Herkes Şaşkın: Binance Giren Bu Altcoin 50x Yaptı!

Vural Erkan
Vural Erkan 1 Aralık 2022
2.609 görüntülenme
Herkes Şaşkın: Binance Giren Bu Altcoin 50x Yaptı!

Bugün kripto para borsası Binance, Launchpad’deki Hooked Protocol (HOOK) token satışına katılımları açtı. Token satış sürecinden sonra Binance’de olağanüstü fiyat artışı gördü.

En büyük kripto borsası Binance listesine giren HOOK 50x yaptı!

Hatırlayacağınız üzere Binance, 23 Kasım tarihinde Launchpad’in 29. projesi olacak olan Hooked Protocol’ü duyurdu. Borsa, Launchpad’de gerçekleşecek token lansmanının ardından, borsa listelemesinin gelceğini açıkladı. Böylece HOOK, Binance’de listelenen altcoin’ler arasındaki yerini alacaktı. İşte bu listeleme bugün gerçekleşti. Bunun yanında tokenin fiyatında olağanüstü hareketler meydana geldi.

Binance Launchpad’deki Hooked Protocol (HOOK) token satışına katılımlar açıtı. Ön satış süreci 5 saat boyunca açık kaldı. Binance’nin TSİ 17.30’da piyasaya sürdüğü token, 0,1 dolar fiyattan satılmıştı. Bununla birlikte HOOK, Binance’de yaklaşık 50x yaparak 5 doları gördü. Ancak, daha sonra fiyat düşüşü yaşadı. Basın saatinde altcoin,  ve şu anda 2,10 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Bugün Launchpad’deki Hooked Protocol (HOOK) satış sürecine ilişkin bilgi vere Binance, alım hakkına sahip olabilmek için yaklaşık 7 gün boyunca BNB kilitlenmesi gerektiğini belirtmişti. Tokenin listelemesinin ardından yatırımcılar için HOOK/BTC, HOOK/USDT ve HOOK/BUSD olmak üzere 3 farklı işlem pariteyle trade imkanı verildi. Bu arada, tokenin toplam olarak 500 milyon arzı var. Ancak Binance, ön satış için yalnızca 25 milyon token tahsisi yaptı.

Binance

Hooked Protocol (HOOK) nedir?

Hooked Protocol, kullanıcıların ve işletmelerin web3’ün yeni dünyasına girmeleri için özel ‘Leran and ve Earn’ ürünleri ve onboarding altyapıları sağlıyor. Böylece, kitlesel Web3 benimsemesi için rampa katmanını oluşturuyor. Quiz-to-Earn deneyimi ve diğer oyunlaştırılmış öğrenme özelliklerine sahip ilk pilot ürünü Wild Cash. Bu ürün, aylık 2 milyondan fazla aktif kullanıcıyla etkileyici bir büyüme elde etti. Hooked Protocol, yalnızca ekosistem içi yardımcı program belirteci HGT (Hooked Gold Token) ile desteklenen yenilikçi bir tek token (HOOK) yönelimli yapıyı benimsiyor. HOOK, ekosistemin yönetişim tokeni.

Projenin misyonu, gelecekteki topluluğa ait ekonomilerden oluşan ilgi çekici bir ekosistem oluşturmak. Kullanıcılarına, NFT ve GameFi gibi kripto vızıltı sektörlerine katılmasını sağlayan Web3 öykünme deneyimleri sağlıyor. HOOK, Hooked Protocol’ün yerel kripto para birimi. Bu kripto para, protokolün yönetişim tokeni olarak hizmet veriyor. Bu arada, BNB Chain’i kullandığını da belirtelim. Toplam HOOK arzı ise 500 milyon adet ile sınırlı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

BlackRock CEO'su: Bu Altcoinler ve Borsalar Yok Olacak!
BlackRock CEO’su: Bu Altcoinler ve Borsalar Yok Olacak! BlackRock CEO’su Larry Fink Çarşamba günü yaptığı açıklamada, varlık yönetimi devinin kripto borsası çökmeden önce FTX’e 24 milyon dolar yatırım yaptığını söyledi. Ayrıca Larry Fink, kripto teknolojisinin FTX’e rağmen hala geçerli olduğunu kaydetti. Bununla birlikte Fink, FTX’in...
Vural Erkan 1 Aralık 2022