Binance Destekli Şirketten Kemal Kılıçdaroğlu Hamlesi!

Binance Destekli Şirketten Kemal Kılıçdaroğlu Hamlesi!
Binance Destekli Şirketten Kemal Kılıçdaroğlu Hamlesi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyasında her hamlenin çok ayrı bir yeri var. Bu bağlamda her ayrıntı dikkat çekiyor. Son dikkat çeken olay ise Binance destekli bir şirketten geldi. Detaylara gelin hep birlikte bir bakalım.

Binance tarafından desteklenen şirket Kılıçdaroğlu’nu takibe aldı

Kriptokoin.com olarak daha önceden de belirttiğimiz üzere Türkiye yaklaşık son 1 yıldır seçim atmosferi içerisinde. 14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde liderlerden %50’yi geçen olmadığı için seçim ikinci tura kaldı. Şimdi 28 Mayıs’ta yapılan seçimlerin ikinci turu öncesinde bir gelişme bugün kripto para topluluğunda dikkat çekti.

2020 yilinda rekor kirmasi beklenen 7 kripto para 1200x900 1

Kripto para tutkunlarınca en çok bilinen ve de en çok takip edilen siteler arasında yer alan Binance destekli CoinMarketCap bugün bir adım attı. Buna göre şirket Cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlunu twitter üzerinden takip etmeye başladı.

Takip ne anlama geliyor?

Binance tarafından desteklenen şirketin Kılıçdaroğlu’nu takibe almasının herhangi bir destek anlamı bulunmuyor. Ancak seçim arifesinde böyle bir hamlenin gelmiş olması kimilerince manidar bulunabiliyor. Diğer taraftan seçimlerde iki adayın yarışacak olması kripto para alanında önde gelen şirketlerin dikkatini çekmiş oluyor.

Kripto Para Borsalari

Buradan çıkarabilecek bir diğer önemli sonuç ise Cumhurbaşkanı olması muhtemel olan isimlere yönelik kripto para alanının tutumuyla ilişkili olabilir. Bilindiği üzere kripto para alanının en çok ihtiyaç duyduğu konulardan birini regülasyon konusu oluşturuyor. Politikacılar yasal düzenlemelerde konunun asıl muhatabı oluyorlar. Bu nedenle Binance tarafından desteklenen şirketin Kılıçdaroğlu’nu takibe almış olması son derece doğal karşılanıyor.

Siyaset alanı problemlere çözüm üretiyor. Ayrıca yasa koyucu özelliği var. Bu özellik neticesinde böyle bir takibin değerli olduğu sonucuna da ulaşılabilir. Takipçi bazında ciddi sayılara ulaşan kurumlar ile kişilerin birbirini takip etmeleri aynı zamanda iletişime açık olmalarını da gösteriyor. 6 milyona yaklaşan takipçi sayısı ile CoinMarketCap sektör için önemli bir konumda yer alıyor. Diğer taraftan 11 milyon takipçisiyle de Kılıçdaroğlu önemli bir siyasi figür durumunda.

Ünlü Politikacı Çantasını Bu 2 Altcoin ile Doldurdu!

Son olarak yıllık bazda 1.5 milyardan fazla insanı ağırlayan CoinMarketCap bir özelliği ile dikkatleri çekiyor. Binance tarafından desteklenen site dünyanın en değerli siteleri arasında yer alıyor. Bu bağlamda devasa bir trafiğe sahip. Şirketin web sayfasının dünyada 670. sırada bulunması bunun bir göstergesi.  2013 yılından beri yayın hayatında olan site sunmuş olduğu verilerle de önemli bir boşluğu dolduruyor. Bu bağlamda kripto paralarla ilgili olarak bütün bilgileri okuyucuya sunan sitenin faydasının büyük olduğu aşikar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance Destekli Şirketten Kemal Kılıçdaroğlu Hamlesi!