Binance CEO’su Konuştu! Tarihsel Döngüye Dikkat

Binance CEO’su Konuştu! Tarihsel Döngüye Dikkat
Binance CEO’su Konuştu! Tarihsel Döngüye Dikkat
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Genellikle CZ olarak bilinen Binance kurucusu Changpeng Zhao, 1 Eylül’de düzenlenen Ask Me Anything (AMA) oturumunda konuştu. Buna göre kripto para piyasasının çeşitli yönlerini tartıştı. CZ, piyasa döngüleri ve Binance’in kullanıcı tabanına ilişkin görüşlerini paylaştı. Diğer tarftan söylentileri çürüttü ve kripto paraların geleceğine ilişkin vizyonunu dile getirdi.

Binance CEO’su ve kripto para piyasası döngülerini anlamak

Binance CEO’su CZ, kripto para piyasasının takip etme eğiliminde olduğu tarihsel dört yıllık döngüyü vurgulayarak başladı. Birçok gözlemci piyasanın şu anda bir ayı evresinde olduğuna inanıyor. Ancak kesin aşama veya dip belirsizliğini koruyor. CZ, karar vermek için piyasanın doygunluğa ulaşmasını ve fiyatların fırlamasını beklememenin önemini vurguluyor. Ayı piyasalarında bile fırsatların var olduğunu vurguluyor.

Binance CEO'sunun Tweetleri: 4 Rakamının Sırrı Ne?

CZ ayrıca kripto para sektöründeki bazı olumlu gelişmelere de dikkat çekiyor. Özellikle, sektörün büyümesi için olumlu bir işaret olarak gördüğü artan düzenleyici katılımdan bahsdiyor. Binance, bu alandaki gelişmeleri ilerletmeye kararlı.

150 milyon kullanıcı kilometre taşının aşılması

CZ, AMA sırasında önemli bir kilometre taşını paylaştı. Binance artık 150 milyon kullanıcıyı aştı. Bu başarı, platformun popülaritesinin ve kripto para ekosistemindeki merkezi rolünün altını çiziyor. Piyasa söylentilerine değinen CZ, “Binance’in BNB fiyatını korumak için Bitcoin sattığı” iddialarını kesin bir dille yalanlıyor. Bu söylentilerden geç saatlere kadar haberdar olmadığını açıklayarak borsa tarafından gerçekleştirilen bu tür eylemleri reddediyor.

Binance CEO’su Bu Altcoin Hakkında Konuştu: Delist Edildi!

Diğer tarftan ünlü CEO’nun ademi merkeziyetçilik ve gelecek trendleri hakkında da görüşleri var. CZ, Binance Coin’in (BNB) Binance ekosistemi içindeki rolüne değiniyor. BNB’nin merkeziyetsiz olduğunu belirtiyor. Ayrıca, kişisel olarak BNB için hiçbir planı olmadığını vurguluyor. Birincil odak noktası, merkezi ticaret platformu için düzenleyici konular etrafında dönüyor. Binance, BNB ekosistemindeki projeleri aktif bir şekilde destekleyerek yatırım desteği veriyor. Ayrıca Binance platformunda listeleme imkanı sunuyor. CZ, opBNB gibi projeleri maliyetleri azaltan heyecan verici gelişmeler olarak göstererek merkeziyetsizleşmeye yönelik artan eğilimin altını çiziyor.

ABD düzenleyici kurumlarıyla işbirliği

CZ, kripto para birimi endüstrisini olumlu yönde yönlendirmek için ABD düzenleyici kurumlarıyla gelecekte işbirliği yapma umudunu dile getiriyor. ABD kurumlarının ABD ticaret platformlarından verilere erişebileceğini kabul ediyor. Diğer taraftan kripto para birimi düzenlemesi konusundaki mevcut belirsizliklerine dikkat çekiyor. Binance CEO’su CZ, sektör için daha elverişli bir ortamın teşvik edilmesi için iletişim ve işbirliğinin önemini vurguluyor.

CZ Onayladı: Binance, Sıfıra Düşen Bu Altcoin'i Hiç Satmadı!

Kriptokoin.com olarak baktığımızda özetle, Binance CEO’su CZ’nin görüşleri gelişen kripto para piyasasına işaret ediyor. Ayrıca Binance’in etkileyici kullanıcı tabanına, piyasa söylentilerine ilişkin açıklamalara vurgu yapıyor. Buna göre kripto para alanında merkezsizleşmenin ve düzenleyici işbirliğinin artan önemine ışık tutuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Binance CEO’su Konuştu! Tarihsel Döngüye Dikkat