Binance CEO’sundan Türklerin Sepetindeki Altcoin İçin Açıklama!

Binance CEO'sundan Türklerin Sepetindeki Altcoin İçin Açıklama!
Binance CEO'sundan Türklerin Sepetindeki Altcoin İçin Açıklama!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance CEO’su Changpeng Zhao, LUNC holdingleri konusunda açıklama yaptı. Bu da altcoin projesinin topluluk duyarlılığını LUNC ve USTC’yi 1 dolara çıkarmak için yeniledi.

Binance CEO’su: LUNC’u taşımadık ve satmadık!

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, altı yıllık faaliyetlerini başarıyla tamamladı. Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), kripto borsasının önemli olaylarını ve zorluklarını resmi bir açıklamada paylaştı. Bu doğrultuda, Binance’in Terra’ya (şimdi Terra Luna Classic) 3 milyon dolar yatırım yaptığını açıkladı. Ayrıca, LUNC varlıklarını asla taşımadığını veya satmadığını da belirtti. Binance şu anda Terra Luna Classic topluluğunu aylık LUNC yakma ve canlanma yol haritasına bağlılıkla destekliyor. Bu bağlamda CZ, şu açıklamayı yaptı:

2018’deki ilk 3 milyon dolarlık yatırımımızın Terra’nın 2021 zirvesinde 1,6 milyar dolara dönüştüğünü ve ardından 2022’de 0 dolara kadar düştüğünü gördük. Bugüne kadar, aldığımız LUNA (şimdi LUNC) tokenleri hala ilk aldığımız adreste duruyor. Hiç taşınmadı ve hiç satılmadı.

Altcoin

Mayıs 2022 Terra-LUNA krizinden sonra Binance ekibi CZ’ye tokenları satıp satmayacağını sordu. Changpeng Zhao ise “hayır, sadece tutalım” dedi.

Altcoin topluluğu Binance CEO’sunun açıklamasına tepki gösterdi

Terra Luna Classic topluluğu, Binance’in hala LUNC tokenlerini elinde tutmasına olumlu tepki verdi. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere kripto borsası, Terra Blockchain’in geliştirilmesi ve canlandırılması taahhüdünde bulunmuştu. Binance CEO’sundan aldıkları ilham, üyeler arasında LUNC ve USTC’yi 1 dolara yükseltme hissiyatını yeniledi.

Binance, yakma mekanizmasının 11. partisinde 2,65 milyar LUNC token yaktı. Kripto borsası toplamda 35,58 milyar LUNC yakarken, topluluk 69 milyar LUNC yaktı. Ortak L1 Görev Gücü (L1TF) ve Quant geliştirici ekipleri, Binance ve diğer borsalarla birlikte USTC’yi 1 dolara yeniden regüle etmek için çalışıyor. Ayrıca, Quant ekibi Binance ile doğrudan görüşüyor.

Topluluk ve geliştirici grupları 3. çeyrekte özellikle LUNC ve USTC dolaşımdaki arzı azaltmayı odaklarına alacak. L1TF, uzman geliştiriciler Edward Kim ve Superman’in Blockchain’e geri dönmesiyle birlikte 3. çeyrek için eylem planını açıkladı.

Altcoin fiyatı 0,000090 doları aşacak gibi!

LUNC fiyatı son 24 saatte %1’in üzerinde düştü. Altcoin fiyat şu anda 0.000086 dolardan işlem görüyor. Daha önceki kazançları eşitledi. Ancak, 0,000090 dolar seviyesini geçemedi. Bununla birlikte topluluk, bir ‘short squeeze’ planlıyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek seviyeleri sırasıyla 0,0000836 ve 0,0000891 dolar. Bu arada, işlem hacminin düşük kalması traderlar arasında ilgi eksikliği olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance CEO’sundan Türklerin Sepetindeki Altcoin İçin Açıklama!