Binance Hashflow (HFT) Duyurdu! Yüzde 34.500 Artacak mı?

Binance Hashflow (HFT) Duyurdu
Binance Hashflow (HFT) Duyurdu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, daha önce STEPN’i (GMT) %34.500 uçurduktan sonra şimdi yeni bir proje başlattı. Hashflow (HFT), Binance haberiyle GMT gibi artacak mı?

Binance Launchpool’da kullanıma sunulan ilk token: Hashflow (HFT)

Lider borsa GMT’yi aya gönderdikten sonra yeni bir proje başlatıyor. Binance, HFT olarak kısaltılan Hashflow proje tokeninin ilk satışına ev sahipliği yapacak. Duyuruya göre HNT, Nisan 2022’den bu yana Binance Launchpool’da satışa çıkan ilk token olacak. Daha önce bu platformda piyasaya çıkan STEPN (GMT) %34.500’lük fiyat artışı gördü. HFT’de benzer bir performansa aday olduğundan yakın takibe almak faydalı olacak.

Binance Launchpool’un 31. projesi hakkında bilmeniz gereken her şey

Binance platformundaki 31. projesi Hashflow’u 1 Kasım saat 03:00’da (TSİ) başlatacak. Borsa kullanıcıları, HFT’yi BUSD veya BNB ile satın alabilirler. Farming dönemi 1 Kasım’dan itibaren 30 gün sürecek. Bu arada, Binance launchpad son üç aydır uykudaydı. Önceki projede Project Galaxy Binance kullanıcılarına 3M GAL token dağıtmayı başardı.

HFT ve Hashflow nedir?

Hashflow, birlikte çalışabilirliği ve MEV korumalı işlemleriyle merkezsiz bir kripto para borsasıdır. Borsanın yerel tokeni, Ethereum tabanlı ERC 20 tokeni olan HFT’dir. Ethereum, BNB, Polygon, Avalanche, Arbitrum ve Optimism üzerinde çalışan Hashflow, bir başka iyi bilinen DEX platformu 1inch’e doğrudan rakip olarak olacak. HFT aynı zamanda vadeli işlem ve opsiyon işlemleri yapmayı da planlıyor.

HFT adlı bir Hashflow yönetim tokeni, projenin etkileşimli, oyunlaştırılmış DAO’sunda yer almanıza izin verir. Katılmak için Kasım ayının sonuna kadar BUSD veya BNB satın almalı ve stake etmelisiniz. Ancak 7 Kasım’dan itibaren HFT listelenecek ve Binance’de alım satım için erişilebilir olacak. Dragonfly Capital ve Alameda Research gibi FTX CEO’su Sam Bankman-Fried ile bağları olan yüksek profilli fonlar, projenin ilk destekçileri arasındaydı.

Hashflow’u özel yapanlar?

Çoğu DEX platformu, alıcıları ve satıcıları eşleştirmek için otomatik para yapıcılara güvenir. AMM’lerin düşük likidite ve düzensiz fiyat değişikliklerinden kaynaklanan kalıcı kayıplar gibi zorlukları vardır. “Sandviç saldırısı”, saldırganın bir işlem gönderen ancak yine de Blockchain’e dahil edilmesini bekleyen kullanıcılardan yararlandığı bir tür emir defteri cephesidir. Hashflow, piyasa yapıcıların likidite havuzlarını yönetmesine ve önden gelen saldırıları önlemesine olanak tanıyan bir fiyat teklifi talebi (RFQ) işlevi uygular. Hashflow, hikaye odaklı ilk oyunlaştırılmış DAO’ya sahiptir. Kullanıcılar Hashverse’e katılarak platformu şekillendirebilirler.

Binance’den günün diğer önemli duyurularını Kriptokoin.com olarak bu makalede aktardık.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance Hashflow (HFT) Duyurdu! Yüzde 34.500 Artacak mı?