun başarısı da kripto topluluğunun artan ilgisini ortaya koyuyor. Shiba Inu ekibi gizemli tweet’lerine bir yenisi daha ekledi Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Shiba ekibi benzer bir tweet’i geçen...
Buğra Çağlar 4 hafta önce