Binance, Yatırımcıları Heyecanlandıran 3 Duyuru Yaptı: İşte Detayları!

Binance, Yatırımcıları Heyecanlandıran 3 Duyuru Yaptı: İşte Detayları!
Binance, Yatırımcıları Heyecanlandıran 3 Duyuru Yaptı: İşte Detayları!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance borsasından kripto para yatırımcılarını sevindirecek üç önemli duyuru geldi! Bu duyurular, yatırımcıların farklı ihtiyaçlarına hitap ediyor ve yeni fırsatlar sunuyor.

 DeXe (DEXE) artık BNB Smart Chain (BEP20) üzerinde!

Binance, DeXe (DEXE) token’ının BNB Smart Chain (BEP20) ağına entegrasyonunu tamamladı. Bu sayede yatırımcılar artık DEXE yatırımlarını BNB Smart Chain ağı üzerinden kolayca gerçekleştirebilecekler. Dexe yatırımlarınız için para yatırma ve çekme işlemleri artık aktif!

Dikkat: O 19 Altcoin İçin Listeleme Müjdesi Var! Fiyat Uçtu

Binance Simple Earn ile IOTX’a yüksek faiz fırsatı!

Binance Simple Earn platformu, IoTeX (IOTX) için Kilitli Ürünler programında güncelleme yaptı. 13 Haziran 2024 saat 10:00 (UTC) ile 13 Temmuz 2024 saat 09:59 (UTC) arasında gerçekleşecek promosyon döneminde IOTX’a yatırım yaparak %11,9’’a varan yıllık yüzdelik getiri (YPG) fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanya süresince yatırımlar ilk gelene ilk hizmet esasına göre değerlendirilmekte. Minimum ve maksimum yatırım miktarları ile yatırım süresi YPG oranlarını etkileyecektir.  

Binance Vadeli İşlemler’de kaldıraç ve teminat oranlarına güncelleme

Binance Vadeli İşlemler platformu, FETUSDT, AGIXUSDT ve OCEANUSDT işlem çiftleri için USDⓈ-M sürekli kontratlarının kaldıraç ve teminat oranlarını 13 Haziran 2024 saat 10:30 (UTC) itibarıyla güncelleyecek. Bu güncelleme, söz konusu işlem çiftleri için daha önceki pozisyonları da etkileyecektir. Güncelleme öncesi pozisyonları olan yatırımcıların güncellemeyi takip etmeleri gerek. Ayrıca gerekli durumlarda pozisyonlarını buna göre düzenlemeleri önemlidir.

Binance ve O 7 Borsadan Duyuru: 11 Altcoin Bugün Ekleniyor!

Dikkat edilmesi gereken noktalar:

  • Binance, promosyon dönemi sonrası herhangi bir zamanda oranları önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutuyor.
  • Binance Simple Earn, promosyon dönemi sonunda Kilitli Ürünlere yatırılan dijital varlıkları esnek ürünlere aktaracaktır. Kripto varlıkların değeri değişebileceğinden bu durumu göz önünde bulundurun.
  • Yatırımcılar Kilitli Ürünler yatırımlarını görüntülemek için Hesaplar > Kazanç > Simple Earn > Kilitli bölümüne gidebilirler.
  • Yatırımcılar, Kilitli Ürünler yatırımı yapmadan önce “Otomatik Yenileme” fonksiyonunu etkinleştirebilirler. Bu sayede yatırım süresi dolan Kilitli Ürün pozisyonu otomatik olarak aynı süreli yeni bir pozisyona dönüştürülmekte.
  • Kilitli Ürünlerin açılış süresi bir gündür.
  • Kilitli Ürünlerin erken satışı hakkında: Yatırımcılar varlıklarını erken satabilirler. Ancak erken satış seçildiğinde kripto varlıklar spot hesabına geri gönderilir ve yatırımcı herhangi bir kazanca hak sahibi olmaz.. Dağıtılan kazançlar iade edilen tutardan düşülecektir. Kripto varlıklarınızın spot hesabınıza geri dönmesi 48-72 saat sürer.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance, Yatırımcıları Heyecanlandıran 3 Duyuru Yaptı: İşte Detayları!