Binance, O 14 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist de Var!

Binance, O 14 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist de Var!
Binance, O 14 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist de Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, bugün, platformunda, seçilen işlem çiftlerinin listeden çıkarılması, kredi tekliflerine eklemeler ve Lisk sözleşme takası desteği de dahil olmak üzere çeşitli değişiklikler yaptığını duyurdu. İşte önemli güncellemelerin bir dökümü:

Binance, bazı işlem çiftlerini delist ediyor

Yüksek kaliteli bir ticaret ortamını sürdürmek amacıyla borsa, üç spot ticaret çiftini listeden çıkaracak. Bunlar; CFX/TUSD, CHESS/BTC ve ORDI/TUSD. Listeden çıkarma işlemi 17 Mayıs 2024 TSİ 06:00’da yürürlüğe girecek. Bu karar, düşük likidite ve işlem hacmi gibi faktörlere dayanmakta. Özellikle kullanıcıların aktif işlem gören çiftlere erişmesini sağlıyor.

Sinyal Geldi: Bu 2 Kripto Para Bu Seviyelere Fırlamak Üzere!

Listeden çıkarma işleminin temel tokenları değil, yalnızca belirli ticaret çiftini etkilediğini unutmamak önemlidir. Kullanıcılar Binance Spot’taki diğer çiftlerde CFX, CHESS, ORDI, TUSD ve BTC‘yi tutmaya devam edecek. Ayrıca bu çiftlerin ticaretini yapmaya devam edecekler. Ek olarak Binance, listeden çıkarılan bu çiftler için Spot Ticaret Botları hizmetlerini durduracak. Ayrıca kayıpları önlemek için kullanıcıları son tarihten önce botlarını güncellemeye veya iptal etmeye teşvik edecek.

Kredi seçenekleri genişliyor

Borsa, kredi ürünleri aracılığıyla kullanıcılara kripto varlıklarını güçlendirmeleri için daha fazla fırsat sunmakta. Binance Kredileri (Esnek Oran) ve VIP Kredi, ödünç varlıkların sayısında bir artış gördü. Esnek Oranlı krediye sahip kullanıcılar artık Adventure Gold (AGLD), Highstreet (HIGH), ssv.network (SSV) ve Theta Network (THETA) kredilerini ödünç alabilirler. VIP Kredi kullanıcıları ek teminat seçenekleri olarak çeşitli coinlere ulaşmakta. Özellikle, dogwifhat (WIF), ether.fi (ETHFI), Pepe (PEPE) ve Renzo’ya (REZ) erişebiliyor.

En son faiz oranları ve ödünç verilebilir varlıkların tam listesi için kullanıcılar Binance’teki Kredi Verileri ve VIP Kredi bölümlerine bakabilirler. VIP Kredi ayrıntılarıyla ilgilenenler kişisel bilgi için Binance VIP Anahtar Hesap Kapsamına bakmalı.

Binance, Lisk sözleşme değişimi sağlayacak

Binance, Lisk (LSK) tokenleri için sözleşme takasını kolaylaştıracak. Bu, eski LSK tokenlerinin tüm para yatırma ve çekme işlemlerinin 21 Mayıs 2024 TSİ 05:00’ten itibaren askıya alınacağı anlamına geliyor. Kullanıcıların herhangi bir aksaklığı önlemek için harekete geçmesi beklenmekte. Özellikle gerekli LSK yatırma veya çekme işlemlerini son tarihten önce tamamlamaları tavsiye edilmekte.

Binance, Mercek Altında: Üç Yıl Boyunca İzlenecek!

İyi haber şu ki, spot alım satım, marjlı alım satım, vadeli işlem alım satımı ve Binance Earn hizmetleri sözleşme takası sırasında etkilenmeyecek. Borsa, LSK tokenlarına sahip kullanıcılar için tüm teknik hususları ele alacaktır. Takas oranı 1 eski LSK’ye 1 yeni LSK’dır. Takas tamamlandıktan sonra eski LSK tokenlerinin yatırılması ve çekilmesi artık desteklenmeyecektir. Binance, süreç tamamlandıktan sonra yeni LSK tokenleri için para yatırma ve çekme işlemlerinin yeniden başlayacağını duyuracak.

Base Network’te USDC entegrasyonu

Son olarak borsa, USD Coin’in (USDC) Base ağına entegrasyonunu tamamladı. Bu, kullanıcıların artık Base ağını kullanarak Binance hesaplarına USDC tokenleri yatırabilecekleri anlamına geliyor. Token yatırma adresi Binance platformunda bulunmakta. Base ağındaki USDC için para çekme işlemleri, yeterli para yatırma işlemi gerçekleştiğinde açılacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance, O 14 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist de Var!