Binance CEO’su Teşekkür Etti: ‘Bu Altcoin Üstel Yükselebilir’

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 26 Kasım 2022
645 görüntülenme
Binance CEO'su Teşekkür Etti

Binance CEO’su CZ, kripto firması Mechanism Capital’in ortağı Andrew Kang’e yeni analizleri için teşekkür etti. Kang, Binance ile bağlantılı bir altcoin projesinin uzun vadeli görünümü hakkında detaylı analizler yayınlamıştı.

Binance ve CZ üstün performans sergilimeye devam ediyor

Andrew Kang, 26 Kasım tarihli tweet’lerinde Ağustos 2018’deki kapsamlı analizini tekrar su yüzüne çıkardı. O zamanda söylediklerinin BNB Coin (BNB) için neden hala geçerli olduğunu açıkladı. Deneyimli yatırımcı, BNB’yi “diğerlerinin yanı sıra bir takas aracı, değer saklama aracı olma yolunda olan çok yönlü bir para” olarak nitelendiriyor. CZ’nin daha sonra teşekkür ettiği ilgili flood:

Andrew Kang, yeni tweet’lerinde söylediklerinin büyük bir kısmının hala geçerli olduğundan emindi. Kendisine göre, BNB Coin (BNB), hem BNB Chain ekosisteminde hem de bazı “gerçek dünya” kullanım durumlarında eksiksiz bir takas aracına dönüştü. Şu anda kripto para yatırımcılarının çoğu, işletme sermayesi aracı olarak BNB’yi de kullanmayı tercih ediyor. BNB Coin, işlem hacmi ve kayıtlı hesap sayısına göre hâlâ en büyük kripto para borsası olmaya devam ediyor. Piyasa değeri açısından ilk 5 arasındaki konumunu koruyor.

Yukarıdakilerin yanı sıra, BNB Coin (BNB), seçilen erken aşama projeler için bir bağış toplama mekanizması olan Binance Launchpad’in tüm aktörleri için giriş biletidir. Daha öne BNB fiyatı, Hooked Protocol’ün IDO’sunun merakla beklenen duyurusu üzerine %17 yükselmişti. Bu nedenle Kang, Binance (BNB) borsasının ve tokeninin uzun vadede rakiplerinden daha iyi performans göstereceğinden emin. Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, Kang’ın vardığı sonuç karşısında heyecanlandı. Analizlerine teşekkür cevap verdi:

BNB’nin kısa vadeli rallisi yavaşlıyor

Binance, SAFU fonunu 1 milyar dolar ile kapattıktan sonra, BNB kısa sürede %11 ralli yaptı. Fakat bu coşku piyasanın arzu ettiği kadar uzun sürmedi. Direnç olarak görev alan 200 günlük hareketli ortalama, BNB fiyatını tekrar engelledi. Böylece fiyat rallisinin yavaşlamasına neden oldu. Kripto para birimi, son iki gündür seviye civarında konsolide oluyor.

Bununla birlikte, FTX’deki usulsüz yönetimin aksine, Binance’in işi hakkındaki çoğunlukla olumlu bir atmosfer söz konusu. Bu da borsanın uzun vadeli görünümünde güçlü bir sonuç ortaya koyuyor.

Binance, SAFU fonu ile kedine ve piyasadaki projelere koruma sağlar. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, bu fondan yardım alacağı haberleri üzerine REN bugün ralli yaptı. SAFU fonu şu anda 1 milyar dolarlık fona sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • U.today

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

SEC ile SBF 4 Altcoin Çökebilirdi
SEC ile SBF Anlaşma mı Yaptı? Bu 4 Altcoin Çöküşü Öngörülebilirdi! ABD Temsilcisi Tom Emmer’ın iddialarına göre, FTX kurucusu Sam Bankman-Fried, SEC’den “özel muamele” talep etti. Aynı amaçlarla altcoin piyasası için yasa çıkarılması için baskı yaptılar… SEC ile SBF işbirliği mi yaptı? ABD Kongre Üyesi, Sam Bankman-Fried’in SEC...
Buğra Çağlar 26 Kasım 2022