Binance CEO’sundan Çarpıcı Ethereum Tahmini: Harika Olacak!

ceo cz scaled
ceo cz scaled
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin.com – Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre Binance Smart Chain, ETH 1.0’dan daha iyi bir ekosistem, ancak yaklaşan yükseltme olan Ethereum 2.0’ın yerini almayacak.

Binance CEO’su: Binance Smart Chain, bir Ethereum katili değil!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Ethereum 2.0’ın harika olacağını belirtiyor. Changpeng Zhao’ya göre, Binance Smart Chain, ETH 1.0’dan daha iyi bir ekosistem, ancak yaklaşan yükseltme olan ETH 2.0’ın yerini almayacak. Şu anda neredeyse her yönden, Binance Chain üzerinde işlem yapmak Ethereum’dan daha uygun ve verimli. Binance CEO’su konuya yönelik şunları söyledi:

BSC, bir ETH katili değil. ETH 2.0 çıktığında harika olacağına inanıyorum… O zamana kadar BSC daha çok ETH 1.8’e benziyor. %100 geriye dönük uyumluluk, daha hızlı ve daha düşük ücretler (%97 daha düşük).

Analist: "Ethereum Bu Kritik Seviyeyi Aşarsa 500 Dolar Yolda!"

Changpeng Zhao: Her kripto para bir BNB katili olabilir

Binance, Binance Chain’e paralel bir Blockchain geliştirici platformu olarak 31 Ağustos 2020’de Binance Smart Chain’i (BSC) başlattı. BSC, geliştiricilerin akıllı sözleşmeler oluşturmasını ve BNB staking mekanizmasını tanıtmasını sağlamak için oluşturuldu. BSC, bireylerin veya kuruluşların ağda doğrulayıcı olmalarını sağlayan Proof-of-Stake (PoS) kullanır.  Ayrıca Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile tamamen uyumludur, bu da BSC’nin Ethereum protokolünü destekleyen bir başka akıllı sözleşme Blockchain’i olduğu anlamına gelir. 

Diğer destekleyici ekosistemler arasında Cardano, Ethereum Classic ve TRON bulunuyor. Ethereum bağlamında EVM, bir hard fork veya yazılım yükseltmesi durumunda mevcut zincirdeki on-chain akıllı sözleşmelerin hala operasyonel olmasını sağlar. BSC çok daha yeni ve henüz Ethereum gibi büyük geliştirici desteğine sahip olmasa da Binance, uyumluluğun Binance Chain ve BNB’nin faydasını artırmaya yardımcı olacağını söyledi. Binance CEO’su konuya yönelik şunları söyledi:

Her kripto para bir BNB katili olabilir, bu nedenle biz (BNB topluluğu) oluşturmaya devam etmeliyiz.

Ethereum Fiyatı İçin Sırada Ne Var? Başarılı Analist Seviyeleri Sıraladı!

ETH 2.0 ve Binance Smart Chain’ın özellikleri

14 Ekim’de Binance, Binance Smart Chain üzerinde akıllı sözleşmeler oluşturmak için hibe başvurusunda bulunan 180’den fazla projeden altı DeFi projesine geliştirici fonu verdi. AnySwap, BakerySwap, Arkane Network, Bitquery, PancakeSwap ve Proxima adlı DeFi projelerinin her biri 350.000 dolar aldı. Binance, tüm kripto para birimi endüstrisi için kaliteli altyapının geliştirilmesini desteklemek için Eylül ayında 100 milyon dolarlık Accelerator Fonu’nu başlattı.

ETH 2.0 ve Binance Smart Chain” her iki Blockchain sistemi tasarımı da ölçeklenebilirliği, düşük işlem ücretlerini, merkezi olmayan yönetişimi ve süper hızlı işlem hızlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. BSC her 3 saniyede bir blok üretirken, ETH 2.0 saniyede 15 işlemi işleyecek. BSC işlem ücretleri 1 sente kadar düşebilirken, ETH 2.0 işlem ücretleri Optimistic Rollups (OR’ler) gibi 2. katman çözümleri kullanılarak daha ölçeklenebilir olacak. ETH 2.0, daha önce planlandığı gibi 2020’nin 4. çeyreğinde piyasaya sürülmeye hazır olacak. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Binance CEO’sundan Çarpıcı Ethereum Tahmini: Harika Olacak!