Binance Coin ve Cronos İçin 9 Kritik Gelişme Var!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ArivaCoin, Ariva Wonderland Alpha-2’yi piyasaya sürdü. Ayrıca BNB Chain, 2022’de Latin Amerika’da 30 bin ek Web3 geliştiricisi işe almayı planlıyor. Bu arada, CronaSwap yeni Golden Crona tokenini başlattı. Bu haftanın Binance Coin ve Cronos için kritik gelişmelerini okuyucularımız için derledik.

Binance Coin için önemli gelişmeler

ArivaCoin, Ariva Wonderland Alpha-2’yi piyasaya sürdü

Ariva Wonderland, kullanıcıların avatarları ile fütüristik ve sonsuz bir yolculuk deneyimi yaşayabilecekleri VR ve Blockchain tabanlı Metaverse oyunu olarak öne çıkıyor. Kullanıcılar, diğer kullanıcılarla bağlantı kurarken bu büyük ve 3 boyutlu harikalar diyarını sanal olarak keşfediyorlar.

BabyDogeCoin Swap test-net yayına giriyor

Uzun zamandır beklenen Babydoge duyurusu geldi. Resmi hesapta paylaşılan bir tweet’e göre, BabyDoge’un yeni takas protokolü için test-net resmen başlatıldı.

BNB Chain, 30 bin Web3 geliştiricisi işe almayı planlıyor

BNB Chain, Latin Amerikalı öğrenciler için bir Web3 programlama kursu sunmaya hazırlanıyor. Bu alan, benimseme ve kripto ile ilgili faaliyetler için bir sıcak nokta olmaya devam ediyor. Bu kapsamda BNB Chain, bölgedeki öğrenciler için bir Web3 programlama kursu oluşturmak amacıyla Latin Amerika odaklı eğitim platformu Platzi ile birlikte çalışıyor.

NFT analitik firması Zash, Binance Coin ile ortak oldu

Zcash, trade kullanım için on-chain ve sosyal, Non Fungible Token (NFT) verilerini izleyen bir şirket. Zash, Salı günü, Binance ile bir işbirliği yaptığını duyurdu.

Binance.US artık Nevada’da lisanslı bir para vericisi

Kripto para borsası Binance’in ABD kolu olan Binance US, Nevada Para Gönderici Lisansını güvence altına aldığını duyurdu. Böylece Nevada, Binance ABD’ye lisans sunan yedinci eyalet oldu. Binance ABD’ye bu lisansı, Nevada İşletme Departmanı’nın Finansal Kurumlar Bölümü verdi.

https://twitter.com/WatcherGuru/status/1560257854073962498?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1560257854073962498%7Ctwgr%5E2105abcd59f87e3f3a82d04ea51e80832335918b%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.altcoinbuzz.io%2Fcryptocurrency-news%2Fbnb-updates-ariva-wonderland-alpha-2-august-week-4%2F

Cronos için önemli gelişmeler

Crypto.com işlem ücretlerini düşürüyor

Crypto.com platformu, kripto para birimi alanına yeni başlayanlar için birincil ağ geçitlerinden biri. Yakın tarihli bir blog gönderisine göre, şirket trade maliyetlerini %80’e kadar azaltacak. Ayrıca, CRO tokeni ile ilgili bazı değişiklikler de var. Bu, şirketin karını azaltacağı için büyük bir değişiklik. Ancak şirket, böyle bir değişikliğin gerekli olduğunun farkında.

MMF Polggon, CEX listelemesi için hazır

Mad Meerkat Finance’in Polygon’da başarılı bir şekilde piyasaya sürüldü. Bunun ardından, protokol 19 Ağustos’ta “Tier 1” merkezi borsa (CEX) listesi için topluluk desteği istediğini belirtti. Ayrıca MM Finance, bir blog yazısında takipçilerine MMF (Polygon) tokeninin listelenmesi için isimsiz bir CEX ile iş birliği yaptığını duyurdu. Buna ek olarak, MM Finance’e göre, listeleme şirkete çok ihtiyaç duyulan pozlamayı sunacak. Aynı zamanda MMF tokeni için yeni pazarlar açacak.

CronaSwap yeni Golden Crona tokenini başlattı

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Cronos Chain tabanlı Merkezi Olmayan Borsa (DEX) olan CronaSwap, resmi olarak Golden Crona (GRONA) adlı yeni bir token yarattı. Bu özellik, CronaSwap’ın platformun DeFi ekosistemindeki kullanım durumlarını hızlandırmasına yardımcı olacak. Ayrıca, topluluğa çok sayıda ek likidite teşviki sağlayarak projeyi destekleyecek.

Crypto.com, Birleşik Krallık operasyonu için FCA lisansı aldı

Hızla büyüyen kripto para platformu Crypto.com, Birleşik Krallık’taki Financial Conduct Authority’den (FCA) bir kripto varlık firması olarak düzenleyici yetki aldığını duyurdu. Bu kayıt, Crypto.com’un Birleşik Krallık’taki kullanıcılara yerel düzenlemelere uygun çeşitli hizmetler ve ürünler sunmasına izin verecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance Coin ve Cronos İçin 9 Kritik Gelişme Var!