Binance CEO’su Altcoin İsmi de Verdi: Twitter Bunları Eklemeli!

Binance CEO'su Altcoin İsmi Verdi
Binance CEO'su Altcoin İsmi Verdi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance CEO’su, Elon Musk Twitter için yeni özellikler arayışındayken platforma eklenecek 2 altcoin’in ismini verdi.

Binance CEO’su: Twitter sadece bu 2 kripto para birimini ‘desteklememeli’

CZye göre Twitter muhtemelen Dogecoin ve BNB’den daha fazla kripto para birimini destekleyecek. 1 Kasım tarihli Twitter toplantısında CZ, Twitter’in sıradaki hamleleri hakkında ipuçları paylaştı. CZ, Twitter’ın birden fazla kripto para birimini desteklemesi gerektiği görüşünde.

CZ’ye göre şirketi sadece Twitter operasyonlarıyla ilgilenmiyor. Aynı zamanda, Elon Musk’a Web3 alanında yardımcı olabileceklerini söylüyor. Örneğin, Twitter artık kripto para ödemelerini kabul edebilir ve spam botlarını bu yolla azaltabilir. Ancak CZ, Twitter’ın DOGE ve BNB’den daha fazla kripto para birimini desteklemesi gerektiğini ekliyor:

Muhtemelen en iyi yol, sadece bir kripto seçmek değildir.

Binance CEO'su Bu Altcoin İçin Açıklama Yaptı

CZ ayrıca, Binance Oracle, seçim standartları, BNB-Twitter’a entegrasyonu ve NFT projeleri hakkında soruları yanıtladı. Kullanıcılar şu anda en düşük maliyetli NFT ticaretini BNB ekosisteminden sağlıyorlar. Yine de NFT piyasası mütevazı bir gerileme yaşıyor.

Ek olarak, CZ’ye göre Elon Musk şu anda Twitter’ı yönetmekle ve personeli işten çıkarmakla meşgul. Bu nedenle, şu anda platforma kripto paraları entegre etmek için zamanı yok. Ancak Elon Musk, kripto paraların en büyük destekçilerinden biridir. Bu nedenle Twitter’a kripto ile ilgili bazı özellikleri kazandırmayı isteyecek.

Dogecoin Twitter’ın satın alınmasının ardından %50 yükseldi

Elon Musk, Twitter anlaşmasını tamamladığından beri Dogecoin’in (DOGE) fiyatı önemli ölçüde yükseldi. Twitter haberi Dogecoin’in fiyatına son 24 saatte %15’in üzerinde ve bir haftada %135’in üzerinde ekledi. DOGE’nin fiyatı şu anda 0.1384 dolardan işlem görüyor.

Dogecoin, Ekim ayında Bitcoin’in yetmiş katı kazançla lider oldu

Analistler, DOGE’deki büyük sıçramayı Musk’ın Twitter’ı 44 milyar dolarlık dramatik bir şekilde ele geçirmesine bağlıyor. Dogecoin, Ekim ayında CoinDesk Piyasa Endeksi’ndeki (CMI) 150 kripto para arasında en iyi performans gösterendi. Fiyatı ay boyunca %101 arttı ve genel olarak CMI’deki %7’lik tırmanışı büyük ölçüde geride bıraktı. Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) aylık %5,5 artarken, 2 numaralı Ethereum (ETH) %18 değer kazandı.

Kripto para yönetimi şirketi Arca Funds’ın araştırma başkanı Katie Talati, Dogecoin’in son rallisinin, geçen yıl meme stoklarındaki çılgınlığa benzer şekilde “çok fazla spekülasyona dayalı” olduğunu söylüyor. Kripto para yatırım fonu QCP Capital’de Pazartesi günü Telegram’a yazdığı bir notta, Dogecoin’in “Elon Musk’ın Twitter’ı devralmasıyla ilgili heyecanın arkasından” yükseldiğini yazdı ve şunları ekledi:

Musk’ın tweetleri geçmişte fiyat dalgalanmaları yarattı, hatta Twitter aboneliği için ödeme olarak DOGE kullanılmasını önerdi.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Elon Musk Twitter’ı satın aldıktan sonra Dogecoin’e yönelik ilk tweet’ini attı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance CEO’su Altcoin İsmi de Verdi: Twitter Bunları Eklemeli!