Binance Launchpool’a Gelmesi Muhtemel 12 Proje Açıklandı!

Binance Launchpool’a Gelmesi Muhtemel 12 Proje Açıklandı!
Binance Launchpool’a Gelmesi Muhtemel 12 Proje Açıklandı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Launchpool, kullanıcıların yeni kripto para birimlerini kazanmalarına olanak tanıyan bir platformdur. Bu, kullanıcıların BNB, BUSD ve diğer token’leri stake ederek yeni token’leri edinmelerini sağlar. Launchpool, kullanıcıların yeni projeleri erken aşamada keşfetmelerine ve kazanç elde etmelerine yardımcı olur. Launchpool’a eklenen projeler, genel olarak daha fazla görünürlük elde eder. Bu yazımızda, CryptoRank’e göre Binance Launchpool’da listelenmeye aday bazı projeleri aktaracağız.

Binance Launchpool’da listelenecek aday projeler

Binance Launchpool, kullanıcıların yeni çıkan kripto paralara yatırım yaparak onları kazanmalarına imkan tanıyan bir platformdur. Bu platformda, kullanıcılar BNB, BUSD ve diğer token’lerini stake ederek yeni token’lerin dağıtımına katılırlar. Launchpool ile kullanıcılar, yeni ve potansiyeli yüksek projeleri erkenden keşfetme ve yatırım yaparak kazanç elde etme şansı yakalarlar.  CryptoRank.io’ya göre, Binance Launchpool’a katılmaya hazır olan ve oldukça umut vadeden bazı projeler şunlardır:

Birinci aşama:

 • LayerZero: Birden fazla blockchain arasında değer aktarımı için bir çözüm sunan bir interoperabilite projesidir. Yani LayerZero, farklı blockchain arasında işlem yapmayı kolaylaştırarak kripto para ekosisteminin daha verimli ve kullanışlı hale gelmesine yardımcı olabilir.
 • Monad: Monad, Ethereum işlemlerinin ardışık düzende yürütülmesi yoluyla yeni bir olasılık paradigmasını başlatan, merkezi olmayan, geliştirici odaklı bir layer 1 akıllı sözleşme platformudur.
 • Xterio: Xterio, küresel bir ekip ayak izine sahip bir oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır.

İkinci aşama:

 • Puffer Finance: Ethereum blockchaini için bir likit restaking projesidir. Yani Puffer Finance, kullanıcıların stake ettikleri token’ler üzerinde ek getiri elde etmelerini sağlayarak likiditeyi artırmaya yardımcı olabilir.
 • Milkyway: Celestia tabanlı bir likit staking protokolüdür.
 • Initia: Initia, birbirine bağlı Katman 2 (L2) blockchainlerinden oluşan bir ağı teşvik eder. Böylece Blockchain gelişimini kolaylaştırır.
 • Babylon: Babylon, kullanıcıların Gardens adı verilen yatırım kulüpleri oluşturmasına ve birlikte DeFi’ye yatırım yapmasına olanak tanıyan, topluluk liderliğindeki bir varlık yönetimi protokolüdür.
 • StakeStone: STONE, getiri yaratma açısından Lido’nun wstETH’si ile aynı mekanizmaya sahip, “rebase” olmayan bir ERC-20 tokenidir.
 • Tabi: Tabi Chain ($TABI), Cosmos SDK ve CometBFT fikir birliği motoru üzerinde yer alır. Ölçekli, EVM uyumlu bir blockchaindir

Üçüncü aşama:

 • zkPass: Kullanıcıların kimlik bilgilerini ifşa etmeden işlemler yapmalarına olanak tanır. Bir dijital kimlik çözümüdür. ZkPass, kullanıcıların gizliliğini ve güvenliğini artırmaya yardımcı olabiliyor.
 • Tea: Tea Protocol’de yönetişim sağlayan bir kripto paradır.
 • KiloEx: Merkeziyetsiz bir borsadır
Bu İki Kripto Para İçin Yarın Kritik: İşte Olacaklar...

Launchpool’a katılım

Launchpool’a katılım için öncelikle Binance hesabınızın olması gerekir. Hesabınız varsa, Launchpool sayfasına gidip mevcut projelerin listesini görebiliyorsunuz. Katılmak istediğiniz bir proje seçtikten sonra, staking yapmak için BNB, BUSD veya diğer token’leri seçmeniz gerekir. Launchpool’dan kazanç elde etmek için stakelerinizi tutmanız gerekir. Stake’lerinizi tuttuğunuz sürece, yeni token’ler kazanacaksınız. Sonuç olarak kazançlarınız, staking yaptığınız token miktarına ve projenin performansına bağlı olacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

Binance Launchpool’a Gelmesi Muhtemel 12 Proje Açıklandı!