Binance Launchpad’in 22. Projesini Duyurdu: Lazio Fan Token!

Adsiz tasarim
Adsiz tasarim
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni duyurusunda yeni Launchpad projesini açıkladı. Lazio Fan Token için token satışı, 14.10.2021 TSİ 13:00’de başlayan BNB bakiyelerinin kaydı ile Launchpad abonelik formatını takip edecek. Kriptokoin.com olarak tüm detayları derledik…

Binance 22. Launchpad projesi: LAZIO

Borsa, bugün yaptığı duyuruda “Binance, 22.Launchpad projesini Lazio Fan Token (LAZIO) olarak duyurmaktan heyecan duyuyor,” ifadelerini kullandı. Tokenın satış süreci 14 Ekim’de başlayacak Binance Coin (BNB) bakiye kaydı ile başlayacak ve 7 gün boyunca kullanıcıların BNB bakiyeleri kaydedilecek. Her kullanıcı için nihai BNB tutma miktarı, daha önce borsada duyurulan Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak 7 günün ortalaması olarak belirlenecektir.

Sıcak Gelişme: Binance, 4 Yeni Altcoin Çiftini Ekliyor!

Lazio Fan Token’ın (LAZIO) toplam token arzı 40.000.000 LAZIO olacak. Binance Launchpad’e tahsis edilen toplam token ise token arzının yüzde 10’u olan 4.000.000 LAZIO olacak. Halka açık satışta tokenın fiyatı 1 LAZIO=1 USD olarak belirlendi. Tokenın satış formatı ise “abonelik” şeklinde. 14-21 Ekim tarihleri arasında her gün için saatlik anlık görüntüleri alınan BNB tokenlarının ortalaması, taahhüt edebileceğiniz maksimum BNB miktarını belirletecektir. Abonelik süresi ise 4 saatlik bir süre için açılacaktır.

LAZIO nedir?

Lazio Taraftar Tokenı, tüm S.S. Lazio destekçileri için hayran deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış bir BEP-20 “utility token’dır”. Token, S.S. Lazio taraftarlarına takım oylama anketlerine katılma, dijital koleksiyonları avlama, NFT satın alma ve hayran ödülleri veya çeşitli deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarma olanağı veriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance Launchpad’in 22. Projesini Duyurdu: Lazio Fan Token!