Binance, Bu 18 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist de Var!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 6 gün önce
3.703 görüntülenme
Binance, Bu 18 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist de Var!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün, 5 altcoin çifti için delist duyurusu yaptı. Diğer yandan, Dual Investments hizmetinde yeni dönemin başladığını duyurdu. Dual Investments’te Bitcoin ve 13 altcoin yer alıyor. İşte detaylar…

Binance, bu altcoin çiftlerini delist ediyor

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, 27 Ocak 2023, Türkiye saati ile 06.00’da bazı altcoin çiftlerini delist edeceğinin duyurusunu yaptı. Bugün paylaştığı duyuruya göre beş işlem çifti spot piyasadan çıkarılacak, yani delist olacak. Söz konusu çiftleri aşağıdaki şekilde görebilirsiniz:

  • AION/BTC
  • ATOM/BRL
  • BTS/BTC
  • KEY/ETH
  • OOKI/ETH
İddia: El Konan Kripto Para Borsasında Binance İşlemi

Kullanıcılar, bu varlıkları Binance’te bulunan diğer ticaret çiftlerinde alıp satmaya devam edebilir. Borsanın açıklamasına göre “Binance, söz konusu spot ticaret çiftleri için strateji alım satım hizmetlerini uygun olduğu durumlarda 27.01.2023 TSİ 06.00 itibarıyla sonlandıracaktır. Bunun dışında borsa, kullanıcılara, herhangi bir potansiyel kaybı önlemek için, strateji ticaret hizmetlerinin sona ermesinden önce ticaret stratejilerini güncellemeleri ve/veya iptal etmeleri tavsiye ediyor.

Dual Investments ürününde yenilikler duyuruldu

Diğer yandan borsa, Dual Investments ürününde yeni dönemin başladığını doğruladı. Binance, kullanıcıların Yüksekten Sat (Sell High) veya Düşükten Al (Buy Low) ürünlerini kullanabilecekleri, güncellenmiş hedef fiyatlar ve sözleşme ile yeni bir Çift Yatırım (Dual Investment) ürünleri serisini piyasaya sürüyor. Yeni partide abonelik bugün, 25 Ocak 2023, TSİ 13.00’te başlayacak. Aboneliğe ilk başvuranlar bu hizmete katılım sağlayabilecek. Ek olarak, kullanıcıların kısa bir testi tamamlayarak erişecekleri yeni bir Dual Investment promosyonu da var.  Dual Investment; Düşük Al ve Yüksek Sat ürünlerine gelecekte seçtiğiniz tarihte seçtiğiniz fiyatla herhangi bir ücret ödemeden erişim sağlar.  

Binance Kısmi Yasak Geldi

Yüksekten satışı tercih edenler, genellikle kripto para varlıklarında yüksek ödüller biriktirmek isteyen kullanıcılar veya yatırılan para birimini gelecekte abonelik tarihindeki piyasa fiyatından daha yüksek bir fiyata satmak isteyen kullanıcılardan oluşuyor. Düşükten satın almak isteyenler ise stablecoin varlıklarında yüksek ödüller biriktirmek isteyen kullanıcılar veya bonelik tarihindeki piyasa fiyatına kıyasla gelecekte daha düşük bir fiyata kripto para birimi satın almak isteyen kullanıcılardan oluşuyor. Sonuç olarak, üründe aktif hale getirilen coin’ler şu şekide:

  • Sell High: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP
  • Buy Low: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ünlü CEO: Bitcoin Dibe Ulaştı! Sırada Bunlar Var
Ünlü CEO: Bitcoin Dibe Ulaştı! Sırada Bunlar Var Kripto yatırım firması Pantera’nın CEO’su olan Dan Morehead, Bitcoin için dibe vuruşun gerçekleştiğini söyledi. Sektöre yatırım zamanı Morehead, 2023 piyasa görünümü için yayımladığı blog yazısında, 2022’deki yıkıma rağmen kripto paraların ve blockchain’in gelişeceğini belirtmiştir. CEO’su olduğu yatırım...
Emre Borsan 6 gün önce