Binance, DOGE ve Bu 13 Altcoin İçin Önemli Duyuru Yaptı!

Binance, DOGE ve 13 Altcoin Duyurdu
Binance, DOGE ve 13 Altcoin Duyurdu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, 5 Kasım tarihli duyurularında DOGE ve 7 altcoin için APR oranlarını yükselttiğini duyurdu. Borsa ayrıca çeşitli görevlerle kazanılan yeni ödül programlarını açıklıyor. İşte Binance’in 14 altcoin için güncel duyuruları.

İşte yeni günlük 10.000 BUSD’ye varan ödüllü görevler

Binance, günlük 10.000 BUSD’ye ödül dağıtacağı yeni bir etkinliğini duyurdu. Kullanıcıların ödüller için USD, AUD veya NGN ile fiat işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Görevi tamamlamak için aşağıdaki görevleri tamamlayabilirsiniz:

  • USD, AUD veya NGN ile en az 1 BUSD eşdeğeri fiat para yatırın.
  • Kredi/banka kartıyla USD, AUD veya NGN ile en az 1 BUSD eşdeğeri kripto para satın alın.

Bu arada bir sonraki görev için geri sayım, görevi tamamladığınız andan itibaren başlar. Bunu 24 saatte bir tekrarla bilirsiniz.

Binance Fan Token yeni promosyonlarını duyurdu

Yaklaşan FORMULA 1 etkinliği eşliğinde Binance Fan Token, BWT Alpine F1® Team ve Santos FC ile işbirliği içinde iki promosyon başlattı. İlk promosyon, 12 Kasım tarihinde gerçekleşecek yarışmada Binance’e kaydolan tüm yeni kullanıcıları ALPINE Fan Token ile ödüllendirilecek. İkincisi, Santos FC’nin Estádio Urbano Caldeira’daki maçında skor tablosundaki QR kodunu tarayarak Binance’e kaydolan kullanıcılara özel olacak. Buradaki her kullanıcının 5 USDT’ye kadar SANTOS Fan Token kazanma hakkı olacak.

Binance, Shentu (CTK) ağ yükseltmesini destekliyor

Binance, Shentu (CTK) yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu. Shentu (CTK) ağ yükseltmesi 9 Kasım 09:00’da gerçekleşecek. CTK para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık 08:00 gibi askıya alınacak.

DOGE, ENS, SPELL ve bu altcoin’ler artık daha fazla getiri sağlıyor

Binance Simple Earn, birden fazla Esnek Ürün için kazanç oranını yükseltti. Kullanıcılar, aşağıdaki tabloya göre daha yüksek APR’lerin keyfini çıkarabilirler. APR, seçilen zaman diliminde kripto para biriminde kazanacağınız ödüllerin tahminidir. Herhangi bir fiat para biriminde gerçekleşen veya tahmin edilen getirileri/getiri göstermez.

Bu arada, kullanıcılar, ilgili bireysel ve ürün abonelik limitlerine ulaşıldığında bu ürünlere abone olamayacaklar. Binance Simple Earn, desteklenen kripto para biriminde, ödüllerde, bireysel limitlerde ve özellikle toplam abonelik limitlerinde zaman zaman değişiklikler yapabilir.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Binance GALA token için delist kararı aldı. Oyun tokeni, 4 Kasım’da hacklendiğine yönelik haberlerin ardından sert düşmüştü. Borsa şimdi ikinci bir duyuruya kadar GALA işlemlerini askıda tutacak. Bunun temel nedeni, yatırımcılar arasındaki endişenin neden olacağı volatiliteyi engellemekti. Gala Games hackinin ayrıntılarını bu makalede ele aldık.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance, DOGE ve Bu 13 Altcoin İçin Önemli Duyuru Yaptı!