Binance, DOGE ve 7 Coin İçin Duyurdu: Sıfır Ücret!

Binance, DOGE ve 7 Coin İçin Duyurdu: Sıfır Ücret!
Binance, DOGE ve 7 Coin İçin Duyurdu: Sıfır Ücret!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, devam eden kripto piyasası rallisinin ortasında açıklama yaptı. Zira altı FDUSD spot ve marjin çifti için sıfır ücretle işlem yapmaya başladığını duyurdu. Bu çığır açan girişim Ethereum (ETH), XRP, BNB, Solana (SOL)’yı ilgilendirmekte. Ayrıca Dogecoin (DOGE) ve Chainlink (LINK) gibi popüler kripto para birimlerini içerecek.

Binance, DOGE ve çeşitli coinler için sıfır işlem ücreti alacak

Binance, 5 Aralık’ta resmi bir duyuru yaptı. Duyuruyla, belirtilen FDUSD spot ve marjin çiftleri için sıfır ücretli alım satımı başlatma planını detaylandırdı. Kullanıcılar, 8 Aralık 03:00’ten itibaren geçerli olmak üzere BNB/FDUSD, DOGE/FDUSD, ETH/FDUSD, LINK/FDUSD, SOL/FDUSD ve XRP/FDUSD gibi önemli çiftler için sıfır maker ve taker ücretinden yararlanabilecek. Duyuruda belirtildiği üzere, bu çiftler için işlem hacmi, farklı olacak. Zira promosyon dönemi boyunca VIP kademe hacmi hesaplamasından ve Likidite Sağlayıcı programlarından hariç tutulacaktır. Ayrıca, bu çiftler BNB ücret indirimlerinden, ücret iadelerinden veya diğer ücret ayarlamalarından veya promosyonlarından muaftır.

İşte Aralık’ta Radarınızda Olması Gereken 12 Altcoin!

Eş zamanlı olarak Binance, aralarında DOGE, ETH ve XRP’nin de bulunduğu belirli kripto para çiftleri için bir saatlik faiz ücreti muafiyeti sunuyor. Bu muafiyet, 18 Aralık TSİ 12:00’te kadar geçerli olacak. Ayrıca bu varlıkları Binance marjiniyle ödünç alan kullanıcılar için geçerli olacak. Piyasa analistleri, bu sırada; ETH, BNB, XRP, DOGE, SOL gibi kriptolar için ralli bekliyor. Bu kripto varlıklar şimdiden kilit direnç seviyelerine yaklaşıyor. Örneğin XRP 0,62 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içinde %1’lik bir düşüş gösterdi. Artan işlem hacmi, traderlar arasında artan bir ilgiye işaret ediyor.

ZEN ve BNB Chain için destek

DOGE gibi coinler için sıfır ücretli alım satım duyurusuna ek olarak Binance, 6 Aralık TSİ 13:00’te yapılması planlanan Horizen (ZEN) ağ yükseltmesi için desteğini açıkladı. Bu güncelleme, Horizen ağındaki para yatırma ve çekme işlemlerini kısa süreliğine etkileyecek. Ayrıca Binance, 7 Aralık saat TSİ 11:00’de bir gelişmeyi destekleyecek. Zira BNB Smart Chain (BEP20) ağ yükseltmesini ve hard forkunu destekleyecek. Kullanıcılar, bu önemli zamanlarda cüzdan bakımına ve para yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alınmasına dikkat etmelidir.

Uzman Görüşü: Bu 4 Gizlilik Coini Boğa İçin En İyi Seçimler!

Binance hizmetlerini uyarlamaya ve geliştirmeye devam ederken, kripto topluluğu DOGE gibi coinler için sıfır ücretli alım satım girişimine ve yaklaşan ağ yükseltmelerine piyasanın vereceği yanıtı merakla bekliyor. Kripto para ticaretinin dinamik dünyasındaki diğer gelişmeler için bizi izlemeye devam edin.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Binance, DOGE ve 7 Coin İçin Duyurdu: Sıfır Ücret!